Допоможіть оцінити німця

Статус
Закрита.

gaudi

Слідопит
по фото виглядае досить пошарпана рушниця....осбливо дерево....наскільки і яка сип....я думаю ціна приблизно меркеля в аналогічному стані....все залежить від стану стволів....
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
По фото складається враження що дерево нерідне ?
 

Крижень2000

Мисливець
Приклад нерідний, дерево без тріщин.Сип біля патроніків замєтніша а дальше як голкою точки розкидані по стволах.
 

gaudi

Слідопит
дерево з тріщинами....в приклаі щось зашпакльовано вище шийки....
 

Крижень2000

Мисливець
Шановні форумчани рушниця пока в темі з Ореєнтувати по ціні, А коли буде в темі продажі тоді паскудьте рушницю і збивайте тоді ціну. Яж писав шо дерево ціле. Я всігда пишу реальний стан рушниці скільки вже зброї продав на цему форомі ніхто нежалівся.
 

gaudi

Слідопит
поясніть 2ге фото з верху.що за пляма кругла на прикладі перед шийкою. і тріщину на цівці......а не дерево ціле.щоб оцінити треба мати всю інф.....
 

Крижень2000

Мисливець
Шановний gaudi ніяких тріщин на цивї немає і приклад цілий. Я незнаю які ви там тріщини шпакльовки бачите. ВИДІЛІТЬ НА ФОТО ДЕ ТАМ Є ТРІЩИНИ І ШПАКЛЬОВКА.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Це рушниця Бюхаг,а Кеслер в 50-х роках вже входив в це об'єднання на правах майстра-штучника і являвся його співзасновником!Якби рушниця була випущена самим Кеслером,то повинно бути обов'язково присутнє його власне клеймо,

1629578460846.png


А в разі його відсутності,це просто збірник Бюхаг!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зразок клейма над написом F.W.KESSLER/SUHL.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Крижень2000

Мисливець
Передивився по цивю Є похоже як тріщина но вона поверхносно як пори йдуть по дереву, А по прикладу це таке дерево плямами.
20210821_235117.jpg
20210821_235103.jpg
20210821_235122.jpg
20210821_235122.jpg
 

Вкладення

gaudi

Слідопит
стволи в середині покажіть.хоча б приблизно.стан і сформуе ціну.....
 
Статус
Закрита.
Зверху