Допоможіть оцінити МЦ 21-12

Alex-Alex

Новачок
Шановні мисливці!
Допоможіть оцінити МЦ 21-12
За паспортом вироблена 1990 року.
Стан робочий, відстріли проводились регулярно. Але, на полювання брали років 7 тому.
Зберігалася в сейфі. Фото надаються.
 

Вкладення

Sir007

Мисливець
Вообще-то ружье довольно капризное к патронам, достаточно сложная конструкция, но бой очень хороший, это плюс, уступает современным ружьям. Нужно сильно хотеть купить такое ружье, цена ему не больше 15000 гривень, мое такое мнение
 

Panters

Снайпер
Вообще-то ружье довольно капризное к патронам, достаточно сложная конструкция, но бой очень хороший, это плюс, уступает современным ружьям. Нужно сильно хотеть купить такое ружье, цена ему не больше 15000 гривень, мое такое мнение
За 15000 т. таких ружиків мінімум 2 можна купити.
 

gaudi

Слідопит
Вообще-то ружье довольно капризное к патронам, достаточно сложная конструкция, но бой очень хороший, это плюс, уступает современным ружьям. Нужно сильно хотеть купить такое ружье, цена ему не больше 15000 гривень, мое такое мнение
якщо нормально обслужене і власник не рукож...й то нічим не уступае сучасним п.а. а виграе як мінімум живучістю....так як то е копія італійськоі бреди....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну,брате,ти і порівняв!Навіть якщо вона буде зібрана з оригінальних комплектуючих,Бредою вона ніколи не буде,бо копіювати це також майстерність.Копія-це дзеркальне відображення а там половину замінили на свій смак,а смак був не дуже!!В свій час покористував цей девайс і надовго запам’ятав його роботу,а особливо смак до боєприпасу і перезарядку.
 
Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
Вообще-то ружье довольно капризное к патронам,
Просто патрони треба вміти робити,і ніяких капизів небуде.Зарядіть в самий дорогий брендовий автомат гамняний патрон і тех будуть капризи.
 

Sir007

Мисливець
у мого знайомого перезаряджає тільки патрони полумагнум RIO, не самі погані патрони. а 32 і 36 грам не перезаряджає взагалі, так що не в патронах діло, а в рушниці, я не кажу що всі МЦ 21-12 погані, до рушниці треба трошки прикласти рук. До речі мені рушниця подобається, в мете теж така є в сувеніроному варіанті, купив щоб була. Але ж все ж із-за цьго вони дорого і не коштують. Просто чоловік просив порадити скільки така має коштувати, от я сказав свою думку. Я погоджуюсь что десь так і коштують 300-500 баксів в залежності від стану
 

Altay1972

Снайпер
а 32 і 36 грам не перезаряджає взагалі,
ну про не перезаряд 24 и 28 грамм я верю двумя руками, но про не перезаряд 32 и тем более 36 грамм в заводской комплектации не верится... там явно что то приколхозили, пружину ствола поставили с переднего аммортизатора мопеда или мотоцикла ;), или вместо пружины на тормозе хомут поставили и затянули :), чтобы не болтался...
якщо нормально обслужене і власник не рукож...й то нічим не уступае сучасним п.а
а вообще я здесь Like поставил...
 

gaudi

Слідопит
Ну,брате,ти і порівняв!Навіть якщо вона буде зібрана з оригінальних комплектуючих,Бредою вона ніколи не буде,бо копіювати це також майстерність.Копія-це дзеркальне відображення а там половину замінили на свій смак,а смак був не дуже!!В свій час покористував цей девайс і надовго запам’ятав його роботу,а особливо смак до боєприпасу і перезаряду.
я також років 25 тому мав мц правда в 16 кал.то проблем немав ніяких.на 28гр.до 30 працював як годинник.самокрутом.деколи до тепер ностальгую.....
 
Останнє редагування модератором:

Alego

Слідопит
До 1965 г. в штучном исполнении. И даже в 20 калибре тоже!
В 20м калибре 21-12 я наверное купил бы...ранее имел в обиходе в разные годы 2шт одну в штучном исполнении только положительные впечатления
как по мне цена этого ружья в р-не 500долл судя по состоянию оно на 5ку и до 91 года выпуска
 

gaudi

Слідопит
В 20м калибре 21-12 я наверное купил бы...ранее имел в обиходе в разные годы 2шт одну в штучном исполнении только положительные впечатления
как по мне цена этого ружья в р-не 500долл судя по состоянию оно на 5ку и до 91 года выпуска
і не мае протезів.......
 
Зверху