ЗАГОТОВКИ.

Leodr

Снайпер
Бажано не менше 60 твердості і для впевненості киньте пару раз на бетон.
Оце Ви мене насмішили, :D, то скло, то об бетон. Михайло спочатку теми я все описав, що у мене все за заводською технологією! Та на наявність тріщін я перевіряю кожну заготовку! Ті які мають хоч малейший брак, я викидаю!!!
 

Михайло1992

Мисливець
Не киньте вбетон а випускаєте з рук тобто 1.5м можна на металеву плиту або бетон на провірку вона буде ціла апри падінні може тріснути
 

Михайло1992

Мисливець
Можу показати вломаний ніж заголовки якого була зроблена на автобусному заводі згідно всіх технологій
 

agentkolya

Мисливець
Михаил, благодарю Вас за хорошее настроение, никакой иронии, сделал 3 ножа, один из Х12МФ и благодаря именно малому опыту в ножевом деле точно знаю, что твердое крошится и ломается, мягкое - гнется. Наверное вот этих 60 ед. и есть золотой серединой для этой стали и в том же интернете есть достаточно информации для выбора необходимой ударной вязкости. Лично мне, при отсутствии гриндера и тех трудозатратах, что потребовались для ножа из Х12МФ, а не хватит мужества им рубить, он для реза и режет очень хорошо! С уважением
 

Михайло1992

Мисливець
Я також як і Ви використовую ніж за призначенням для трубки є сокира а ножем який зламався розбирати суглоб крутнули трохи в сторону і робота 4 днів коту під хвіст
 

Вкладення

agentkolya

Мисливець
Все ясно, лихо однако так клинок пополам! Конечно ничто так не жалко, как потраченное время!
 

Ohotnik47

Слідопит
А буває ламається при руків'ї, в мене колись два зламались при доборі сікачиків з під собак - клинок в кабані, а руків'я в руці - не весело.
 

Leodr

Снайпер
Заготовки еще в работе! Как только будут готовы, вышлю ту, которую Вам нужно!
 

Leodr

Снайпер
Так в роботі, скоро будуть в наявності!Як будуть я вам повідомлю!
 

Leodr

Снайпер
Здравствуй, основная часть заготовок в резерве через личку, ещё одну зарезервировал Михаил 1992, остается ещё одна по размерам 250х50х4мм, если Вам подходит то резерв за вами! С. Ув. Заготовки в стадии завершения!
 

Leodr

Снайпер
Здравствуйте, если Cagor, не поставит резерв до 18.00, то резерв Ваш!
 
Зверху