Закриття патрона (куля)?

ONe

Мисливець
Доброго дня друзі !
Скажіть, будь ласка, хто як закриває кульові патрони? Чи обов'язково крутити закруткою, чи достатньо буде закривати зіркою? В кого який досвід є, що і чому краще? Дякую
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
День добрий.
Я тупі кулі закриваю обикновенною закруткою і роблю маленький конус гаєпом &3.
А гострі кулі такі як бренеке, стріла, гуаланді ітд, то закриваю пульовою матрицею (купував на козаках, коштує копійки)
 

ONe

Мисливець
День добрий.
Я тупі кулі закриваю обикновенною закруткою і роблю маленький конус гаєпом &3.
А гострі кулі такі як бренеке, стріла, гуаланді ітд, то закриваю пульовою матрицею (купував на козаках, коштує копійки)
Дякую.
Я також маю Козаківську під кулю, але потрібні нові гільзи, бо з під зірочки на однострілах багато браку з закруткою виходить, гільз багато, й усі з-під зірочки. В тому й питання, чи є різниця в якості пострілу, чи варто купувати нові гільзи спеціально для кулі.... ?
 

han

Мисливець
В тому й питання, чи є різниця в якості пострілу, чи варто купувати нові гільзи спеціально для кулі.... ?
Если Вам для "пострелух" то подойдут и из под звезды" все зависит от матрицы", а если для охоты то лучше использовать новые,ну или купить б\у однострел пулевые.
 

han

Мисливець
В чем будет преимущество "новых"?
Простите, я не специалист ,просто у меня был опыт снаряжения и отстрела пулевых патронов (в разных видах гильз) , при этом стабильный,качественный бой пулей ( диаболо) был у боеприпаса снаряженного в новую гильзу.
 
Доброго дня друзі !
Скажіть, будь ласка, хто як закриває кульові патрони? Чи обов'язково крутити закруткою, чи достатньо буде закривати зіркою? В кого який досвід є, що і чому краще? Дякую
Гарно прозвучало питання!

Особисто я надаю перевагу закриттю кулі саме "зіркою"!
Але є але. Кулю зовсім не просто закрити "зіркою" так, щоб вона з часом трохи не розкривалась. Більш того - є багато типів куль, які неможливо закрити "зірочкою".
Так що перше - потрібно визначитись з типом кулі, яку бажаєте використовувати.
Я собі обрав кулю Лаймана.
І от чому. Будучи підкаліберною по своїй природі вона якнайкраще підходить для моїх рушниць. Відносно недорога та має широкий діапазон по вазі. Її простіше закрити "зірочкою". Широко розповсюджена як у продавців, так і широкий асортимент лійок під неї.
Також для неї непогано підходять цілий ряд популярних пиж-контейнерів. Більш того - якщо буде бажання - можна використати варіант і просто завальцовки з більш довгим ПК. Той же Одеський Спортинг 28 під завальцовку, а Сільвер 36 непогано закриється "зіркою".
Весь фокус - підібрати ПК та вагу кулі до бажаного типу пороха та гільзи. Це до "зірки".
Якщо ж бажаєте виключно завльцовкою - то є гарний варіант для вас.
На форумі присутній майстер - нік Слесарь.
У нього є чудова приспособа для вирівнювання краю гільз від "зірочка" для подальшої завальцовки.
Зверніть увагу.
 
Зверху