Его Величество Мед

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Бывает. Потому и написал ,что бы Форумчане были осторожнее. А мне поделом.
Может недоразумение какое? Бабушка вместо лучшего меда отправила тот, что хуже, и который планировала оставить себе на зиму? Бабушку к ответу!!!!!
 
Может недоразумение какое? Бабушка вместо лучшего меда отправила тот, что хуже, и который планировала оставить себе на зиму? Бабушку к ответу!!!!!
Такой мёд на зиму не оставляют. Моё мнение, что это падевый, да к тому же и не зрелый. "Духман" из банки не передаваемый,смесь старого секача с псиной. Если таким мёдом кормить пчёл то будет очень сильный замор, если вообще семья не погибнет. Одно время хотелось свалить на Новую Почту, мол подменили, но подумал и отклонил версию, как слишком фантастическую. Ну а "бабушка", да уж пусть живёт как может . Всё что нажито непосильным трудом не идёт в прок.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
С дорогими сырами так случается...
Мож она Вам сослепу мазь от ревматизма выслала?
Есть повод побеспокоить бабушку. Я бы не молчал...
А смысл? В этой нашей земной жизни врагов и так хватает. Людей как смог предупредил, кто прочитает поймёт о чём речь, и женится по фотографии не будет , а остальных не переделаешь .
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Вы, должно быть, "толстовец"?
Да нет. Скорее наоборот. Как у Кочубея на шашке : " Без нужды не вынимай - без победы не вкладывай".
Не вижу смысла из за мелочей расстраиваться, или если по простому то не вступишь ,не измараешься .
 

Аникей

Мисливець
Скоріше за все то незрілий мед. Тобто відкачаний із незрілих стільників. Як видно зрілий мед осів на дно банки а незрілий піднявся вгору. Щодо запаху то я так думаю що може у банці раніше щось зберігалось та погано банку вимили ,а мед дуже втягує всякі запахи сторонні . Ложка дьогтю бочку меду псує. Яб Вам не радив споживати той мед.
 
Скоріше за все то незрілий мед. Тобто відкачаний із незрілих стільників. Як видно зрілий мед осів на дно банки а незрілий піднявся вгору. Щодо запаху то я так думаю що може у банці раніше щось зберігалось та погано банку вимили ,а мед дуже втягує всякі запахи сторонні . Ложка дьогтю бочку меду псує. Яб Вам не радив споживати той мед.
Естественно я его - этот " мёд" , а вернее эту субстанцию - не употребляю и даже не пробовал. Из трёх литровки разлил по банкам и оставил ради наблюдения. Запах характерен для падиевого мёда - специально рылся в справочниках. Однозначно подходит по определению к сырому не зрелому мёду, собранному пчелами из пади /молочко на листьях растений и выделение тли/ . Раньше такое было запрещено к продаже. Сейчас, говорят, немцы любят. Ну на то они и немцы. Спасибо за сопереживание.
 

Mechanik

Снайпер
Іван Миколайович Ви це все описуєте, як кажуть "вокруг да около" не доходячи до суті справи.
Напишіть будь ласка, в кого Ви купили цей мед, який був попередній опис продавцем меду ?
А може це мій мед, який Ви в мене купували влітку ?!
По фото бачу, що мед ще не осів. Але ж...вже давно пора йому осісти, повністю.
А щодо неприємного запаху меду, тут багато причин може бути.
Закис, забродив, банка не була добре вимита разом з кришкою, або ж мед, неякісний.
Надаю фото, для спільноти, в якому стані на сьогоднішній день перебуває, мед від моїх бджілок.

IMG_20211001_220951[1].jpg
 
Останнє редагування:
Іван Миколайович Ви це все описуєте, як кажуть "вокруг да около" не доходячи до суті справи.
Напишіть будь ласка, в кого Ви купили цей мед, який був попередній опис продавцем меду ?
А може це мій мед, який Ви в мене купували влітку ?!
По фото бачу, що мед ще не осів. Але ж...вже давно пора йому осісти, повністю.
А щодо неприємного запаху меду, тут багато причин може бути.
Закис, забродив, банка не була добре вимита разом з кришкою, або ж мед, неякісний.
Надаю фото, для спільноти, в якому стані на сьогоднішній день перебуває, мед від моїх бджілок.

