Затильники Benelli Vinchi, M2, Comfort, SBE.

kas02

Новачок
Цікавить затильник на Берету а 400 чи є можливість виготовити може є в наявності готовий придбати
 

otto.svt

Мисливець
Добрий день! Підкажіть будь ласка, на блайзер зробити замість бекелітового трошке товщій з поліурітану зробите, я вишлю зразок. А то брикається здорово зараза))) З повагою
 

UHIM

Мисливець
Доброго дня. Можна зробити один в один, як зразок, щось добавити, чи домотати немає можливості. Або робити матрицю по кресленнях і запускати виробництво, ціна матриці 500-700 доларів....
 

UHIM

Мисливець
Поки не буду брати в роботу, бо не маю часу цим займатися. Продаю те що є в наявності.
 

Андрій78

Мисливець
Добрий ранок. Треба затильнік на Бенеллі м 2. Є в наявності? Фото і ваш телефон для зв’язку , якщо можливо.
 

UHIM

Мисливець
Доброго вечора. Затильники в наявності до Вінчі. 0678354547
 

BigBoy

Мисливець
Шукаю пластиковий (бакелітовий чи інший) тоненький тильник для Бенеллі Раффаелло. Може де під ногами валяється?))
 

tihovod

Мисливець
Добрый вечер, есть в наличии затыльник для benelli m2 размер 14 7/8?
 

tihovod

Мисливець
Тема актуальная? Звонил на номер телефона указанный в теме, сбрасывают. Нужен затыльник Maxi.
 

UHIM

Мисливець
Тема актуальна. Я на відпочинку, на роботі буду понеділок, вівторок. Я вам сам перезвоню.
 

UHIM

Мисливець
Доброго дня усім присутнім. У звязку з підвищенням курсу ціна на затильники буде рости. Нова ціна 1200 грн. Штука.
Кому обіцяв раніше, відправлю по старій ціні.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня!
Нужен затыльник на Vinchi - Medium,есть в наличии?
 

UHIM

Мисливець
Доброго дня. Так, є. Скиньте адресу куди відправляти. Якщо є можливість, закиньте на вайбер.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечера!
Резерв.
Напишите в личку реквизиты и телефон .
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Получил затыльник к своей Vinchi - Medium.
Честно говоря я даже не ожидал что затыльник будет такого качества.
Всё сделано на уровне и качество обработки и качество материала.
Сергей порядочный и ответственный продавец.
Спасибо большое за Вашу работу!
 

Вкладення

UHIM

Мисливець
Дякую за відгук. Хай служить, влучає і головне приносить задоволення.
 
Зверху