Досвід і використання папкових гільз/набоїв.

Varjag229

Слідопит
А чи по феншую збирати патрон на пластиковому пиж-контейнері у папковій гільзі ?
Ідея такого патрону - натуральні комплектуючі, які не реагують на зниження температури навколишнього середовища.
 

Arsenfresh

Мисливець
Сказати що я в шоці то не сказати нічого, моя думка капсуль 2000-й як для морозів -15, -25, думаю піде, а так швидкість скаче, вина в тому різна сила прижиму при докрутці Гаепом БН2, порадувала якість гільз, навіть після таких швидкостей ні одну не піддуло, радянські навіть збоку не стоять це факт, строго не судіть, я хочу як краще... П. С. Рушниця ТОЗ 34, звуження 1.25мм. Ствол чистенький після пострілу, гільза рівненька, думаю на п/а на звуження 0,5мм буде норма?!
 

Вкладення

Ярослав Чечен

Слідопит
Сказати що я в шоці то не сказати нічого, моя думка капсуль 2000-й як для морозів -15, -25, думаю піде, а так швидкість скаче, вина в тому різна сила прижиму при докрутці Гаепом БН2, порадувала якість гільз, навіть після таких швидкостей ні одну не піддуло, радянські навіть збоку не стоять це факт, строго не судіть, я хочу як краще... П. С. Рушниця ТОЗ 34, звуження 1.25мм. Ствол чистенький після пострілу, гільза рівненька, думаю на п/а на звуження 0,5мм буде норма?!
А вот это уже интересно!!!!
Подробнее пожалуйста расскажите об этом отстреле, ( пыжы и т.д) о скоростях. Сам тоже хочу снарядить в таких гильза патроны.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Сказати що я в шоці то не сказати нічого, моя думка капсуль 2000-й як для морозів -15, -25, думаю піде, а так швидкість скаче, вина в тому різна сила прижиму при докрутці Гаепом БН2, порадувала якість гільз, навіть після таких швидкостей ні одну не піддуло, радянські навіть збоку не стоять це факт, строго не судіть, я хочу як краще... П. С. Рушниця ТОЗ 34, звуження 1.25мм. Ствол чистенький після пострілу, гільза рівненька, думаю на п/а на звуження 0,5мм буде норма?!
А Ви стріляли з одного ствола, що така розбіжність? Чи з двох? Чому питаю, бо при ідентичному споряджені, швидкість може грати із-за звужень.
Ну і не виключено те, що Ви і про піджим набою говорили.
За результат, дякую Вам!
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
порадувала якість гільз, навіть після таких швидкостей ні одну не піддуло,
На новій папкі краще контролювати висоту набою.
Чедіт гарна гільза. З напівавтомата стріляв деякі по 3 рази. Все добре.
 

Arsenfresh

Мисливець
А другий раз зірочка вже не така симпатична як перший, може не попав по старих прорізах? Порадувало що на відміну від пластику другостріл з середини абсолютно гладенький на дотик. Другий раз Гаепом не жав простою закруткою настольною.
 

Вкладення

Varjag229

Слідопит
Якщо є СХ1000 або NSM 686 варто спробувати 1,75 г. А0/32, якщо на пластику. Швидкість зменьшиться, але її стабільність буде краще. ІМХО.
 

Охотник77

Снайпер
чи по феншую збирати патрон на пластиковому пиж-контейнері у папковій гільзі ?
Ідея такого патрону - натуральні комплектуючі, які не реагують на зниження температури навколишнього середовища.
Коли споряджав папку для тоз 34 то використовував картонні обтюратори зроблені пижохряпкою і войлок,дріб в обгортці з лощоного паперу. З пластиковими комплектуючими в папкових гільзах, підтримую це не пофеншую!
 

huntumy

Зброяр
пластиковими комплектуючими в папкових гільзах, підтримую це не пофеншую!
Хлопці, Вы хоч би трохи думали шо пишете. Папкова гільза так само як і пластік виготовленні для спорядження набоїв. Які хочет такі і заряджай. Навіщо цей феншуй нав'язувати іншим? Консерватизм це дорога в нікуди.
 

Охотник77

Снайпер
Навіщо цей феншуй нав'язувати іншим?
В нас що безголові форумчани? Ніхто нікого непримушує так робити, в кожного свої смаки і уподобання і концерватизм тут ні до чого) чи навіщо ми тут ділимось своїми методами спорядження і тд.З повагою до всіх форумчан!
 

huntumy

Зброяр
і чи навіщо ми тут ділимось своїми методами спорядження і
Давайте ділиться.
Але ж папка це не тільки прокладка і пижі. Ті ж хубертуси ще в минулому столітті споряджали на ПК використовуючи папкову гільзу.
Замість прокладок зараз обтюратори або ПК. Войлок замінили пробкою, діаною. Не бачу сенсу повертатись в минуле.
 

Охотник77

Снайпер
Не бачу сенсу повертатись в минуле.
Ловив кайф і як тепер розумію не тільки я від спорядження папкових гільз для зимового полювання на комплектуючих без пластику. А на радянській пересушеній папці (писали мабуть в цій темі) на ПК і Ровеньськіх обтюраторах її рвало. Купувати імпортну дорогу папку не бачу сенсу, та і використовувати її в полуавтоматі вже не той кайф)
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Давайте ділиться.
Але ж папка це не тільки прокладка і пижі. Ті ж хубертуси ще в минулому столітті споряджали на ПК використовуючи папкову гільзу.
Замість прокладок зараз обтюратори або ПК. Войлок замінили пробкою, діаною. Не бачу сенсу повертатись в минуле.
І совкові спортивні набої теж йшли в папковій гільзі і на п/к (по принципу, як у Хубертус). Сучасні спортивні набої Борначі #7.5/28 - теж йдуть в папкових гільзах і на п/к і таких "багато" є набоїв в наш час.
То просто "головні принципи" в людей, мол папка-картон, а пластик-п/к. Класика - класикою, но і вільно можна в папкові гільзи збирати на пластикових комплектуючих. Тобто так, і так.. ;)
 

huntumy

Зброяр
І совкові спортивні набої теж йшли в папковій гільзі і на п/к (по принципу, як у Хубертус). Сучасні спортивні набої Борначі #7.5/28 - теж йдуть в папкових гільзах і на п/к і таких "багато" є набоїв в наш час.
То просто "головні принципи" в людей, мол папка-картон, а пластик-п/к. Класика - класикою, но і вільно можна в папкові гільзи збирати на пластикових комплектуючих. Тобто так, і так.. ;)
Повністю згоден.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Зверху