Переглянути вкладення 709608
Владимир Михайлович! , я уже писал выше, что не собираюсь переходить на лица. Просто призвал людей быть осмотрительнее при заочных покупках.
Тот кто прислал мне посылку и так прекрасно знает , что он прислал.
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Ну що ж, таку подію з покупкою сумнівного меду, почнемо розслідування з самого початку.
Тому що, каміння впали на мій огород, і спускати на гальма цю справу, я не дозволю. При наймі, перед людьми.
Отже, Іван Миколайович придбав у мене мед 3 л на форумі, в моїй темі:
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Бджолиний-мед-липово-гречаний-2020-р.93117/
Мед 3л. був відправлений за вказаною адресою, Новою поштою, того ж дня.
Тара була чиста та термічно оброблена, для відправки, покупцеві.
Мед прибув до адресата, де я зателефонував Іван Миколайовичу, що товар доставлений, і попросив Іван Миколайовича дати оцінку меду, після його дегустації.
Іван Миколайович відповів, що він вже купив свіжого хлєбушка, для проби меду.
Но, УВИ... неодноразово зателефонувавши Іван Миколайовичу, в подальшому, я так і не дізнався, яким був мед насправді.
- Іван Миколайович як Вам мед ?
- Да не пробывал я его, еду в гости... я не дома.
- Іван Миколайович як Вам мед ? Вдруге телефоную, через декілька днів.
- Еще не пробывал....
-Іван Миколайович як Вам мед ? Втретє телефоную, через декілька днів.
-Еще не пробывал...
І ось в жовтні, Іван Миколайович вирішив це питання підняти, та попередити людей від таких сумнівних продаж.
Сьогодні я зателефонував Іван Миколайовичу, де запитав чий це мед ?
Де почув у відповідь
- Ну а чей же? Ваш конечно.
Нема слів...Тоді виходить, що один із нас шахрай. Або ж Ви, або ж я.
Давайте тепер розберемось. Я цю "справу " доведу до кінця.

У мене питання, до Вас Іван Миколайовичу
- Яку ціль Ви переслідували весь цей час, з моменту покупки, і до сьогодні ?
Чекаю Вашої відповіді в даній темі.

P.S. Всім участникам форума, які купували у мене мед, прошу залишити свої правдиві відгуки, щодо якості меду, та свої думки щодо таких висказувань, з боку мого опонента.

-
 

Виталий 2.

Слідопит
Ну, раз пошла такая пьянка......
Я, тоже брал мед у Владимира Михайловича.
Специально залез в подвал, сделал фото, ну и ложечку медку за щеку закинул ;) :) . Вкус, запах - отлично!
Состояние меда на сегодня, на фото. На крайнем фото, банка в горизонтальном положении.
IMG_20211002_132550.jpg

IMG_20211002_140011.jpg

IMG_20211002_132618.jpg

Владимиру Михайловичу, ещё раз огромное спасибо!
 

Mechanik

Снайпер
" Бабушка приехала, гребёнка не нужна".
Іван Миколайович. Ви тут не прикидуйтесь капітаном СМЕРШ , зараз не "серпень 44-го" а жовтень 2021 року.
Ціль та Ваші мотиви мені зрозумілі, а Ви дайте пояснення людям, чого Ви хотіли досягнути ?
Мене виставити аферистом, отримати назад кошти, і повернути мені цей сумнівний товар.
Тим самим, помножити мою репутацію на нуль, перед спільнотою.
Я Вам офіційно заявляю - це не мій мед. Свій мед я добре знаю, що я продаю, і якої якості.
Висновки я для себе зроблю на майбутнє.
 

Вік71

Снайпер
А це мій! Брав в кінці серпня. Осів рівномірно, правда на одній стінці утворилась кристалізація ! Смак і запах чудовий !
IMG_20211002_143816.jpg
IMG_20211002_143823.jpg
 
Іван Миколайович. Ви тут не прикидуйтесь капітаном СМЕРШ , зараз не "серпень 44-го" а жовтень 2021 року.
Ціль та Ваші мотиви мені зрозумілі, а Ви дайте пояснення людям, чого Ви хотіли досягнути ?
Мене виставити аферистом, отримати назад кошти, і повернути мені цей сумнівний товар.
Тим самим, помножити мою репутацію на нуль, перед спільнотою.
Я Вам офіційно заявляю - це не мій мед. Свій мед я добре знаю, що я продаю, і якої якості.
Висновки я для себе зроблю на майбутнє.
Я всё что хотел сказать написал выше. От Вас мне ни чего не надо.
 

HOWA

Слідопит
Я так зрозумів з прочитаного що пан Mechanik відправляв мед в трилітровій банці. На фото пана иван николаевич банка не схожа на трилітрову . Мед що, переливався в іншу банку, з тієї що була надіслана? Вона, нова банка була чиста, стерильна? Або й справді це зовсім не той мед, як сказав Mechanik.
 
Я так зрозумів з прочитаного що пан Mechanik відправляв мед в трилітровій банці. На фото пана иван николаевич банка не схожа на трилітрову . Мед що, переливався в іншу банку, з тієї що була надіслана? Вона була чиста, стерильна? Або й справді це зовсім не той мед, як сказав Mechanik.
Банки были вымыты и прожарены в духовке , всегда разливаю в меньшую тару. Храню при температуре +15 - 18 в сухой кладовке.
Мёд пришёл в посылке в таком же виде как на фото.
Писал ,что бы предостеречь от заочных покупок. Имён не называл.
Подобную дискуссию подозревал .
Вперёд наука.
 
Зверху