Дратхаар-Курцхаар

В мене також ДРАТХААР 10.5 місяців , так у воду пішов ще в березні , а поплив 5 квітня. Зараз з води вигнати неможливо, і в воду не заходить а стрибає з берега. У товариша прошлий рік ішов, доставав трофеї, а цей рік у воду заходить доки відчуває дно лапами і все, доки хазяїн не зайшов у воду і не покликав. Все стало на свої місця. Ця порода водолюбива, покажіть йому раз і все нададится! З пов. Микола.
 
Колеги підкажіть хто і як вибирає реп‘яшки на мордочці у дратхаара, так заліплює і закатується що нічого неможна зробити. З пов .
 

Mykola STARyy

Снайпер
Колеги підкажіть хто і як вибирає реп‘яшки на мордочці у дратхаара, так заліплює і закатується що нічого неможна зробити. З пов .
Я користуюсь приблизно такою. Чешу від кінчиків, поступово посуваюся до коренів. Кричить Шельма "самозабвєнно" але не виривається, морду підставляє. Кілька рухів і щітку треба вичесати металевими "грабельками".
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Лет 6-7 пользуюсь гребешком только такого типа (зубчики разной длины, но расположены очень плотно друг к другу), самый эффективный для вычесывания именно репьев и колючек. Кстати, на первичном этапе (расчесывание сразу после прогулки-охоты) очень неплохо отлавливают и часть клещей.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Совсем недавно в какой-то из тем говорили о стойке легавой (конкретно дратхаара) по зайцу. Сторонники, противники. Типа заяц стойку не держит и т.д. Мой дратхаар (8,5 лет) встает по зайцу лет с 4 уверенно. Сегодня поехали за шиповником. Раз начал, то понятно, что был заяц, не пуганный, близко. Естественно была стойка. Правда я сначала подумал, что встал на птицу, одиночная куропатка или перепел. Так мне показалось. Кстати, стоял пес не четко в зайца, а почти СВЕРХУ НА ЗАЙЦЕ :) Не знаю, может пол метра, или чуть больше от зайца :) Заяц огромный, возможно беременная зайчиха, хз, но размер прямо таки удивил. И уже не совсем рыжий, летний, а вполне симпатичный, с белой задницей :) Короче, порадовали и заяц и пес :)
 

стріла

Мисливець
Доброго дня товариство! Взяв собі друга дратхара. Підкажіть хто які використовує GPS ошийники та свистки?
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Доброго дня товариство! Взяв собі друга дратхара. Підкажіть хто які використовує GPS ошийники та свистки?
У меня обычный электро ошейник на пол км берёт там есть функция"бипер"вот при звуке "бипера"собака бежит ко мне.у меня девочка по этому не особо убегает.GPS ошейник очень дорогой как мне кажется.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Кубок пам'яті Сергія Сіроштана на Дніпропетровщині. Тільки почав дивитися, одразу знайомі обличчя, знайомі прізвища і моя "порода на все життя" - дратхаари...
Більше року як не стало мого друга Фреда. Але спогади про мої найкращі роки мисливського життя залишаться назавжди.
І якраз Сергій Сіроштана був першим, хто так би мовити, благословив нас з Фредом на ці 10 найщасливіших років мисливського життя.
Зараз тільки спогади, сльози... І віра. Віра в перемогу, в майбутнє мирне життя, і звісно мрії про нових чотирилапих друзів.

 
Зверху