Допоможіть з порадою з приводу Иж-58 МАЕ

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Доброго здоров'я, друзі!
Допоможіть визначити стан та ціну даного девайсу. Власник заявляє про 15 пострілів з нього.
Правда, наскільки пам'ятаю на 58 повинен бути лак на дереві
Тут ніби немає
Прошу оцінити чи не робилось тут нічого та чи правдиві слова власника ?
P.S. За якість фото та освітлення поки не нарікайте, поки що є. Буду тримати її в руках то зроблю більше фото.
 

Вкладення

mulyavchik

Снайпер
Кузамич,забирайте быстренько і незаморачуйтесь.Рушничка дійсно достойна.А те що був там лак чи ні то вже дрібниці.Сходьтесь по ціні і гайда в довільну.
 

Michail Hunter

Новачок
В такому стані 58-й велика рідкість, якщо не секрет скільки за неї просять ?
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець

kef

Зброяр
Люкс...але попробуйте в складеному стані чи є люфт "ричага " ?
 

SERG75

Мисливець
Добрый вечер.
Имею ИЖ 58 МАЕ. 1979г. экспорт.
Никакого лака на дереве НЕТ. Дерево орех.
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Люкс...але попробуйте в складеному стані чи є люфт "ричага " ?
Дякую за відповідь. Знаю про їхню хворобу таку, на вихідних поїду на оглядини, одразу там і все спробую. На що порадите ще звернути увагу в даній моделі ?
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Добрый вечер.
Имею ИЖ 58 МАЕ. 1979г. экспорт.
Никакого лака на дереве НЕТ. Дерево орех.
Тут також горіх, згідно паспорту.
Був б радий побачити фото вашого девайсу в особистих повідомленнях.
Дякую:)
 

Вкладення

kef

Зброяр
Дякую за відповідь. Знаю про їхню хворобу таку, на вихідних поїду на оглядини, одразу там і все спробую. На що порадите ще звернути увагу в даній моделі ?
Ежектора ....Чи працюють нормально.бо то є їхня хвороба.хотя у мене була нуляча така ж сама в 16к. експортна 1980 р.в.,"разноекспорт" паспорт. ...проблеми з ежекторами не було.
 

Роман 1984

Новачок
Не на всех лак. А таких ружей не так и много но есть ещё, в продаже даже штучник здесь видел.
 

fox88

Мисливець
Люблю украинский язык за его способность короткой фразой, а иногда одним словом, отразить суть происходящего. Краткое содержание темы - за перебірки Бог дає витрішки. П.С. Бегом за зелёнкой...время пошло:).
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Рушничка на руках, всім дуже вдячний за відгуки!
З повагою;)
Думаю не пожалеете. Моделька хоршая. Цена адекватная чего не скажешь про большенство ружей которые продаются здесь. Хороших Вам охот и метких выстрелов.
 
Зверху