Затильники Benelli Vinchi, M2, Comfort, SBE.

strizh

Новачок
Доброго дня. Интересует средний затыльник на Vinci. Если есть в наличии, скинте реквизиты на тел. 0674331303. На форуме редко
 

UHIM

Мисливець
Жодного проданого. Якщо з ними буде щось не так, я поверну кошти.
 

UHIM

Мисливець
Доброго дня шановне панство. Можливо хтось має в наявності затильники оригінальні, без де фектів, до таких рушниць, як франчі, вінчі, м2 . Пришліть для замірів, треба переробити форми. З мене знижка на мої вироби, бутилка і слова вдячності.
 

UHIM

Мисливець
Також в берети 400 є проблеми з затильником, теж хочу спробувати виготовити.
 

UHIM

Мисливець
Можливо в когось є зіпсовані затильники від франчі афініті, теж буду вдячний. Розгляну будь які пропозиції.
 

Arsenfresh

Мисливець
Купив собі нову Афініті, приклад як для літа може бути, а зимою буде завеликий, хочу купити тильник https://stvol.ua/catalog/zatylniki/430410/
і одночасно спостерігаю за Вашою темою, і не знаю що робити, скоро сезон, чи прояснилась ситуація по Франкі?
 

Fedya1993

Новачок
Прополював сезон з затильником вінчі середнім розміром як на мою думку то він кращий по ізносу за рідний спасибі Вам удачі в продажі.
 

UHIM

Мисливець
Дякую за відгук, але нажаль попиту на цю продукцію немає. Розпродаю те, що в наявності і буду закривати тему.
 

Dimastiy

Мисливець
Доброго дня шановне панство. Можливо хтось має в наявності затильники оригінальні, без де фектів, до таких рушниць, як франчі, вінчі, м2 . Пришліть для замірів, треба переробити форми. З мене знижка на мої вироби, бутилка і слова вдячності.
Спробую вияснити завтра за Афініті тильник. У мене на М2 стоїть зараз такий як на супер нова стоїть.
 

Муга

Мисливець
Не ужели никто не может тыльник прислать оригинал человеку. Тема закроется и все. Будем в три дорого брать на стволе, или в другом магазине. Отзовитесь хозяйва Винчи. Пришлите мастиру, он сделает форму. И опять они поступят в продажу. По доступной цене. Когда хозяин начинал производство . Я купил на стволе малый тыльник Винчи,и сразу ему отослал. Нужна помощь форумчан. Если я не ошибаюсь, Сергею надо все размеры для новых форм. Он в долгу не останется. Кто купил только новое ружье, или у кого тыльник в идеале, отзовитесь. Свяжитесь с хозяином. Я не знаю, подойдут те тыльники которые он уже сделал. Вобщем хто хочет чтобы тема жила. И были доступные тыльники,помагайте не стисняемся. Как-то так.
 
Останнє редагування:

seregabalu

Мисливець
Брал у Сергея два тильника мах на БЕНЕЛЛИ М2 комфорт и гребень которий отправлял ему на форму.Качество супер ни миллиметром више ни милиметром ниже очень ответственний порядочний человек.Кто возьмет не пожалеет!!!!
Одним словом ЦЕНА КАЧЕСТВО!!!!
ОБРАТИТЕ НА ЕТО ВНИМАНИЕ!!!!!
 

Адвокат1987

Мисливець
Слухай а з того афініті, що я в тебе брав затильник тобі підійде, чи він вже трохи зношений бо на мій погляд з моменту як ти мені його продав затильник вроді не змінився? чи тобі вже може прислали його для зняття проби ? але через неділю відкриття :(, хоча краще звісно з нової зняти :)
 

UHIM

Мисливець
Доброго дня. Я куплю для таких цілей новий. Просто потрібен ще один, щоб його обпалити, а в замін я дам новий. Можливо в когось є пошарпаний чи зіпсований. Бо якось шкода купувати новий і нищити його.
 

Fedya1993

Новачок
Спасибо Сергей получил сегодня макси к винчи качество супер удачи в продаже .
 

yuriu 71

Мисливець
здравствуйте. а под левшу затыльник на бенелли рафаелло или м2 у вас имеются?...розмер медиум. (средний)
 
Зверху