Допоможіть оцінити рушницю

kef

Зброяр
Ця оцінка свого роду прихований продаж -хто більше заплатить !;):D
Немає ніякого фантастичного бою і ніколи не було ,як і однакових стволів. .Є стрільба з гладкоствольної зброї на обмежену віддаль до цілі.За умови добре підібраного набою для трубок стволу.:);)
 

kef

Зброяр
«Шо Ви гаварите». Ви хочете сказати,що їж-12 в «штучному» виконанні не коштує 800-1000$.? Турецьку зброю випускали і через 10років будуть випускати,але ця вся зброя без імені, звучить як «Турецька»,а іж 12 в ідеальному стані,та ще і «штучний» якому 50років,в ціні не падає...Поціновувачів Рядянської зброї хватає(я не з таких), і знайти іж-12,штучну,в такому стані,як данний девайс,не так легко...Продавцю раджу не скидати ціну,вона знайде свого власника і думаю,що скоро!!! Удачі в продажі!
А де Ви тут ціну побачили ? Аукціон .:D
 

Черниговский

Слідопит
В мене товариш,займається ремонтом зброї,в нього «турки»не вибувають...Основна проблема,що дуже ржавіють і планки відпаюються. А основна відмінність іжа-12 між «турком»-це бій.
:DЯ вас умоляю,были советские ружья и были турки и поверьте ржавеют, одинаково да же турки не так сильно. А у советских планки не отпадают:p и проблем с ними нет??? :D И в мастерских их нету?? Сколько видел иж 12 у них во всех были трещины на цевье в некоторых и на прикладе. ( если не новодел) По поводу боя можно подробнее на какой процент преимущество в иж 12 над турком? :D:D:D
 

shpak

Мисливець
:DЯ вас умоляю,были советские ружья и были турки и поверьте ржавеют, одинаково да же турки не так сильно. А у советских планки не отпадают:p и проблем с ними нет??? :D И в мастерских их нету?? Сколько видел иж 12 у них во всех были трещины на цевье в некоторых и на прикладе. ( если не новодел) По поводу боя можно подробнее на какой процент преимущество в иж 12 над турком? :D:D:D
Що Ви мені хочете сказати? Що в Турецької зброї- краще вороніння як в Брежневскої? Я навіть не хочу дискутувати з Вами на цю тему!!! Турецька зброя почала «масово» потрапляти на наш ринок 10 років тому,коли вже всі,більш-менш дотримуються сезону і правил охоти,і на полювання виїжають в сердньому +- 20 раз... Я застав той час,коли мисливці ходили на полювання круглий рік(в сільській місцевості)в дощ,сніг,слякоть,коли не було автомобілів і змоги заскочити в авто,при першому миросящому дощику,а ходили цілий день з тими Тозами і Іжами які Ви зараз хаєте. Вони 10-літтями стріляють і не покриваються ржою(мій іж-26ш тому доказ),я ніколи не бачив на ньому ржу,місцями витерте вароніння до білого металу,але на «диво» воно не ржавіє!!! p.s Ніколи і не при яких умовах не рівняйте вороніння Радянської зброї 60-70 років з «Безіменними Турками»!!! Мої Меркель і Блайзер курять в сторонці за якістью вороніння СССР-ської зброї 60-70років... А що вже говорити за«Турків», вонивзагалі не спливають...
 
Останнє редагування:

Ярослав Чечен

Слідопит
В мене товариш,займається ремонтом зброї,в нього «турки»не вибувають...Основна проблема,що дуже ржавіють і планки відпаюються. А основна відмінність іжа-12 між «турком»-це бій.
Ну по бою "турок" точно не хуже иж 12. На счет остального покуда не могу сказать.
 

