Зауер 8е 12 кал.

Статус
Закрита.

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Продам мисливську рушницю Зауер 8е 12 калібру, 12.48.р.в. в доброму стані.
Довжина ствола 720мм, звуження - чоки. ,плавний спуск, в столах сип. Приклад "новодєл", але є і оригінальний, який іде в комплекті. Проводилось вороніння. (приклад і вороніння робилось до мене). Продаж з рушницею не пов"язана, перехожу на один калібр -20.
Настріл і кількість власників мені невідома. Продаж не спішна.
ціна - 24400.
Торг можливий , біля рушниці , продаж через дозвільну систему.
Зареєстровано - Полтавська обл. телефон для звязку О95-9Ч-81-6-81 або О67-5З2-18-7Ч додаткові
фото додам по запросу
 
Останнє редагування:

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Фото

Додам пару фото. Вага рушниці з ременем , так що грам 100 можна сміливо відкинути
 

Вкладення

Останнє редагування модератором:

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Бонусом з рушницею іде кирзовий чохол і екстрактор.
додаю фото в зібраному стані.
 

Вкладення

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Фото рідного прикладу.
20190403_054215.jpg 20190403_054226.jpg 20190403_054333.jpg 20190403_054352.jpg 20190403_054414.jpg 20190403_054447.jpg
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

Doc Den

Новачок
Нет :) Меня заинтересовало происхождение разнонаправленных царапин на лбе колодки, коорые видны при увеличении фотографии.
 

Doc Den

Новачок
На мій погляд вже поважні роки , тому так.
Попытайтесь воспроизвести в воображении процесс их нанесения. Твердющий металл, который выдерживает давление выстрела. С прогарами все понятно,но чем драли лбы колодки во всех направлениях? Стволами?
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Попытайтесь воспроизвести в воображении процесс их нанесения. Твердющий металл, который выдерживает давление выстрела. С прогарами все понятно,но чем драли лбы колодки во всех направлениях? Стволами?
Ще раз відповім і все.
Фото мах. збільшується в 5 раз. Зменшіть його до натуральної величини і подивіться на ті прогари і царапини.
Вдалого перегляду.
 

Fonex

Снайпер
Попытайтесь воспроизвести в воображении процесс их нанесения. Твердющий металл, который выдерживает давление выстрела. С прогарами все понятно,но чем драли лбы колодки во всех направлениях? Стволами?
У Вас есть ружье?Возьмите напильник и попробуйте им поорудовать по колодке(достаточно одного движения) и увидите разницу между тем, что у Вас вышло и тем, что на фото продавца. Скажите, какой смысл было заниматься "напилингом" колодки данного Зауера?
 

Doc Den

Новачок
У Вас есть ружье?Возьмите напильник и попробуйте им поорудовать по колодке(достаточно одного движения) и увидите разницу между тем, что у Вас вышло и тем, что на фото продавца. Скажите, какой смысл было заниматься "напилингом" колодки данного Зауера?
Я не спрашивал ЗАЧЕМ, я спросил ЧЕМ нанесены эти царапины. Только не надо о годах. Были у меня старые ружья. Вот мне и стало интересно, чем царапали лбы.
 

_brodyaga

Мисливець
У Вас есть ружье?Возьмите напильник и попробуйте им поорудовать по колодке(достаточно одного движения) и увидите разницу между тем, что у Вас вышло и тем, что на фото продавца. Скажите, какой смысл было заниматься "напилингом" колодки данного Зауера?
:D:D:D
 

hantersvirid

Мисливець
Нажаль це не 8 модель. Рушниці на такий вигляд вироблялись з 1947 року із залишків матеріалів на заводах зауер як правило для радянських офіцерів і була безмодельною. Судячи з двох вирізів в колодці на місці стику з прикладом вона зовні схожа на зауерівську модель 17. Проте нічого спільного з 8 моделлю не має.
 

Westvin

Мисливець
Нажаль це не 8 модель. Рушниці на такий вигляд вироблялись з 1947 року із залишків матеріалів на заводах зауер як правило для радянських офіцерів і була безмодельною. Судячи з двох вирізів в колодці на місці стику з прикладом вона зовні схожа на зауерівську модель 17. Проте нічого спільного з 8 моделлю не має.
Немає нічого спільного якраз із 17-ю моделю.
Восьма модель на 14-й колодці,що в рушницях цих років дуже поширене.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Нажаль це не 8 модель. Рушниці на такий вигляд вироблялись з 1947 року із залишків матеріалів на заводах зауер як правило для радянських офіцерів і була безмодельною. Судячи з двох вирізів в колодці на місці стику з прикладом вона зовні схожа на зауерівську модель 17. Проте нічого спільного з 8 моделлю не має.
 

hantersvirid

Мисливець
Шановні ветеринари форуму, речі існують в світі навіть незалежно від ваших знань про них.
Можете кіно крутити, мультики показувати чи пальчиком десь покручувати, проте факти є фактами.
Форум місце публічне та відкрите. Тому хочеться встановити справедливість, інакше у нових учасників складеться враження що інформація та істина на форумі можуть встановлюватись не фактами а голосуванням чи кількістю постів.

Так от. Як я вже неодноразово зазначав на форумі, що свої знання про модельний ряд рушниць "Зауер" я черпаю з досить авторитетного в певних колах журналу "оружие охота" а саме випуск №1 за 2011 рік. Там для наглядності описано і зображено кожну з моделей Зауер починаючи від рушниці "АИСТ" до карабіну "ТЕЛЬ"
Якраз на стор. 10 журналу описана модель XVII яка окрім, повторюсь, схожості по двох впадинах на колодці в місцях стику колодки з прикладом з Вашим екземпляром більше схожості не має. Якраз описана VIII модель однією з зовнішніх особливостей має прямий стик. І мені, в певний час, пощастило володіти екземпляром виготовленим у 1952 році на зразок 8 моделі. Фото додаю.
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху