Допоможіть у спорядженні патрона.

Patso

Снайпер
Якщо бе
Точно, что в середине было, не помню :(:(:(:(, врать - не хочу.
Но что то , было ......
не до того было :(:(:( ....
А такие, как на фото, товарищ обещал поискать, сказал " ... где то были ..., найду, отдам ..."
з тих перегородок всередині, то скоріше за все - "Рись"
Ці з перегородками теж тестував колись. в них амортизації немає, тому дуже жорстка віддача.
 

Копатыч

Зброяр
Якщо бе

з тих перегородок всередині, то скоріше за все - "Рись"
Ці з перегородками теж тестував колись. в них амортизації немає, тому дуже жорстка віддача.
Остап, я прекрасно знаю, как выглядит твой "рысь" ....... еще есть, не много, в закромах ........
То, что продавалось, не "он" ........
 

igor21

Слідопит
Ці з перегородками теж тестував колись. в них амортизації немає, тому дуже жорстка віддача.
Отдача - понятие субъективное...;)
Понятно, что с мягкими амортизаторами итальянских их не сравнить...
Но те ПК - продукт СССР-х технологий прошлого века. И заточены они были под Соокол.
Кстати, разбирал стендовую 9-ку и 7-ку "Байкал" 1984г. - все патроны были на этих ПК. Других тогда почти не было...:(
 

Patso

Снайпер
В нас теж була цікава історія з тим контейнером. Моєму товаришу хтось з старих мисливців віддав пачку радянських патронів Рекорд. Номер дробу був позначений ААА - розбирали, то щось близько 3/0, чи 4/0. Там сокол і такий же контейнер. Товариш живе на окраїні містечка, будинок новий, на той момент ще був не огороджений, в кінці подвіря луг, далі потічок, тоді поле і ліс. Одного дня, чує він у дворі переполох - виглядає з вікна, на подвірї свора бродячих псів підкопали волєр, де домашня птиця і зробили там погром - половину курей вже подавили. Ну господар хапає з сейфа ТОЗ 34, і першими під руку попадають якраз ті патрони. Вибіг у двір вибрав найактивнішого з собак і влупив по ньому. Дистанція там метрів 15, пес дістав добре - по ребрах. Заскавулів і разом з всією сворою втік через поле у бік лісу. Так як на полі їх було добре видно, то протягом тих 2км до лісу він точно не впав. Ми потім провели тест - з того ж місця тим же патроном стрельнули в ялинову дошку - дробини стирчать з дерева, хоча віддача сильна. Не знаю, чи то порох від віку втратив властивості. Чи ті патрони відразу були такі.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Від віку. В свій час були нормальні патрони. Навпаки, старші мисливці вважали ті патрони експортними, точніше - з партій, що йшли на експорт.
Допишу. Оті ААА, ВВВ - це як зараз "made in USSR" і додаткові 2-3 сотні до ціни :)
 

igor21

Слідопит
В нас теж була цікава історія з тим контейнером.
Цю історію на Форумі вже читав.:D:D:D
... радянських патронів Рекорд. Номер дробу був позначений ААА - розбирали, то щось близько 3/0, чи 4/0
Це 4/0 по "Агліцькій" нумерації.

П.С. Причину, чого "живлять", 1gena73 озвучив.
 

Patso

Снайпер
Від віку. В свій час були нормальні патрони. Навпаки, старші мисливці вважали ті патрони експортними, точніше - з партій, що йшли на експорт.
Допишу. Оті ААА, ВВВ - це як зараз "made in USSR" і додаткові 2-3 сотні до ціни :)
В мене десь дома ще є один той патрон, там ще пластик гільзи в центрі зірки запаянийю
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Були запаяні,були не запаяні. Але тим патронам під 30 років і ставитися до них потрібно відповідно.
 

Копатыч

Зброяр
Кстати, разбирал стендовую 9-ку и 7-ку "Байкал" 1984г. - все патроны были на этих ПК.
Разбирать, не разбирал ....., а вот "пользовать", приходилось .....
Ох и дал я тогда, куропаткам ........., настрелялся ...... в сласть. И шо самое интересное, в МЦ, ни одного "затыка", ни "косяка" ....., песня. 7-ка, Байкал, 32 грамма.
 

Patso

Снайпер
Якось товариш на відкриття роздав колективу пачку хубертуса в папковій гільзі 32г дробу 7,5. Так з ними навпаки - збереглись чудово. Мені 2 патрони дісталось. Перші 2 постріли і 2 трофеї - чирок і припутень.
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Якось товариш на відкриття роздав колективу пачку хубертуса в папковій гільзі 32г дробу 7,5. Так з ними навпаки - збереглись чудово. Мені 2 патрони дісталось. Перші 2 постріли і 2 трофеї - чирок і припутень.
Моїм також нічого не бракує:)
 
Можно датский контейнер.
Здесь на форуме продают за нормальную цену.
Лучше Чедитте или БиПи, эти дороже. Гуаланди мягкий пластик.
Если на простые охоты, типа голубя, можно и Одесские.
Но на зайца и лису я бы подобрал из фирменных вариант.
 

Корнилов

Снайпер
Можно датский контейнер.
Здесь на форуме продают за нормальную цену.
Лучше Чедитте или БиПи, эти дороже. Гуаланди мягкий пластик.
Если на простые охоты, типа голубя, можно и Одесские.
Но на зайца и лису я бы подобрал из фирменных вариант.
Нифига себе простая охота на голубя:) Заяц, фазан, куропатка-вообще легко, а голубь сложная дичь:) Но это лично у меня.
 
Зверху