Допоможіть з даними про рушницю і вартістю.

MaxPel

Новачок
Допоможіть з даними про рушницю і вартістю. Дякую наперед. Слава Україні. 3 стволи. Один під нарізну пулю кл 8х57/16. Начебто так.
 

Вкладення

RoSO-maxa

Мисливець
Германия
Губертус г. Зуль
По клеймам можно было бы сказать больше но их плохо видно
Тот кто вскрывал дерево лаком и крутил винты, не любил искусство и не ценил прекрасное!
 

MaxPel

Новачок
Дякую всім за відповідь. Ця рушниця досталась батьку випадково, до цього вона валялась на горищі і ніхто не нею не доглядав ніколи. Там де лак, там була тріщина, яка зараз лаком покрита, щоб тріщина далі не пішла (ну на скільки я можу судити). Стволи ідеальні, з неї майже не стріляли, знову ж таки кажу з слів, які чув. Мені важко описати стан, так як не мисливець. Обов’язково поспілкуюсь з власником, він більш детально щось скаже, я сюди напишу. Або зроблю доп. фото.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Рушничка не проста. Перебрати, освіжити, привести до ладу і тоді вона набуде справжньої ціни. Впевнений, що не маленької. При умові чистих стволів і справності всіх механізмів. На жаль, ствольна сталь не найкраща. Колодка, можливо, "алюмінієва" ( сплав). Перевірте, чи магнітиться.
Рушниця Мефферта?
По роках не впевнений, але схиляюсь до думки що 50-60 рр. минулого сторіччя.
1673506555580.png


1673505079080.png

1673504949744.png
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
По роках не впевнений, але схиляюсь до думки що 50-60 рр. минулого сторіччя.
Все-таки, рушниця до 2 світової війни. Кінець 30-х до 1941 року точно.

Т.С. Знайдіть тризначний номер на рушниці і дайте його фото. Щось на кшталт 739 чи 340.
 
Зверху