Допоможіть оцінити вартість штучного інкрустованого ТОЗ-34

Статус
Закрита.
Шановні спеціалісти й експерти мисливської справи! Прошу допомогти оцінити подарунковий варіант штучного ТОЗ-34 з двома парами стволів та кейсом. Рушниця зовсім нова, різьблення зроблено видатним тульским майстром І.В.Щербіно.
 

Вкладення

Panters

Снайпер
Я не спец і не експерт, але на мою думку можна хотіти десь 1000дол. ,
дадуть чи ні час покаже, рушниця гарна та ще й два блоки стволів,
може специ оцінять дорожче.
 

kef

Зброяр
1990 рік. В паспорті має бути відмітка про градацію рушниці. Бо тут лише буква Ш..(штучна)..і маркування кожного стволу окремо.
Час не певний нині.Цінити можна і більше тисячі доларів.Але реально продаж буде меншим від вказаної суми.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Какие параметры у стволов: длина, сужения?
Паспорт есть?
Однозначно-дороже 1 000 у.е. Насколько- покажут предложения потенциальных покупателей. Или, даже, коллекционеров.
1 000 у.е. это рядовой ИЖ-54 или немчик в отличном сохране.
А здесь подарочно/штучный ТОЗ-34 в эксклюзивном исполнении и с двумя парами стволов. И в минтовском сохране.
П.С.Т.С. Будете продавать ружье- ставьте его на продажу в разделе КОЛЛЕКЦИОННОЕ оружие. И продадите дороже и ружьем люди полюбуются.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда

Stanislav Fursa

Снайпер
В разобранном ружье это не допускается?
Ні в якому випадку не допускається, ні в зібраному, ні в розібраному стані.
Просто мой ТОЗ-34 безфлажковый и с таким аксессуаром никогда не сталкивался.
Мій ТОЗ (84-го року) теж такого немає + у мене флажок глибоко "втоплений" у виямці, вискочити флажку за межі виямки - нереально! Хіба що з зусиллям прижати, наприклад викруткою, то зламаєш.
Но щоб отак, легко вискакував за межі виямки, я думаю, що це не нормально. Це така моя думка.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Такого не має бути, присутня поломка
ТОЗ, 90-х років, це вже не дивно про косяки цих років.
Тут рушниця абсолютно нова і вже в нової флажок вискакує, мабуть вифрезерували не глибоку виямку для флажка і він проскакує за межі + дивлячись на фото ТС і на мій ТОЗ, то в моєму ТОЗі виямка глибша.
 
Статус
Закрита.
Зверху