Допоможіть з купівлею нарізного

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Маузер теж військова зброя але є прихильники і військового і багато хто Маузером теж стріляє і таки вдало стріляє
ну згадайте ще Бритіш 303 калібру, та Енфілди та Спрингфілди.
а вспомніть що з нарізного було при СССР ?
у мисливців СРСР нарізна була лише в мисливців Зауралля та партверхівки. в основному комбінашки типу Білки та Оленя, а з крупного калібру - КО-44. партократи полювали з Зубром та МЦ
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
ну згадайте ще Бритіш 303 калібру, та Енфілди та Спрингфілди.

у мисливців СРСР нарізна була лише в мисливців Зауралля та партверхівки. в основному комбінашки типу Білки та Оленя, а з крупного калібру - КО-44. партократи полювали з Зубром та МЦ
Та не тільки зауралля, можу розповісти і про старожилів Житомирської обл в них мосінка була та думаю що і в кожній області найдеться пару другу мисливців які мали нарізняк
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Та не тільки зауралля, можу розповісти і про старожилів Житомирської обл в них мосінка була та думаю що і в кожній області найдеться пару другу мисливців які мали нарізняк
як нелегал. на території Української РСР не можна було полювати з нарізною зброєю.
в карпаських криївках ще досі баааагато нарізної зброї, особливо армійських німецьких зразків.;)
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Скажу про Мосінку це в теперішній час вона повне фуфло але свою функцію вона робить, патрони чешські напівоболочка за очі, а вспомніть що з нарізного було при СССР ? Вона все таки краща за скс, і все таки краще стріляти на дальні відстані з фуфлового нарізняка ніж згладкого, це зараз ми маємо купу різних стволів на різний смак, Маузер теж військова зброя але є прихильники і військового і багато хто Маузером теж стріляє і таки вдало стріляє
вы поинтересуйтесь в чём разница между военным стволом и охотничьим...
не один ап-грейд М98 не происходит без замены ствола...а все эти самоделкины с проточенными трубками и гнутыми затворными рукоятками- так для тех..хто сильно хоче...
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
вы поинтересуйтесь в чём разница между военным стволом и охотничьим...
не один ап-грейд М98 не происходит без замены ствола...а все эти самоделкины с проточенными трубками и гнутыми затворными рукоятками- так для тех..хто сильно хоче...
Згоден але калібр той же
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
як нелегал. на території Української РСР не можна було полювати з нарізною зброєю.
в карпаських криївках ще досі баааагато нарізної зброї, особливо армійських німецьких зразків.;)
Цім питанням не цікавився можна чи ні а от доки на зброю бачив і вона не нагородна
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
як нелегал. на території Української РСР не можна було полювати з нарізною зброєю.



та ну??? вот с 1945 до 1991 ни у кого не было нарезного охотничьего оружия???? аааааа... это всем подряд в тройниках стволы сверлили.... а карабин видели только на картинках....
и нарезные патроны выдавали только егерям и промысловикам,
а МЦ комбинированные только как сувенир продавали, а мелкашки не стояли во всех спорттоварах....
нарезное было, но у тех, кто его по рангу мог иметь... но сначала ранг - потом нарезное, а теперь СКС и уже "РІВЕНЬ"
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
до речі про розсвердлені стволи трійників - десь в 70-х роках минулого сторіччя така пошість перепсувала досить багато зброї.
а тоз-8 та тоз-12 продавали на організації для навчання нормам ГТО, тоді і в кожній школі були. багато нарізної і гладкоствольної зброї було завезено з цілинних земель в 60-х роках. зброя була, але полювали з нею виключно статусні люди як Ви й казали. а МЦ комбіноване можна було певно що в Московії купити і те по страшенному блату і за дуже непогані гроші - а це все знову ж статус.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Тих людей яких я знав статуса ніякого не було, хіба може в них родичі які модні були...
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда

ВАЛ 73

Мисливець
певне колега мав на увазі, що може "прилетіти" межи очі, дальність польоту там огого.
Так , саме це і мав на увазі .
Але й про підранка теж згоден . Було щось подібне після стрільби з СКСу згадуваними патронами . Благо що всі лишилися цілі . А вепер утік .
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Було щось подібне після стрільби з СКСу згадуваними патронами . Благо що всі лишилися цілі . А вепер утік .
є у мене знайомий - друг мого товариша по полюванню, чоловік не бідний ганяє на полювання по всій Україні, з гладкостволу італійський н/а а з нарізного колєги йому всучили СКС. далі стрільби в старому глинищі використання СКСа не пішло - вирішили що гівно ще й насране. продав, тут на Форумі я йому знайшов новий Вінчестер Вулкан у Броварах, калібр 30-06, зараз ті колєги що впхали йому СКС радять йому 12-кратну оптику, хоча ми з товаришем товчемо йому про гарний коліматор або загонник 1,5-6.
 
  • Like
Reactions: crp

ВАЛ 73

Мисливець
є у мене знайомий - друг мого товариша по полюванню, чоловік не бідний ганяє на полювання по всій Україні, з гладкостволу італійський н/а а з нарізного колєги йому всучили СКС. далі стрільби в старому глинищі використання СКСа не пішло - вирішили що гівно ще й насране. продав, тут на Форумі я йому знайшов новий Вінчестер Вулкан у Броварах, калібр 30-06, зараз ті колєги що впхали йому СКС радять йому 12-кратну оптику, хоча ми з товаришем товчемо йому про гарний коліматор або загонник 1,5-6.
Ну тут палка з двох кінців . Хоча не думаю що він буде стріляти по дичині далі 200 м. Тож Ви праві . Та й відстань між селами у нас не надто велика )))
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
хоча ми з товаришем товчемо йому про гарний коліматор або загонник 1,5-6.
І погане йому товчите,бо він використовує нарізне,а не гладкоствол(трійник),а значить полювання можуть бути різні і в різних місцях,а там може в обов"язковому порядку знадобитись багатократна оптика і що тоді він скаже вам,якщо крім колліматора,або малократного загонника в нього нічого підходящого з оптики не виявиться???!В нарізному повинна бути змінна оптика з запасом,на те воно і нарізне!!
 
Зверху