Допоможіть обрати Sauer s100, Tikka T3, Remington 700

crp

Мисливець
тихіший звук це з глушником. якщо ствол трішки коротший то звичайно голосніший постріл і швидкість трішки менша.. зате з глушником зброя менш габаритна.
довший ствол це більша швидкість, але для полювання це не так критично.
 

Микола ARMS

Мисливець
Я от думаю, дозбирати і взяти т3х super warmint чи все ж lite stainless... у вармінт є регулюємий підщічник, встановлено кріплення під приціл і магазин на 5 патронів але ствол найдовший 60мм
 

barabaka

Слідопит
Я от думаю, дозбирати і взяти т3х super warmint чи все ж lite stainless... у вармінт є регулюємий підщічник, встановлено кріплення під приціл і магазин на 5 патронів але ствол найдовший 60мм
Якщо полювання будуть загонні, то можете зразу триногу в бюджет додати до вармінтовського ствола.
 

crp

Мисливець
Я от думаю, дозбирати і взяти т3х super warmint чи все ж lite stainless... у вармінт є регулюємий підщічник, встановлено кріплення під приціл і магазин на 5 патронів але ствол найдовший 60мм
для полювання важкий ствол нафіг не потрібний. ви візьміть в руки ту вармінт гвинтівку вскиньтеся і вам зразу перехочеться з неї стріляти стоячи ))
регульований гребінь є і в суто мисливському виконанні.
 

crp

Мисливець
п.с. бачу нема в наявності з регульованим гребнем тоді для початку можна просто на приклад одіти підщічник, а згодом можна купити окремий механізм (в ЄС 150Є) і буде так само як в оригінальному виконанні.
 

Микола ARMS

Мисливець
п.с. бачу нема в наявності з регульованим гребнем тоді для початку можна просто на приклад одіти підщічник, а згодом можна купити окремий механізм (в ЄС 150Є) і буде так само як в оригінальному виконанні.
На вашу думку з т3х хто є конкурентом? Ціна-якість, грубо кажучи до 40тис самий максимум
Сам я поки ніби за т3х з 51 стволом, виходячи з пород
 

barabaka

Слідопит
п.с. бачу нема в наявності з регульованим гребнем тоді для початку можна просто на приклад одіти підщічник, а згодом можна купити окремий механізм (в ЄС 150Є) і буде так само як в оригінальному виконанні.
А це хіба не воно? https://stvol.ua/catalog/s_prodolno_skolzyashchim_zatvorom/338577/
Ще й лімітед едішн. Буде самий модний в лісі :D
 

Микола ARMS

Мисливець
Кажуть що не ржавійка швидше корозія з’їсть а ніж чорний ствол, що скажете?) Логічно ніби навпаки але таке вчора почув.
 

legion_er

Новачок
Твердження з розряду —одна баба казала—Все потрібно чистити вчасно і якісно.І все буде гаразд.
 

legion_er

Новачок
Чорний ствол в 308му це 5 тис пострілів до початку падіня кучності а нержавійка в межах 8 тис пострілів от і вся різниця . АЛЕ твіст вага кулі та початкова швидкість вносять свої корективи до наданих чисел
 

Шурави

Снайпер
Знаю кількох мисливців, які взяли в нержавійці карабіни, і на теперішній час вони всі або пофарбовані, або замотані стрічкою.
А десь, хтось бачив бокфлінти, штуцера високого розбору з нержавійки?
 
Останнє редагування:

Рустам

Мисливець
Нержавейка позволяет немного расслабиться с чисткой, чем черный ствол. Капсюльный состав ест ее немного медленнее , чем чернуху. Но чистить все равно нужно. Ствол нужен чем короче, тем лучше. Желательно с резьбой. Карабин чем легче, тем лучше. Ложе - только пластик. Никаких щек не нужно. Короче - минимализм.
 

crp

Мисливець
Кажуть що не ржавійка швидше корозія з’їсть а ніж чорний ствол, що скажете?) Логічно ніби навпаки але таке вчора почув.
той хто це сказав однозначно вумний! особливо якщо це доведе... може нобелівську премію отримає ))
 

crp

Мисливець
Знаю кількох мисливців, які взяли в нержавійці карабіни, і на теперішній час вони всі або пофарбовані, або замотані стрічкою.
А десь, хтось бачив бокфлінти, штуцера високого розбору з нержавійки?
звір не бачить в в кольорі, а чорно-білому тому йому що білий метал що чорний... ось птах бачить. замотують, камуфляжі одягають воно не знати чи дуже допоможе зате не зашкодить ))
 

crp

Мисливець
Нержавейка позволяет немного расслабиться с чисткой, чем черный ствол. Капсюльный состав ест ее немного медленнее , чем чернуху. Но чистить все равно нужно. Ствол нужен чем короче, тем лучше. Желательно с резьбой. Карабин чем легче, тем лучше. Ложе - только пластик. Никаких щек не нужно. Короче - минимализм.
зі всім згідний окрім гребня/щоки, особливо регульованої. якщо оптика дуже низько поставлена і у вас коротка шия тоді може і нема різниці, в іншому випадку набагато зручніше!
 
Зверху