Досвід і використання папкових гільз/набоїв.

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Щось не вірно написав? Так поясни.А то зразу прикалуєшся...,,Сокол" мені не подобається.Мені подобається його запах.Ностальгія, мабуть.Чи ти щось інше мав на увазі? Так там стаття,від 3 грамм,а ти зразу 50...)))
Все ти правильно написав..
А прикалуюсь зразу, бо дурі багато, а мозгів мало..
З другої сторони, щось тут таки є..
В людей он бач, даже не разлохмачується, а в тебе в вермішель..
Варіанта тут два.
Або ти шось робиш не так, або ружжо твоє щось робить не так.
От і вибирай, шо тобі більше нравиться - чи то ти криворукий рукокрил, чи то ружжо тобі сверлив дядя Фєдя з бодуна..
:p
Засмущался.gif

Я тобі, можна сказать, помагав викрутиться
Засмущался.gif
.. а ти... :D:p
 

Vov-1

Зброяр
Все ти правильно написав..
А прикалуюсь зразу, бо дурі багато, а мозгів мало..
З другої сторони, щось тут таки є..
В людей он бач, даже не разлохмачується, а в тебе в вермішель..
Варіанта тут два.
Або ти шось робиш не так, або ружжо твоє щось робить не так.
От і вибирай, шо тобі більше нравиться - чи то ти криворукий рукокрил, чи то ружжо тобі сверлив дядя Фєдя з бодуна..
:p
Переглянути вкладення 573325
Я тобі, можна сказать, помагав викрутиться Переглянути вкладення 573325 .. а ти... :D:p
То не я,то ружжо і дядя Федя,з його ,,трясучкою"...:oops::p
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Здесь немного есть информации по отстрелу патронов в папковой гильзе через хронограф. Скорость достаточно стабильная в пределах 390-400 м/с. кому интересно посмотрите.
Касаемо отстрела папковых патронов можно начинать смотреть с 8:22минуты
 

Varjag229

Слідопит
Точнее 394-395-396 м/с B&P Tricolor (Cartone) на порохе МВ с ПО (шашка) + пыж "Диана", завальцовка буртиком с хрустиком.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Есть у мен кульочек вот таких коротышей. Подарил кто-то.
1592980837254236038693.jpg
Они были закрыты под звезду и отстреляны, ну и с ними случилось то, что случается с папкой - повырывало отдельные лепестки звезды.
Разрушенная часть была обрезана, гильзы сложены в в кульочек и закинуты куда-то в угол.
А это я на них наткнулся и пришла мысля - можно ли их под что-то запользовать?
Длина в районе 57-58 мм.
Или проще выкинуть?
Кто, что скажет?
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Есть у мен кульочек вот таких коротышей. Подарил кто-то.
Переглянути вкладення 579158
Они были закрыты под звезду и отстреляны, ну и с ними случилось то, что случается с папкой - повырывало отдельные лепестки звезды.
Разрушенная часть была обрезана, гильзы сложены в в кульочек и закинуты куда-то в угол.
А это я на них наткнулся и пришла мысля - можно ли их под что-то запользовать?
Длина в районе 57-58 мм.
Или проще выкинуть?
Кто, что скажет?
Використовував такі гільза на бекаса 24 грами дробу. Замість завальцовки закривав пластиковою заглушкою. Доволі непоганий патрон виходив як для такого полювання.
 
Есть у мен кульочек вот таких коротышей. Подарил кто-то.
Переглянути вкладення 579158
Они были закрыты под звезду и отстреляны, ну и с ними случилось то, что случается с папкой - повырывало отдельные лепестки звезды.
Разрушенная часть была обрезана, гильзы сложены в в кульочек и закинуты куда-то в угол.
А это я на них наткнулся и пришла мысля - можно ли их под что-то запользовать?
Длина в районе 57-58 мм.
Или проще выкинуть?
Кто, что скажет?
Почему сразу выкинуть ? Можно попробовать продать или подарить , может кто полу - заряды на перепела или горлицу сделает.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
На фото выше, папковая гильза фиочи. Пуля бреннеке. Хорошо закрывается закруткой
Я ж говорив, що сучасна папка (Шеддіт, Фіоччі, Нобель) дуже навіть гарна і саме під закрутку - саме те!

P.S. Красиві набої, влучних пострілів Вам!
 

okhorly

Слідопит
Есть у мен кульочек вот таких коротышей. Подарил кто-то.
Переглянути вкладення 579158
Они были закрыты под звезду и отстреляны, ну и с ними случилось то, что случается с папкой - повырывало отдельные лепестки звезды.
Разрушенная часть была обрезана, гильзы сложены в в кульочек и закинуты куда-то в угол.
А это я на них наткнулся и пришла мысля - можно ли их под что-то запользовать?
Длина в районе 57-58 мм.
Или проще выкинуть?
Кто, что скажет
Приму в дар , снаряжу и расстреляю. С превеликим удовольствием.
 

Arsenfresh

Мисливець
Хлопці підскажіть який саме капсуль в гільзах Чедіт середній чи потужний, хочу собі на зайця зарядити патрон 1,8 А0/36гр. #3 під зірочку, і от думаю міняти його на 686 чи ні?
 

Вкладення

Stanislav Fursa

Снайпер
Хлопці підскажіть який саме капсуль в гільзах Чедіт середній чи потужний, хочу собі на зайця зарядити патрон 1,8 А0/36гр. #3 під зірочку, і от думаю міняти його на 686 чи ні?
Якщо заглушка разом з лаком чорна або синя, то капсюль СХ-2000 (Потужний).
Обично гільзи Шеддіт уже автоматом йдуть з рідними (потужними) капсюлями.
 
Зверху