Допоможіть оцінити рушницю ТОЗ 34

Статус
Закрита.

kef

Зброяр
Підкладка лобової пластини колодки мінялась ?...І приблизний настріл рушниці...цікаво як власнику...даної моделі...
 

Володимир0504

Слідопит
Підкладка лобової пластини колодки мінялась ?...І приблизний настріл рушниці...цікаво як власнику...даної моделі...
Я з рушницею нічого не робив. Про те чи щось робили попередні власники не знаю. Я вже третій раз продовжив дозвіл. Стріляв після покупки, то було декілька патронів. Попередній власник не був мисливцем. Перший власник був партійний бос. Скільки він з неї настріляв в 70-х роках не знаю.
 

kef

Зброяр
Я на вашому місці почекав з продажом та обміном...Якщо не має реального покупця чи обміну...
Позбутись рушниці легше всього...
Рушниці продаються або натішився. не підійшла "фасоном".потрібні гроші ...
Це моя власна думка...
 

Володимир0504

Слідопит

Володимир0504

Слідопит
Я на вашому місці почекав з продажом та обміном...Якщо не має реального покупця чи обміну...
Позбутись рушниці легше всього...
Рушниці продаються або натішився. не підійшла "фасоном".потрібні гроші ...
Це моя власна думка...
Та я і не спішу. Може хтось запропонує обмін на закордонну горизонталку, з доплатою з моєї сторони, тоді напевне погоджусь.
 

Володимир0504

Слідопит
Доброго дня, Шановне товариство, сьогодні з повним правом можу заявити що ТОЗ знайшов свого нового господаря, за це дякую всім хто взяв участь у обговоренні даного екземпляру, суворим адміністраторам сайту, всім хто переглянув тему. Як новачок на сайті можу сказати, що люди тут дуже порядні, тим хто хоче обміняти (продати) зброю раджу надавати об"эктивну інформацію, інформативні фото, не боятись обговорити зброю в даному розділі форуму. Тема може бути закрита.

P.S. Кілька фото для поціновувачів.
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху