Друзі допоможіть....порадьте....виручіть...

Статус
Закрита.

7HuNtEr7

Мисливець
Друзі нехочеться розказувати,але настає момент коли прижимає так життя,що незнаєш що вже маєш робити.....звязався з кредитами....втратив квартиру....здоров'я....зараз настає момен що можу втратити сім'ю....незнаю що маю робити і як вийти з тої ситуації відріклися друзі....ніхто не розуміє біди(((((молюся працюююю але не встигаю це все віддати.....батьки теж не взмозі помогти....
 

Алекс57

Мисливець
Держись, не раскисай все будет нормально, кто останиться с тобой в трудную минуту тот настоящий друг, остальные испытания на дружбу не прошли. Симья тут сложно. Я надеюсь когда кредиты брал с семьёй советовался. Если нет ,сам виноват. Все ровно держись.
 

7HuNtEr7

Мисливець
Держись, не раскисай все будет нормально, кто останиться с тобой в трудную минуту тот настоящий друг, остальные испытания на дружбу не прошли. Симья тут сложно. Я надеюсь когда кредиты брал с семьёй советовался. Если нет ,сам виноват. Все ровно держись.
дякую
 

ТАР

Снайпер
Главное духом не падать.
Свое сообщение писал Вам, поэтому после прочтения отредактировал. Ну думаю смысл его Вы уловили. СУв.
 
Останнє редагування:

7HuNtEr7

Мисливець
І я планую поїхати і відробити все що втратив....але потрібно ще віддати 41 тис.грн..щоб не лишити це на батьків та сімю...
 

sergo 771

Снайпер
Щось не вяжеться Ваше прохання про допомогу з Вашими темами в розділі "куплю "рушницю !
 

7HuNtEr7

Мисливець
Дякую всім за Вашу допомогу!!!!(((((Реальна біда.....а ніхто не чує....
 

ТАР

Снайпер
Дякую всім за Вашу допомогу!!!!(((((Реальна біда.....а ніхто не чує....
Чують всі, зараз просто такі часи. Візьміть себе в руки, розслабтесь, якщо є люди які заливають Вам в уші всяке гі...но ігноруйте , з часом потихеньку все налагодиться. Це добрий екзамен, який покаже хто дійсно друг , а хто ні.
 

sergo 771

Снайпер
Не дай Бог Вам бути на мому місці,тоді б знали що таке....
Звідкіля Ви знаєте в яких ситуаціях був і знаходжусь зараз я ? Трезво обміркуйте і не поріть гарячку .Зараз більшості важко виживати .Тут ,напевно , тільки морально зможемо підтримати....
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Тема создана глубокой ночью 4 января.
Но ещё 23 декабря 2020 топикстартер пытался за 700 грн купить оружейный сейф ( на кой ? Если по финансам проблема и ружья все распроданы )
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Сейф-СССР.97227/#post-1085208

Я пока не вижу за что нужно извиняться.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
на кой ? Если по финансам проблема и ружья все распроданы
знайомий одного разу випрошував у мене мало не на колінах 1000 у.о для погашення процентів, а через пару тижнів купив мінівен... також на позички. видно взяти в борг страшно перший раз, далі то просто стиль життя
 
Статус
Закрита.
Зверху