Допоможіть у визначенні моделі рушниці..(Раціональ).

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Якщо клеймо на ствольній парі топікстартера буде бульгійське,а власне Піпера,то це буде оригінал,бо і номер відповідає більше бельгійському численню і саме оформлення більш багате.На твоєму напис на ствольній парі дореволюційний,а рік випуску клеймоіваний-1923!!
Клеймовано вже після перевороту комінізьма
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Воно не таке!!Треба бачити.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Друже,прокоментуйте будь ласка що побачили...Дякую!
Ось ще одне фото прислали...
Переглянути вкладення 655217
Тут немає що коментувати. Жодної привязки до особи /заводу.артілі.майстерні/.що породила цю рушницю. Просто " Раціональ". ;).
Якщо помиляюсь то нехай мене поправлять знавці. Я не спеціаліст . А лиш подав власне бачення.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Тут немає що коментувати. Жодної привязки до особи /заводу.артілі.майстерні/.що породила цю рушницю. Просто " Раціональ". ;).
Якщо помиляюсь то нехай мене поправлять знавці. Я не спеціаліст . А лиш подав власне бачення.
Цілком правильно.Майже нічого путнього для ідентифікації немає.Одне можна сказати,з деякими сумнівами,але можна,що рушниця замовна і збиралась вона на іжевському заводі,ну і назва її "Раціональ",хоча це назва системи,але вона в той час і отримала таку назву.Те,що це збірка іжевська,так тому підтвердження наявність клейма "П" в колі-випробування на міцність випробувальними патронами.Ще присутні технологічні позначки(букви) на стволах які відповідають,власне, технологічному клеймуванню іжевської зброї.Але є і номер на ствольній парі,яка скоріше всього таки має бельгійський корінь і попала на іжевську збірку в "білому"варіанті без повірки і клеймування в бельгійському профхаусі,а вже частково повірена і проклеймована в Іжевську на готовій зброї.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Дякую друже Арго за розгорнуту та вичерпну відповідь! Також дякую усім,кто прийняв активну участь у обговоренні та визначенні даної рушниці!
З повагою до всіх не байдужих!
 
Статус
Закрита.
Зверху