Допоможіть встановити модель та оцінити зброю

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Treskot

Новачок
Ігор, дробовий патрон окремо буду тестувати...
Це колєга підігнав пару патронів, що там було всередині - навіть він не памятає :(
 

север

ветеран форуму
надійна команда
а по дроби как-то не очень
Вообще- никак: ни по кучности, ни по равномерности, ни по сгущению к центру ( да и центр-то где: справа сверху?).!
Может и прав был один наш фрумчанин, который предлагал отстреливать все ружья перед покупкой... Многие бы сразу отсеялись. Несмотря на немецкое происхождение.
 

kef

Зброяр
Патрон під канал та чокові звуження потрібно підбирати.комплектуючі .номера шроту..це відомо всім...Тоді можна щось казати про рівномірність осипу...А не відразу співати одну супер бою.супер легенді...ерзац рушницям моделям ІЖ. ..бо і в них не має нічого над фантастичного ..просте робоче знаряддя для полювання...Кажу як власник даних моделей.правда у минулому...
 

kef

Зброяр
Хотя доречі маю ще Іжа 58 у 12к. ..який ні чим по показниках бою не відрізняється від інших совєтьських моделей. ..Та Зауера 8 у 16к. ..досить таки не погану по всіх явних ознаках робочої рушниці..у доброму стані...
Так що з чим і як порівнювати мав можливість...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я никому ничего доказывать не собираюсь: фото мишени сказало о бое немца даже больше, чем нужно.
Для тех, кто хочет это видеть.
 

kef

Зброяр
Я никому ничего доказывать не собираюсь: фото мишени сказало о бое немца даже больше, чем нужно.
Для тех, кто хочет это видеть.
Хіба було проведено стрільбу різними спорядженими набоями.:oops::D...просто так більше за все стрільба на авось ...про що я і писав...а мішень можна виставити любу і розхвалювати рушницю про фантастичну осип і бій...так що все добре...:D
 

Treskot

Новачок
Друзі, не сваріться, приїде трохи гільзи та пижів - зроблю різних патронів, відстріляю - от тоді будемо розводити холівар :)
 

wiarus

Мисливець
1800 за зуллер ягд унд спортваффен? иль лыжи не едут иль что-то со мною.
 
Откровенно говоря что первая мишень что вторая ну вторая может и промахнулся, хотя пули то ровно кладет. Осыпь конечно плохая. Еслиб так современная мр 43 сыпанула эпитетов бы не подбирали.
Однако знаю много примеров как ружья с поганенькой осыпью были очень добычливы. Ведь нам нужен трофей а не дырочки.
 

kef

Зброяр
Людина придбала собі рушницю. .і буде з нею полювати...а чи будуть там вікна чи двері ...не нам судити...У своїх трубах аби розібралися ...бо всі такі аси цієї справи по пристрільці ...що може кожен дисертацію писати та байки про супер бій своїх рушниць...Це ж гладкоствольна яка має певну віддаль надійного пострілу "бою".:) а не гвинторіз...
 

kef

Зброяр
А що саме тякше...тоді. .це ж не тема для початківця як навчитися робити патрони і .т.д...:oops::D
 

Treskot

Новачок
це ж не тема для початківця як навчитися робити патрони
все правильно, тут йде мова про конкретну рушницю
якщо в когось є, або була подібна зброя, я думаю він важко опрацював щоб знайти правильного патрона до неї, тому порадам стосовно "рецепту" патрона буду дуже вдячний.

З.І.
це моя перша 16-ка, тому мат-частину треба буде штудіювати майже з нуля...
 

kef

Зброяр
О тож бо і воно...Що експерементальним методом...Саме просто вставити пижі у дульний зріз "чоків "..та насипати один ряд шроту ..щоб шротини лежали щільно без перекосу ...це і буде узгодження з даними чоковими звуження номерів шроту...Спосіб примітивний але дієвий..Навіть і в контейнерах також потрібно більші у діаметрі номера шроту засипати рядами...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
О тож бо і воно...Що експерементальним методом...Саме просто вставити пижі у дульний зріз "чоків "..та насипати один ряд шроту ..щоб шротини лежали щільно без перекосу ...це і буде узгодження з даними чоковими звуження номерів шроту...Спосіб примітивний але дієвий..Навіть і в контейнерах також потрібно більші у діаметрі номера шроту засипати рядами...
А простіше табличний, перевірений,доведений і вирахуваний спосіб,



http://jak.magey.com.ua/articles/vibir-uzgodzhenoi-drobi-zbroja.html
 
Останнє редагування:
Зверху