Дробь

sergo 771

Снайпер
Дорогие друзья!
Хочу сказать слова благодарности Сергею за его работу. Сделана им дробь помогает не только охотникам добывать дичь, но и спортсменам "добывать" результат. Так на крайнем турнире по компакт-спортинг, который прошел на стенде "Золотой фазан" мне удалось в тяжелой борьбе победить в группе"В" с достойным результатом 175 из 200.
Огромное спасибо!
Дякую за оцінку роботи мого невеличкого колективу !
 

sergo 771

Снайпер
Сьогодні останні відправлення в цьому році .В слідуючому з 3 січня.
 
  • Like
Reactions: kef

Panters

Снайпер
Дорогие друзья!
Хочу сказать слова благодарности Сергею за его работу. Сделана им дробь помогает не только охотникам добывать дичь, но и спортсменам "добывать" результат. Так на крайнем турнире по компакт-спортинг, который прошел на стенде "Золотой фазан" мне удалось в тяжелой борьбе победить в группе"В" с достойным результатом 175 из 200.
Огромное спасибо!
А що на змаганнях дозволяють стріляти самокрутом?
 

Каменяр

Слідопит
А власне чим відрізняється самокрут від заводу? В правилах розписано тільки грами дробу та діаметр. І нічого більше.
 

Panters

Снайпер
А власне чим відрізняється самокрут від заводу? В правилах розписано тільки грами дробу та діаметр. І нічого більше.
Ну як на змаганнях визначити скільки с моєму самокруті грам
дробу та діаметр, чи немає різниці сиріляти 28, 32 чи 40 грам?,
всі мають бути в одинакових умовах я так розумію, я в змаганнях
участі не беру та на стенді не буваю, просто намагаюсь мислити
логічно.
 

Каменяр

Слідопит
Ну як на змаганнях визначити скільки с моєму самокруті грам
дробу та діаметр, чи немає різниці сиріляти 28, 32 чи 40 грам?,
всі мають бути в одинакових умовах я так розумію, я в змаганнях
участі не беру та на стенді не буваю, просто намагаюсь мислити
логічно.
Коли ібіс проводив змагання і в судді були сумніви стосовно учасника, він вправі зупинити стрілка та вилучити декілька набоїв. Потім комісія суддів вскривають вилучений набій і переважують, якщо є гріхи, дискваліфікація.
На сьогодні ібіс проводить тільки своїми набоями.
 

sergo 771

Снайпер
В наличии 00-0-1-2-цена 110 гркг.
3-4-5-6-7-8-9-цена 105 гр.кг.
Поднятие цены на материал ( свинец + сурьма ) вынуждает поднять цену на дробь.Сорри , но таковы реалии !
 
Зверху