"Дістаю качку і зайця на 100-120 метрів)))"...

КДН

Слідопит
Завтра на Куполі (Сапсан) змагання.
Хто хоче власними очима подивитися,повболівати і підтримати...прошу!:);)
Буде цікво.
Стрільа на трапі,скіті та нарізняк!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
"Lipetsk" таки кращі і як попрадаєш, то і колеться-розлітається більш ефектно. А як не попав, то не біда - можна ще запускати і запускати, або поки таки розіб'єш, або поки заморишся бігати і не знайдеш цілу тарілку після чергового промаху в хащах :D
 

КДН

Слідопит
Ні,не кращі!
Наста якісніші в плані стрільби.:)
Перевірено не одним спортсменом і змаганнями!
А ще краще,це "Флеш-мішень",що "димить".
Їх використовують на змаганнях вищого рангу і не тільки у Європі!
Але є і мінус такої мішені --- ціна!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
У польських багато браку. Добре якщо оплата тарілок "за счет заведения" і ввесь брак за рахунок приймаючої сторони, а якщо купили самі собі ящик, а з них зо два десятка розлетілися при вильоті - нічого особистого, рахую лише гроші.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
У польських багато браку. Добре якщо оплата тарілок "за счет заведения" і ввесь брак за рахунок приймаючої сторони, а якщо купили самі собі ящик, а з них зо два десятка розлетілися при вильоті - нічого особистого, рахую лише гроші.
Гена, а скотчем обмотать? ))
 

Dimastiy

Мисливець
У польських багато браку. Добре якщо оплата тарілок "за счет заведения" і ввесь брак за рахунок приймаючої сторони, а якщо купили самі собі ящик, а з них зо два десятка розлетілися при вильоті - нічого особистого, рахую лише гроші.
Це проблеми транспортування.
Друге діло мішень "заєць" я колись з карабіна магазин випустив, поки не вивалилась середина, а ребро так і лишилось:D
Часто на стенді знахов прострілені 3-5 дробинами, а не бита
 

КДН

Слідопит
На вихідних був на полюванні!
Перепілки дуже мало,основна маса вже полетіла.
Сезон по даному виду дичі закрив!

Стосовно голуба...
Формуються табуни.
Спостерігав один табун десь більше 100 голів.При першому нормальному похолоданні та заморозку,думаю теж вирушить в дорогу...

Залишається осіння качка.На одній водоймі нарахував більше 150 штук чистого крижня! На вихідні попробуємо його пощипати.
З пов.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
На вихідних був на полюванні!
Перепілки дуже мало,основна маса вже полетіла.
Сезон по даному виду дичі закрив!

Стосовно голуба...
Формуються табуни.
Спостерігав один табун десь більше 100 голів.При першому нормальному похолоданні та заморозку,думаю теж вирушить в дорогу...

Залишається осіння качка.На одній водоймі нарахував більше 150 штук чистого крижня! На вихідні попробуємо його пощипати.
З пов.
И кого Вы достали на 150 метров?:)
 

КДН

Слідопит
И кого Вы достали на 150 метров?:)
:)
Чесно кажучи в мене немає цілі стріляти на таку відстань.
Але в свій час на стенді заради цікавості пробував стріляти угонну мішень на відстані 70 м.
Звуження 1 мм. Беретта 682.
І таки да, вдалося розбити мішень.
Але це виключення...:) і на такі дистанції стріляти я не буду на відміну від деяких "мисливців"
 

КДН

Слідопит
Колись робив відстріл...
Порох B&P F2*32 - 1,75
обтюратор з п/к Сільвер
пиж NFS
п/стакан обгорнутий скотчем 2 рази
№ 2 - 32,5 гр
Зірка з підкруткою.
Прилетіло кучно.88 штук з 103
Думаю,до 50 м "буде доставати"

 

василь довжик

Слідопит
Залишається осіння качка.На одній водоймі нарахував більше 150 штук чистого крижня! На вихідні попробуємо його пощипати.
З пов.
Так це ж супер.Нема ціни осіній крякві після линьки да з нагуляним жирком.Ще трішки і почнеться переліт.Одне що кореша,четвероногого шкода.Водичка похолодає,вечері вже потрібно додатковий догляд.А то ніч йому холодненько.З.Пв.
 

huntumy

Зброяр
Колись робив відстріл...
Порох B&P F2*32 - 1,75
обтюратор з п/к Сільвер
пиж NFS
п/стакан обгорнутий скотчем 2 рази
№ 2 - 32,5 гр
Зірка з підкруткою.
Прилетіло кучно.88 штук з 103
Думаю,до 50 м "буде доставати"

Гарний результат.
На біпішному поросі, щоб не споряджав завжди виходить результат кращий ніж на нобелі.
Навіть ту ж кулю мв 36 і м92s з первих набоїв на відмінно кладе.
 

КДН

Слідопит
Гарний результат.
На біпішному поросі, щоб не споряджав завжди виходить результат кращий ніж на нобелі.
Навіть ту ж кулю мв 36 і м92s з первих набоїв на відмінно кладе.
А якщо ще спорядити на бипишному п/к Z2M то це буде один із самих надійних і стабільних патронів на пушного!
 

КДН

Слідопит
Хлопці,а хто використовує рівненські контейнери на перо або пушного?
Які результати відстрілів?
Наскільки вони кращі або гірші,наприклад,за гуаланді або наші одеські?
Чи є якийсь "каталог" щоб подивитися?
І якщо,що то де придбати?
П.С.Цікавлять виключно п/к.
 

Копатыч

Зброяр
І якщо,що то де придбати?
https://kozaki.com.ua/kupit/snaryazhenie-patronov/ammunition/buy-pyizh-konteyner-12-k-r-32-30-sht
можно здесь ....
можно обратиться к комраду
ATIS , я думаю, поможет с приобретением .... как то, в разговоре ( не помню, в какой теме ), проскакивала фраза " ..... в Ровно, в любом магазе, навалом .... "
 

КДН

Слідопит
https://kozaki.com.ua/kupit/snaryazhenie-patronov/ammunition/buy-pyizh-konteyner-12-k-r-32-30-sht
можно здесь ....
можно обратиться к комраду
ATIS , я думаю, поможет с приобретением .... как то, в разговоре ( не помню, в какой теме ), проскакивала фраза " ..... в Ровно, в любом магазе, навалом .... "
Дякую.
А як на рахунок відстрілів?
В когось є результати?
 

ATIS

Снайпер
Зверху