Черниговский

Слідопит
Преимуществ у турка больше чем у того же иж 12. Я не расхваливаю тур пром, просто было у меня и совковые и турецкие и поверьте к совку я не вернусь... лучше уж турок) это как мц2112 и ружьё супер и медалей куча,и ЛЭГЕНДА а вот люди ,,дурные,, берут тех турков на типо ата нео:D:D:D
Турецька зброя почала «масово» потрапляти на наш ринок 10 років тому,коли вже всі,більш-менш дотримуються сезону і правил охоти,і на полювання виїжають в сердньому +- 20 раз... ..
и это правильно люди,начали пробывать, что то другое и много поняли, что мир не остановился на совке и их легендарных ружьях и они далекоооо не идеал... А то что,ржавеет или нет, то не надо мне рассказывать,сказки что ссср не ржавеет!!! Повторюсь были у меня ружья ,,лэгэнды,, ржавели как положено и были турки тоже ржавели но что заметил турки не так. Я понимаю,что турков большинство красят а совок только ржавым лаком покрывал. А если вы ещё ровняете иж 12 за 1000$ так и турка возьмите в том же ценовом сегменте Хуглу или ату сп. И посмотрите на преимущества...
 

стрелок60

Слідопит
Що в Турецької зброї- краще вороніння як в Брежневскої?
Воронение (поворонка) была только у ЦКБибовских ружьях-остальные оксидировались.Ну а по поводу совка-выбросте свой опель(мазду....) пересядьте на запор.
 

shpak

Мисливець
В мене Лексус,Митсубиси і Тойота))).Лексус на кожен день,Митсубиси на охоту,а Тойота-жінки. На різні випадки я маю авто... Аналогічно і з зброєю...Не можу я взяти в руки п‘ятизарядку(а тим паче Турка) і йти на дупеля,бекаса,вельшнепа,або курковку і йти на загонну охоту на кабана,лося і т.д Для кожного виду полювання є своя зброя -це добре,менше підранків,більша вирогідність добути дичину...Зброя Брежнівських часів,має якусь магію,дух відчувається минулого,спогади за чисельністю дичини того часу,(можливо я себе накручую),я беру її в руки і мені хочеться іти до лісу,на поле... Мисливцям з 5-10річним стажем мене не зрозуміти(((. Суть цієї басні такова... Даний девайс коштує 1т$ і це однозначно,та ще і в такому стані! Хоча тому,що його вже 50 років не випускають і ніколи не будуть випускати... А турки-будь ласка,скільки хочеш і які хочеш! Це моя особиста думка і я її,ні в якому разі,нехочу нікому нав‘язувати! І думаю,що я такий не один на цьому форумі і взагалі в Україні!
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Так хтож Вам заважає придбати цю рушницю за 1 т.дол.;)
В мене Лексус,Митсубиси і Тойота))).Лексус на кожен день,Митсубиси на охоту,а Тойота-жінки. На різні випадки я маю авто... Аналогічно і з зброєю...Не можу я взяти в руки п‘ятизарядку(а тим паче Турка) і йти на дупеля,бекаса,вельшнепа,або курковку і йти на загонну охоту на кабана,лося і т.д Для кожного виду полювання є своя зброя -це добре,менше підранків,більша вирогідність добути дичину...Зброя Брежнівських часів,має якусь магію,дух відчувається минулого,спогади за чисельністю дичини того часу,(можливо я себе накручую),я беру її в руки і мені хочеться іти до лісу,на поле... Мисливцям з 5-10річним стажем мене не зрозуміти(((. Суть цієї басні такова... Даний девайс коштує 1т$ і це однозначно,та ще і в такому стані! Хоча тому,що його вже 50 років не випускають і ніколи не будуть випускати... А турки-будь ласка,скільки хочеш і які хочеш! Це моя особиста думка і я її,ні в якому разі,нехочу нікому нав‘язувати! І думаю,що я такий не один на цьому форумі і взагалі в Україні!
 

Varjag229

Слідопит
Про бій Іж-12, Іж-27 та ТОЗ-34 різних років випуску вже писав у газеті "Полювання та риболовля" Вальтер Генріх Вольф.
Порівняння бою було не на користь Іжів.
На рахунок бою турків. Мій товариш минулого року порівнював бій турка НЕО 12 та МЦ-9К в мисливському виконанні.
Осип шроту і різкість турка були не гірші (а вага значно меньша).
П.С. Мені теж подобається гарна радянська (Іж-57Ш) та німецька (Buhag, виготовлений майстром C.Bittorff) зброя, але якщо дивитись правді в очі - теперішні топові турецькі виробники зброї не гірші для полювання за радянські зразки й ціни на них є орієнтиром для більшості простих мисливців при виборі у т.ч. б/в зброї.
П.П.С. Сам штучний Іж-12 в 16 калібрі у стані нового не продав би дешевше 650 USD (ціни двуствольного турка в магазині), але й не купив би дорожче 750 USD.
 

