Жінки на полюванні

Archyn

Новачок
Gutsul;89398 сказав(ла):
Archyn писал:
Но вот проблема.никак не могу мужа своего приучить к охоте

Я думаю що вам у цьому допоможе стара приказка " Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок", тобто приготуйте йому впольованого вами зайчика тушеного в сметані, або крижня запеченого з яблуками і прикрасьте це емоційною розповіддю про вдале полювання при цьому не забудьте налити два келихи червоного вина і ....., я думаю після цього маленький вогник предвічного інстинкту в нього почне розпалюватись. Успіхів вам.
Большое спасибо за совет.Помогло,сказал что,,,-На зайца еду с тобой!,,
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Писати небуду Ви все зробити за мене ......... а я понаблюдаю. Не судіть строго.
 

Михалыч 1

Мисливець
растревожили вы мою старую рану!
в 2003 году на вечерней зорьке наблюдал двух охотников-дочку красавицу и ее отца
смотрелась охотница кареглазая на фоне заката-обалдеть! уток лупила влет почти без промаха!
подошел к ним ,разговорились о том о сем,незамужняя оказалась,с соседнего района,еще и изготовлением чучел птиц увлекается...
Вобщем приехал я домой,глянул на свою женушку и так мне захотелось ее за горло подержать!Вспомнилось-то зайцы при разделке ей воняют,то крякух не стреляй-есть не буду!То теща трандит,что много времени охоте уделяю-лучше бы чаще на ихние огороды гребаные ездил.
Вобщем поскандалили тогда крепко.Пожил с женушкой недолго-развелся.Пытался мадам с ружьем отыскать да поздно-переехали в другой город и с концами.
Как поется в песне-(только раз бывает в жизни встреча...)
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Михалыч 1;107083 сказав(ла):
Вобщем приехал я домой,глянул на свою женушку и так мне захотелось ее за горло подержать!Вспомнилось-то зайцы при разделке ей воняют,то крякух не стреляй-есть не буду!То теща трандит,что много времени охоте уделяю-лучше бы чаще на ихние огороды гребаные ездил.
Тут мені найбільше сподобалось.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Tavelik.58-20 - так это ж Ваша собачка и как по мне ружьё тоже ваше ИЖ58 20к, думаю и девушка Вам не чужая :)
 

Vlad

Мисливець
добрий день дорогі мисливці.почитавши цю тему і подивившись прекрасні фото(особливо кароокої тендітної дівчині в поєднанні з неменш тендітним ИЖ 58 в 20 калібрі і курцхаром який в цьому петанні також не поступвється ) фото ,не зміг втриматися,щоб не написати. Про жінок на полюванні чув не одноразово,відгуки були позетивні, негативні ну приблизно все виглядало ,як в цій темі,склалося так історично,що чоловік по своїй природі мисливець добувальник ,а жінка всетаки доглядальця домащнього вогнеща.Так ,з однієї сторони це добре, коли ваше кохання поєднує вашу пристрасть до охоти ,можли навіть в чомусь буде доповнювати полювання ,якимось своїм шармом ,який не властивий чоловікам,але всеж таки не будемо забувати про те,що єсть в колективах чоловіки так би мовити старої закалки ,які в цьому не побачать нічого хорошого крім якоїсь видуманої невдачі, якщо полювання не вдалося, і дескомфорту ,який отримуватимуть всі присутні,але кожен по різному,особисто моя думка жінка і зброя" так "не одноразово бачив,як на стендах вони дають фору чоловікам,і вигляд просто неперевершений, дві речі , які по справжньому зводять нашого брата з розуму,а щей в поєднанні- ці почуття не можливо передати ,а от на рахунок жінка і охот колектив, то тут не визначеність (були випадки коли мисливці приїжали з дружинами на відкриття, то це все закінчувалося якимись не приємними розмовами, перешіптуваннями) ,але тут я думаю все залежить вже від самої "леді",як вона себе подасть,також не хотілосяб залишити без увани сестер"Фаусті" ,які є власниками і веробниками гарної зброї, ,так що на рахунок жінка і зброя це обізяна з гранатою не згоден карденально,сам не одружений ,але якщо моя половинка буде відчувати потяг до полювяня ,то я лише буду цьому сприяти і підтримувати. з повагоюVLAD. PS можливо трохи не по темі ,ле хотілося б добавити займаюся тайландським боксом, ще одне хобі ,до нас в зал ходять статі жіночого полу ,подивилися б ви як вони тренуються ,як викладуються ,як вони терзають ту грушу ,просто десерт для очей ,так що стверджувати що ці "АНГЕЛИ"чогось не можуть ,не берусь!!!!!!!!!!!!!
 

markiv-bogdan

Мисливець
Я не хочу хвалитися,але охоче поділюся ставленням своєї дружини і взагалі своєї сімї до полювання та рибалки.Виросли ми в селі де 300 метрів від нашого дому ставок площею 120 га.Так ,що нам до пострілів та до рибалки не привикати.На полювання частіше ходимо з сином і дружина з дочкою повністю поділяють наші подобання.Дружина і "тормозок" згутує, щоб не були голодні,і слово приємне скаже.Діти зі зброєю обізнані тому,що обоє майстри спорту з кульової стрільби,чемпіони України,а дочка дворазова чемпіонка Європи (рухома мішень).Так ,що є з ким постпріляти.Часто на полювання виїжджаємо цілою сім"єю, особливо на качку.Так,що наші жінки і стіл нам зготують і компанію підтримають. А на рахунок рибалки,то вони не гірше досвідченого рибака поводяться з вудочкою.І закинути вудочку вміють,і черв"яка насилити на гачок,і коропа витягнути вміють.В сезон між полюваннями дружина сама є ініціатором виїзду на рибалку.Звичайно коли гарна погода.Хоча вже 8 років,як живемо в місті,рідних країв не забуаємо.Та й їхати в село всього 12 км.Так ,що в нашій сім"ї не має ніяких нарікань чи заперечень на рахунок полювання,рибалки чи просто відпочинку.
 

markiv-bogdan

Мисливець
Шановний,Vlad.Бажаю Вам знайти таку половинку,щоб Вас підтримувала,розуміла і допомагала у всьому.
 
Зверху