Допоможіть оцінити рушницю

Prometey

Новачок
Шановні учасники форуму дана рушниця в стані нової , а ричаг стоїть вліво так як опущено фіксатор рамки щоб зняти напряг пружини . При складанні ричаг треба доводити і все в рушниці туго
 

ТАР

Снайпер
Шановні учасники форуму дана рушниця в стані нової , а ричаг стоїть вліво так як опущено фіксатор рамки щоб зняти напряг пружини . При складанні ричаг треба доводити і все в рушниці туго
Можно фото в зібраному стані?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Шановні учасники форуму дана рушниця в стані нової , а ричаг стоїть вліво так як опущено фіксатор рамки щоб зняти напряг пружини . При складанні ричаг треба доводити і все в рушниці туго
В Меркеле 200, например, хоть спускай напряг, хоть взводи- рычаг строго по центру.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Вставлю і свої "п'ять копійок".
У мого знайомого мисливця (уже в поважному віці), теж має ИЖ-12, і теж у нього помічав, якщо колодка без стволів, то ричаг вліво провернутий, якщо зібрав зі стволом, то ричаг рівно стоїть.
Правда в цього ИЖа, настріл 7-8 тис., пострілів.
Він перший власник і ще з часів СССР у нього лежить блокнот, де він інколи веде настріл своєї рушниці.
 

shpak

Мисливець
Їж-12.Штучний.В дуже гарному стані. Як би вона була в 12кал. можна сміливо було б просити 1000$,а так,думаю,що 800$ на данний час вона коштує.
 

Восход

Слідопит
Кто научился стрелять тому 12 кл. не нужен. Грохот, отдача.... Данное ружье ценнее именно в кл. 16. Лично я не любитель вертикальных стволов, но 16 кл. очень люблю. За обсуждаемые предмет 700 у. е. не деньги.
 

иж 18

Слідопит
Кто научился стрелять тому 12 кл. не нужен. Грохот, отдача.... Данное ружье ценнее именно в кл. 16. Лично я не любитель вертикальных стволов, но 16 кл. очень люблю. За обсуждаемые предмет 700 у. е. не деньги.
В 16к иж12 мешьше ружей чем в 12к из-за этого он и дороже в этом калибре, при прочих равных условиях.
 

kef

Зброяр
Тут на форумі вже роками продається Іж 12..за 1 т.дол.. Ринок майже вмер.Основна кількість продажу лягає на нові турецькі рушниці.Мало хто зараз купляє рушниці радянського періоду по ціні б/в іномарки.
 

иж 18

Слідопит
Тут на форумі вже роками продається Іж 12..за 1 т.дол.. Ринок майже вмер.Основна кількість продажу лягає на нові турецькі рушниці.Мало хто зараз купляє рушниці радянського періоду по ціні б/в іномарки.
Так и есть, но это ружьё купят
 

shpak

Мисливець
Кто научился стрелять тому 12 кл. не нужен. Грохот, отдача.... Данное ружье ценнее именно в кл. 16. Лично я не любитель вертикальных стволов, но 16 кл. очень люблю. За обсуждаемые предмет 700 у. е. не деньги.
16 кал. я рахую,що вимираючий. Все менше і менше світові виробники виробляють зброї в 16к. Просто 20к. витісняє з ринку 16к., як більш універсальніший! Проблема не в вмінні стріляти,а в тому,що на прилавках наших магазинів все менше і менше стає продукції в 16к.
 

shpak

Мисливець
Тут на форумі вже роками продається Іж 12..за 1 т.дол.. Ринок майже вмер.Основна кількість продажу лягає на нові турецькі рушниці.Мало хто зараз купляє рушниці радянського періоду по ціні б/в іномарки.
«Шо Ви гаварите». Ви хочете сказати,що їж-12 в «штучному» виконанні не коштує 800-1000$.? Турецьку зброю випускали і через 10років будуть випускати,але ця вся зброя без імені, звучить як «Турецька»,а іж 12 в ідеальному стані,та ще і «штучний» якому 50років,в ціні не падає...Поціновувачів Рядянської зброї хватає(я не з таких), і знайти іж-12,штучну,в такому стані,як данний девайс,не так легко...Продавцю раджу не скидати ціну,вона знайде свого власника і думаю,що скоро!!! Удачі в продажі!
 

shpak

Мисливець
Не буває універсальних калібрів, як і рушниць..
Уважно прочитайте!!! Я написав -«Більш універсальний»!!! Ви хочете зі-мною в цьому поспорити??? Зайдіть в магазин за патронами...20к патрони від 22 до 32 гр.,а в 16 мало того,що не завжди є,то і навеска зазвичай тільки в 28гр.
 

Черниговский

Слідопит
«Шо Ви гаварите». Ви хочете сказати,що їж-12 в «штучному» виконанні не коштує 800-1000$.?
А какие преимущества у иж 12 штучном,между турком за 1000$ кроме тех что (Их большэ нэт и никагда нэ будэт?)
 

shpak

Мисливець
В мене товариш,займається ремонтом зброї,в нього «турки»не вибувають...Основна проблема,що дуже ржавіють і планки відпаюються. А основна відмінність іжа-12 між «турком»-це бій.
 
Зверху