"Дістаю качку і зайця на 100-120 метрів)))"...

ATIS

Снайпер
Сьогодні вдалося добути зайку. Стріляв 35 метрів точно, може і трохи більше. Шріт #2, біор Гуаланді, порох МВ36. Попало приблизно 10 шротин. Попадання в голову, вихідного немає. Попадання по корпусу, сім залишились на виході під шкірою, дві чи три прошили наскрізь.;)
 

ATIS

Снайпер
Да, только у Вас на 35 м десяток попаданий, а у Виктора такое же количество на вдвое меньшей дистанции.. сколько же там на 35 метров будет o_O
Це ще залежить від самого кута попадання. Я наприклад бив бокового, щоб стріляв уходящого то точно не було б стільки шротин. Плюс ще гарно вгадав з виносом, бо осипало від голови до задніх лап.
 

Вік71

Снайпер
Да, только у Вас на 35 м десяток попаданий, а у Виктора такое же количество на вдвое меньшей дистанции.. сколько же там на 35 метров будет o_O
Володя,я стріляв втікаючого по прямій,весь шріт пішов по голові та вухах ! А B&P добрі патрони,ні разу не підводили. А діаметри дробин в них дійсно трошки завишені :)
IMG_20191215_232735.jpg
 
Володя,я стріляв втікаючого по прямій,весь шріт пішов по голові та вухах ! А B&P добрі патрони,ні разу не підводили. А діаметри дробин в них дійсно трошки завишені :) Переглянути вкладення 535239
В этих патронах и гильза то не стандартная ;):)
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
На 120 м слабо?
 

Вкладення

СерыйП

Слідопит
Поводили с друзьями эксперимент на возможность достать гуся на 100метров.
Взяли 6 ружей, одинаковые патроны ( магнум №2), сосновые доски, штангель-циркуль и пр...
Результат - ружья со стандартными стволами(были ИЖ-27, тоз-34, Блайзер, МЦ 21-12 и пр....) на 100 метров не работают, разброс офигезный, и дробь №2 или делает вмятину в дереве, или встряет на свой диаметр .
Два ружья с длиной стволов 90 сантиметров и чеками 1 мм. (Германика-супергусь и Мосберг -болтовик) показали вполне приемлемый результат, в гуся попало бы 2-4 дробины и дробь проникала в доску на 2-4 диаметра.
 
Останнє редагування:

troeshnek

Мисливець
Поводили с друзьями эксперимент на возможность достать гуся на 100метров.
Взяли 6 ружей, одинаковые патроны ( магнум №2), сосновые доски, штангель-циркуль и пр...
Результат - ружья со стандартными стволами(были ИЖ-27, тоз-34, Блайзер, МЦ 21-12 и пр....) на 100 метров не работают, разброс офигезный, и дробь №2 или делает вмятину в дереве, или встряет на свой диаметр .
Два ружья с длиной стволов 90 сантиметров и чеками 1 мм. (Германика-супергусь и Мосберг -болтовик) показали вполне приемлемый результат, в гуся попало бы 2-4 дробины и дробь проникала в доску на 2-4 диаметра.
а звичайною навіскою в 36 гр не пробували?
 

huntumy

Зброяр
:)
Поводили с друзьями эксперимент на возможность достать гуся на 100метров.
Взяли 6 ружей, одинаковые патроны ( магнум №2), сосновые доски, штангель-циркуль и пр...
Результат - ружья со стандартными стволами(были ИЖ-27, тоз-34, Блайзер, МЦ 21-12 и пр....) на 100 метров не работают, разброс офигезный, и дробь №2 или делает вмятину в дереве, или встряет на свой диаметр
Два ружья с длиной стволов 90 сантиметров и чеками 1 мм. (Германика-супергусь и Мосберг -болтовик) показали вполне приемлемый результат, в гуся попало бы 2-4 дробины и дробь проникала в доску на 2-4 диаметра.
В ученики берете?:)
 

troeshnek

Мисливець
А смисл? Зваичайний на 100 метрах навыть пір я не проб є
суперечити не буду, але тут на форумі неодноразово читав що на магнумах дріб при проходженні ствола зминається і від того вже летить "не так" , від того і долітає декілька дробин.
 
Зверху