Допоможіть обрати Sauer s100, Tikka T3, Remington 700

Микола ARMS

Мисливець
Друзі обираю собі карабін в 308Win, бюджет приблизно такий, як коштують ці три моделі! Чому саме вони? Тому що найбільше було порад з боку продавців та користувачі! Хотів би почути ще вашу думку! Якмй обрати ліпше, якмй надійніший та точніший??? Буду радий вашим порадам
 

crp

Мисливець
Mauser m18 і дешевший і не менш точний :)
А якщо з тих трьох то тікка т3х в нержавійці :)
 

crp

Мисливець
Зауер 100 це найдешевша лінійка в Зауера тобто щоб зробити ціну нижче 101моделі економили на всьому де можна))
А ремінгтон останніми роками хромає на якість, навіть мега патріоти американці на це нарікають однак в нержавійці в них завжди були більш якісні екземпляри.
Якось так.
 

crp

Мисливець
Якщо ціни +- однакові тоді
1 тікка т3х
2 зауер 100
3 Рем. 700
 

legion_er

Новачок
Браунінг х болт
Чому не розглядаєте
Якість та точність на висоті і не гірший за Тіку
 

crp

Мисливець
Може автор сам напише що саме йому подобається чи не подобається в тій чи іншій гвинтівці?
 

crp

Мисливець
Чесно кажучи для полювання вони всі згодяться і особливих вимог там не потрібно, навіть зброя з купчатістю 2моа для полювання більш ніж достатньо.
Тому беріть що вам зручніше чи більше подобається і насолоджуйтеся!
 

Микола ARMS

Мисливець
Може автор сам напише що саме йому подобається чи не подобається в тій чи іншій гвинтівці?
Не напишу, бо то буде перша нарізна одиниця, тому цікавлять поради «бувалих», що краще в критеріях: надійність, точність, співввідношення ціни та якості. Мають же бути якісь найбільш популярні моделі, в магазині радять s100 але по ній на форумах інформації чомусь менше, а ніж по тій же т3 чи 700
 

crp

Мисливець
Мабуть тому що с100 це нова модель ))
Важливо все що ви перерахували.
І все це є в тих гвинтівках.
Те що вам радили ви бачили. Рішення приймати вам.
 

Микола ARMS

Мисливець
Чесно кажучи для полювання вони всі згодяться і особливих вимог там не потрібно, навіть зброя з купчатістю 2моа для полювання більш ніж достатньо.
Тому беріть що вам зручніше чи більше подобається і насолоджуйтеся!
І ата армс достатньо для полювання але ж хотілось би доплатити тих пару грошей та взяти ту золоту середину, щоб без зайвих не потрібних переплат за бренд)
 

crp

Мисливець
Болтовик ата точно б не радив.
Якщо без зайвих переплат беріть маузер м18 і буде вам щастя.
 

Микола ARMS

Мисливець
Мабуть тому що с100 це нова модель ))
Важливо все що ви перерахували.
І все це є в тих гвинтівках.
Те що вам радили ви бачили. Рішення приймати вам.
Так бачив, всі за т3х, буду мацати її і зауер, попутно ті які радили форумчани. Час ще є, буду радий обговоренню та порадам
 

crp

Мисливець
М18 має не таку жорстку ложу як т3х однак 1моа виробник гарантує. Є відео в ютюб де люди спокійно в 1моа вкладались. Потрібно просто підібрати набій, кулю... Зате м18 дешевша думаю на тисяч десять як мінімум.
В дешевших ремах ложа посередня, за с100 не знаю.
Тікка і Рем є в нержавійці, м18 та с100 ні...
 

Микола ARMS

Мисливець
М18 має не таку жорстку ложу як т3х однак 1моа виробник гарантує. Є відео в ютюб де люди спокійно в 1моа вкладались. Потрібно просто підібрати набій, кулю... Зате м18 дешевша думаю на тисяч десять як мінімум.
В дешевших ремах ложа посередня, за с100 не знаю.
Тікка і Рем є в нержавійці, м18 та с100 ні...
То мабуть краще все ж в не ржавійці брати щось, ні?
 

crp

Мисливець
Я б брав в нержавійці. Воно не критично звичайно.., але краще протистоїть корозії ;) однак чистити потрібно все! )
 
Зверху