Черниговский

Слідопит
Що Ви мені хочете сказати? ! Мої Меркель і Блайзер ...
:D:D:D
Зброя Брежнівських часів,має якусь магію,дух відчувається минулого,спогади за чисельністю дичини того часу,(можливо я себе накручую),я беру її в руки і мені хочеться іти до лісу,
БЛАЙЗЕР тоже Брежневских времён?:D Поменяйте Меркель на иж12;) темболее за 1т $. Поменяйте свой автопарк на советский уаз жигуля и Запорожец. ( или на Брежневсий)как проедете на этой машине на охоту сразу воспоминания нахлынут:D:D и дух поднимется:rolleyes:
 

shpak

Мисливець
Так хтож Вам заважає придбати цю рушницю за 1 т.дол.;)
Особисто-я,не є фанатом вертикальної зброї і полу автоматів(за виключенням комбінованої,а тим більше в 16к),Тому мені іж 12 не підходить! А от за іж-58 20к, в оналогічному стані(штучне),я готовий віддати 1000$,навіть більше!!! Для когось 650$ багато,а хтось готовий віддати і 1500$. Все залежить від «кармана» потенційного покупця! На форумі зареєстровані мисливці з різними фінансовими можливостями,і з різними поглядами на ціну! Я рекомендував ціну в 1т$,тому-що уважно слідкую за продажом зброї, на трьох форумах, і аналізуючи продажу різної зброї,в тому числі і іж12 шт. в заявленому стані! І ще я звернув увагу,що зазвичай,коли люди звертаюся на форум,щоб оцінили зброю(як в даній ситуації) всі хочуть зменшити реальну ціну зброї,яка виставлена для оцінення з подальшою продажою!!!
 

иж 18

Слідопит
Интересно сколько максимально автору предложили в личку за это ружьё
 

Охотник77

Снайпер
А случаем некто не отстеливал через хрон одинаковыми патронами ( с одной пачки) тоз 34, иж 12 или какие-то другие ружья. Интересно большая розбежность в скоростях
 

стрелок60

Слідопит
В мене Лексус,Митсубиси і Тойота))).Лексус на кожен день,Митсубиси на охоту,а Тойота-жінки. На різні випадки я маю авто... Аналогічно і з зброєю...
Никто не запрещает жить красиво. Ну а пользовать "Спутник" ворованный у французов или иж-49 попытка скопировать Зауэр-8 сугубо личное . ТОЗ Б не француз? .Еще раз повторюсь-многие предпочитают нового китайца но не старое жигули.
Хотя на хозяйстве есть полуавтомат которому 105 лет и поверте не в худшем состоянии ,на каждый день есть турок Динамакс и меня это устраивает.Ну и передвигаюсь не на Таврии.
Топикстартеру удачной продажи.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Воронение (поворонка) была только у ЦКБибовских ружьях-остальные оксидировались
Хотілось би почути конкретику,яка б вона страшна не була,ну і хоча б якийсь хіміко-технологічний анонс,що різнить вороніння від оксидування!!!:cool::p
 

стрелок60

Слідопит
Хотілось би почути конкретику,яка б вона страшна не була,ну і хоча б якийсь хіміко-технологічний анонс,що різнить вороніння від оксидування!!!:cool::p
Я не химик.Но как учили старые уважаемые мной мастера-воронение есть нанесение оксидной пленки кислотным способом(ржавый лак),а оксидирование щелочным способом(гидрооксид натрия).Насколько химически грамотно не знаю да и не хочу.В литературе встречается что один и тот же процесс называют по разному.Вот и вся страшная правда.
 
Зверху