Допоможіть оцінити рушницю ТОЗ 34

Статус
Закрита.

Володимир0504

Слідопит

Володимир0504

Слідопит
згоден.якщо німець в такому ж стані,як 34-ка ,то гарних успіхів господарю.у мене знайомий є,для якого його тоз-34 краще за всі рушниці...і ніякі докази він і слухати не хоче.Німчик в 16-му,це пєсня.
Товариство, вибачаюсь не думав що пост буде мати обговорення скорішше це мала бути фінальна частина, але якщо пішло обговорення то не буду приховувати, що я доплатив скромну суму.
 

Володимир0504

Слідопит
Німець подобається?;)Головне,щоб рушниця подобалась,фінансова частина це та,за яку Ви оцінили рушницю.І до одного місця,що кажуть про ціну.За те що подобається,завжди платити потрібно,будь то жінка,рушниця чи...
Я з вами цілком згоден, німець дуже подобається, це та рушниця (для мене) з якою хочеться йти в "поле".
 

Andreevi4

Мисливець
згоден.якщо німець в такому ж стані,як 34-ка ,то гарних успіхів господарю.у мене знайомий є,для якого його тоз-34 краще за всі рушниці...і ніякі докази він і слухати не хоче.Німчик в 16-му,це пєсня.
"
Марка ця — лушня. Найкраща рушниця — ваша. Решта — лушні. Це з вашого погляду.

А з погляду ваших товаришівмисливців і ваше ружжо потрапляє до розряду лушень.

Це вам, звичайно, боляче, але нічого не вдієш: такий закон.

Отже, купуйте рушницю якої завгодно фабрики: для вас вона буде найкраща, і з таким боєм, якого ніде не бачили і не чули." О.Вишня "РУЖЖО"
І то є правда;):D:D:D
 

Володимир0504

Слідопит
"
Марка ця — лушня. Найкраща рушниця — ваша. Решта — лушні. Це з вашого погляду.

А з погляду ваших товаришівмисливців і ваше ружжо потрапляє до розряду лушень.

Це вам, звичайно, боляче, але нічого не вдієш: такий закон.

Отже, купуйте рушницю якої завгодно фабрики: для вас вона буде найкраща, і з таким боєм, якого ніде не бачили і не чули." О.Вишня "РУЖЖО"
І то є правда;):D:D:D
Неочікувано...
 

Andreevi4

Мисливець
мені цей фрагмент найбільше сподобався...
Може це лише моя думка...чи просто може від того що я зелений та молодий мисливець....але,вибиравши ружжо...мені так воно запало...ото як вам німчик...я ходив,як малий пацан,мріявший про космос та цуцика...взявши Його,я зрозумів шо воно найкраще...і бой як з гаубіци,і прикладисте,ну мое...є в нас в колективі,і іж,і тоз,і німчик...все лушнє,а моє...то душа...ps:маю тоз34ерш
ps:влучних пострілів,гарних трофеїв!;););)
 

Володимир0504

Слідопит
Може це лише моя думка...чи просто може від того що я зелений та молодий мисливець....але,вибиравши ружжо...мені так воно запало...ото як вам німчик...я ходив,як малий пацан,мріявший про космос та цуцика...взявши Його,я зрозумів шо воно найкраще...і бой як з гаубіци,і прикладисте,ну мое...є в нас в колективі,і іж,і тоз,і німчик...все лушнє,а моє...то душа...ps:маю тоз34ерш
ps:влучних пострілів,гарних трофеїв!;););)
34-ка з Тули це сила, рушниця культова як не крути, на наших просторах стоїть поряд з іншими легендами в 12-му калібрі такими як Зауер 8, Иж 54 і вічним конкурентом ИЖ 27. Інші калібри мають свої легенди. Така наша збройова і мисливська культура...
 

Володимир0504

Слідопит
Мета, для котрої створювалась дана тема досягнута, кого цікавили фото рушниці на обмін їх отримав у приват, всім хто взяв участь у темі дякую, думаю варто її закрити.
 
Статус
Закрита.
Зверху