Допоможіть оцінити Зауер

Статус
Закрита.

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня.
Товариш має намір подати, але не може скласти ціну.
Зауер трійник 16/16, нарізний розсверлений, зареєстований як гладкоствол.
Орієнтовно 20х років. В стволах не критичні, але раковини є (фото не вийшло).
Зовнішній вигляд на фото.
 

Вкладення

валентин 65

Мисливець
Если не секрет, под какой патрон был "третий" ствол, и какой диаметр этой трубки(штангелем желательно)? С ув.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Орієнтовно 20х років
Зауер модель 25 "В", рік випуску-лютий мысяць 1929 року!Дерево бомба! Хоч шаманили дерево і то здорово,але рука майстра чується.Нітрид титана і білі проставки все зіпсували і звели роботу до "циганщини"
 
Останнє редагування:

валентин 65

Мисливець
У меня есть фото тоже "цыганистого" тройника. Я их когдато показывал, уважемому мною ник Паганель. Изнокостойкость этого покрытия весьма и весьма, по своим "зубам" сужу,просто интересно -нанести это "золото" на канал ствола- смотри ижизнь его продлится. Это чисто мое. С ув.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
У меня есть фото тоже "цыганистого" тройника. Я их когдато показывал, уважемому мною ник Паганель. Изнокостойкость этого покрытия весьма и весьма, по своим "зубам" сужу,просто интересно -нанести это "золото" на канал ствола- смотри ижизнь его продлится. Это чисто мое. С ув.
Таке покриття не для високих температур,а в рушниці після першого пострілу його здує з стволів як насморк при грипі!!
 

валентин 65

Мисливець
ак там и время-доли секунды. Был у нас подобный цех-ну и загнул. А было-бы интересно сделать--эксперимент. Только представте-полностю "золотое ружье":p:p:D. С ув.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Дякую всім за участь в обговоренні.

Рушниця наразі продана.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху