Зауер 47

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
Ура! Дальше що? Ви оцінку дасте? Чи будете мені мою ж рушницю показувати і порівнювати з іншими? Той 47й що ви показали ваш?
Не юлите, пожалуйста! Вы спросили- я ответил!
И Ваше утверждение о "правильных" винтах- в корне было неправильным! И я Вам это наглядно доказал.
Так признайте свою ошибку и на этом поставим точку.
А Ваше ружье пусть продастся за ту цену, которую оно, в таком состоянии, стоит.
П.С. Гвынты, на Вашем ружье, стоят- НЕПРАВИЛЬНО!
Как правильно- смотрите эту тему ( не мою), но на нашем форуме
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-sauer-47s.69663/
Дальнейшую дискуссию не считаю целесообразной.
Хотя, мог бы сказать и немного резче. В чем суть цены 47s. Но воздержусь.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Я уже дал: 1500 оно не стоит, мои аргументы- ч. выше. А дальше- пусть торгуются, вниз-естественно, любители немцев. Ведь их на форуме- греблю гаты! Наверное, уже в очередь записываются...
 

tyrist 1945

Тигр
Гвынты, на Вашем ружье, стоят- НЕПРАВИЛЬНО!
чому? Іменно на моєму стоять так як стояли. Невже лиш ви це один замітили))) Я показав рушницю такою, якою вона є. І просив оцінки грошової. Ну але тут як завжди появляєтесь ви! Великий знаток зброярства!! І замість того щоб оцінити, ви кажете скільки воно НЕ коштує. Мені не треба за неї 1500 дол. Сєвєр, досить розводити СРАЧ у всіх темах. Це негарно і не достойно СОВЄЦЬКОГО чєловєка. І взагалі, мене менше всього цікавила ваша думка. От чесно..
 

китай

Слідопит
чому? Іменно на моєму стоять так як стояли. Невже лиш ви це один замітили))) Я показав рушницю такою, якою вона є. І просив оцінки грошової. Ну але тут як завжди появляєтесь ви! Великий знаток зброярства!! І замість того щоб оцінити, ви кажете скільки воно НЕ коштує. Мені не треба за неї 1500 дол. Сєвєр, досить розводити СРАЧ у всіх темах. Це негарно і не достойно СОВЄЦЬКОГО чєловєка. І взагалі, мене менше всього цікавила ваша думка. От чесно..
Браво!
 

ПэГэСник

Мисливець
чому? Іменно на моєму стоять так як стояли. Невже лиш ви це один замітили))) Я показав рушницю такою, якою вона є. І просив оцінки грошової. Ну але тут як завжди появляєтесь ви! Великий знаток зброярства!! І замість того щоб оцінити, ви кажете скільки воно НЕ коштує. Мені не треба за неї 1500 дол. Сєвєр, досить розводити СРАЧ у всіх темах. Це негарно і не достойно СОВЄЦЬКОГО чєловєка. І взагалі, мене менше всього цікавила ваша думка. От чесно..
:D:D:D
 

ПэГэСник

Мисливець
Почему 1500? Всё просто - нужно дать точку А, а Б гадалка знает)
И чисто риторически: уж красивее и элегантней чем ижписятчЫтыре.
 

gaudi

Слідопит
чому? Іменно на моєму стоять так як стояли. Невже лиш ви це один замітили))) Я показав рушницю такою, якою вона є. І просив оцінки грошової. Ну але тут як завжди появляєтесь ви! Великий знаток зброярства!! І замість того щоб оцінити, ви кажете скільки воно НЕ коштує. Мені не треба за неї 1500 дол. Сєвєр, досить розводити СРАЧ у всіх темах. Це негарно і не достойно СОВЄЦЬКОГО чєловєка. І взагалі, мене менше всього цікавила ваша думка. От чесно..
не тільки советського человека а і поціновувача іж54.йому до 47го як запору до гран прі монако.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
не тільки советського человека а і поціновувача іж54.йому до 47го як запору до гран прі монако.
Вы неровно дышите в ТУ сторону? Здесь оценивается, отнюдь, не ИЖ-54.
У Вас всего 2 сообщения в теме и оба-левые.
Уже б свою оценку озвучили, вместо того, чтобы пыль поднимать...
 

север

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
Сєвєр, досить розводити СРАЧ у всіх темах. Це негарно і не достойно СОВЄЦЬКОГО чєловєка.
С Вашими фразами, надеюсь, разберется Администрация форума.
Раз подняли тему- слушайте внимательно мнения всех его участников.
И соблюдайте Правила форума. И не учите жить других . Без Вас разберемся.
 

tyrist 1945

Тигр
С Вашими фразами, надеюсь, разберется Администрация форума.
И соблюдайте Правила форума. И не учите жить других его участников. Без Вас разберемся.
Повторюю ще раз для тих хто в танку, тобто для вас сєвєр. Досить розводити СРАЧ в моїй темі.
 

gaudi

Слідопит
Вы неровно дышите в ТУ сторону? Здесь оценивается, отнюдь, не ИЖ-54.
У Вас всего 2 сообщения в теме и оба-левые.
Уже б свою оценку озвучили, вместо того, чтобы пыль поднимать...
У мене до Вас, шановний, одне запитання,скількома іномарками ви володіли і зокрема 47ми,щоб робити фахову оцінку даноі зброі?Надіюсь я вам пояснив своі" ВСЕГО 2 ОБА ЛЕВЫЕ"повідомлення.
 

Володимир0504

Слідопит
Мінімум 1500,максимум 2000$. Моя особиста думка.
Я вже писав щодо вартості. Це моя особиста, скромна думка. Але додам. З огляду на те, що в 1,5 тис. цінять ИЖ-і хоч і з вертикальним розположенням і в дуже модному (востребованном) калібрі. То ваша рушниця в скромному мисливському калібрі в будь якому випадку вартує від 2 до 1,5 тис.
 

Varjag229

Слідопит
Сам володію рушницями у 12 та 16 калібрах. З власного досвіду продажу кількох рушниць 12 та 16 калібру (горизонталок) іноземного та радянського випуску скажу, що на даний час в Україні рушниці16 калібру продаються гірше ніж 12-го.
Вважаю, що оцінюваний тут Sauer 47 S коштує 1200-1400 USD.
 
Статус
Закрита.
Зверху