Допоможіть з німчиком

Статус
Закрита.

mulyavchik

Снайпер
Чекав питання по цьому пункту,але....?!Немає вже справжніх "хуліганів" від зброї,немає!!Хуліганів не в прямому змісті цього слова,а таких які, щоб розкрити таємницю зброї готові перелопатити тонни писаних матеріалів,знайти змістові матеріали по клеймах і т.д.Це ж інтересно.Клеймо,якщо воно повністю розкрите,розповість дуже багато.І писаного і неписаного,дозволеного і недозволеного.Так і тут подивитесь на орла,на його лапи і все стає відразу явним,чому він злітає з підігнутою правою лапою,чому тримає " гакенкройц" кігтями лівої лапи і т.д.Багато чого заборонено для знання,але клеймо є клеймо і його треба читати,бо воно розкаже все про рушницю яку збираються купити і яка повинна служити власнику.Погано,коли цей власник нічого не знає про свою рушницю і тримає її лише як зброю.Запам'ятайте,що стара рушниця це як книжка історії зі своїм життям,з життям власників,які користували її раніше,життям часу її існування.
Васильович, просто супер.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Васильович, просто супер.
В даному випадку лише по цьому клейму можна сказати чи рушниця воювала в небі Африки на бомбордувальниках Фокке-Вульф Fw 200 «Кондор» як додаткове озброєння до основної "зброї виживання",чи побувала на польових аеродромах війни як тренувальна,чи після випуску на піддприємстві Густлофф Верке знаходилась всі воєнні роки спокійно на складах,а вже після війни проклеймована "на коліні" для набуття поважності і ціни і поїхала в союз і зараз предстала перед нами як "героїня"..Все це можна сказати і довести лише по цьому клеймуванні.Ну і накінець скажу чому в оригінальному клеймуванні зброї люфтваффе орел повинен в обов'язковому порядку тримати "гакенкройц" в кігтях лівої лапки,бо червона пов'язка з свастикою знаходилась на уніформі на лівій руці.Форма крилець,число пір'їн,форма шиї були різні на різних клеймах,а от атрибут розміщення "гакенкройц" був точно необхідним і обов'язковим.
 
Останнє редагування:

виктор 15

Снайпер
Пан Арго з повагою до Вас, але люфтове клемо на іій рушниці лівак 200 %.на оригінальність можна виставити е профільні форуми.З вермахтовою тематикою трішки знайомий,за 20 років знайомства на яких предметах тільки не бачив тих клейм,люди хотіли додати ваги (ціни )предмету,а виходило навпаки.
 

Gesha

Мисливець
Є й на мою думку один момет. Що рушничка йде з гравиюванням. Мені доводилось побачити зімсона для люфтвафе так на тій рушниці гравіюваннь небуло зовсім. Як і на інших подібних з тих що я бачив в інтернеті.
 

виктор 15

Снайпер
Є й на мою думку один момет. Що рушничка йде з гравиюванням. Мені доводилось побачити зімсона для люфтвафе так на тій рушниці гравіюваннь небуло зовсім. Як і на інших подібних з тих що я бачив в інтернеті.
Розглядав,і розглядаю,купівлю таких рушниць,щось в руках тримав,щось,бачив,максимув все гравіювання, меркель 200 там взагалі голий як бубон.Німці не путати гріше ,з праведним.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Gesha

Мисливець
Нажаль фот не залишились тільки скріни з переписів.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пан Арго з повагою до Вас, але люфтове клемо на іій рушниці лівак 200 %.на оригінальність можна виставити е профільні форуми.З вермахтовою тематикою трішки знайомий,за 20 років знайомства на яких предметах тільки не бачив тих клейм,люди хотіли додати ваги (ціни )предмету,а виходило навпаки.
А хто перечить!!Уважно читайте мої пости!Як ви можете щось доводити коли не вмієте вчитуватись в написане.А на майбутнє скажу,що робити висновки по фото,всеодно,що робити висновки по написах на паркані!
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Пан Турист вибачте ,тільки прочитав,але з ваших скриніа теж половина клейм ,народна творчість порівнюйте
Є 'фахівці' які роблять різні підробки під старину . І відрізнити навіть наочно підробку від оригіналу не можливо. Лише експертним шляхом з залученням спеціалістів та 'лабораторії '.
У випадку з даною рушницею це не той випадок. Якби вона приїхала в наш час із за кордону та ще і було якесь ім'я німака набите то були б сумніви. А тут версії бо виробу може бути лише дві і жодної ,що до підробки клейма.
 

виктор 15

Снайпер
Є 'фахівці' які роблять різні підробки під старину . І відрізнити навіть наочно підробку від оригіналу не можливо. Лише експертним шляхом з залученням спеціалістів та 'лабораторії '.
У випадку з даною рушницею це не той випадок. Якби вона приїхала в наш час із за кордону та ще і було якесь ім'я німака набите то були б сумніви. А тут версії бо виробу може бути лише дві і жодної ,що до підробки клейма.
Всі підробки мені не цікаві,а от тема вермахт мене цікавить років як 20,,де, що ,як і якими клеймами ,в курсі дела. Тут без варіантів,фуфло парити,що мертвому припарки ліпити
 

виктор 15

Снайпер
Доповідаю!На сьогодні рушниця ще в продажі,ціна 15000:гр,ціна більш чим адекватна!!!!!!!Ясна річ питання е,алеж ціна 15000 гр.Торгуватися думаю ще можна!По птиці залишаюся при своій думці!Видалити птицю,поворонити стволи,і буде норма!Гравіювання тільки чого верте.
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Не будет, ИМХО.
Дерево...
Да и шат нужно убрать. Одинарного запирания системы Kersten, как видим, не хватило.
За ружьем не ухаживали, стреляли усиленными зарядами, везде какие-то коцки и забоины, стволы неплотно, с зазорами, прилегают к колодке и т.д. и т.п. Повидало это ружье очень немало и чтобы его привести в порядок, нужно немало сил и средств. Стоит оно того?
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Доповідаю!На сьогодні рушниця ще в продажі,ціна 15000:гр,ціна більш чим адекватна!!!!!!!Ясна річ питання е,алеж ціна 15000 гр.Торгуватися думаю ще можна!По птиці залишаюся при своій думці!Видалити птицю,поворонити стволи,і буде норма!Гравіювання тільки чого верте.
Ви її бачили особисто.? Можливо цю рушницю Борман подарував для Коха.? Тільки десь документи дарування загубилися.;).
 

kef

Зброяр
Не будет, ИМХО.
Дерево...
Да и шат нужно убрать. Одинарного запирания системы Kersten, как видим, не хватило.
А яка це модель , що має таку систему і форму колодки ? Було б цікаво знати...бо на рахунок Зімсона 46 ....
З цією рушнецею полювало якщо так можна сказати - ціле покоління мисливців. Там в родині з тих полюваннь знімки різні збереглися.
 
Статус
Закрита.
Зверху