Заяць і його популяція в Україні .

кудасов

Новачок
В нас також команда з 15 стрільців на відкриття добувала 15 шт., топтали щільно, з собаками, кілька чоловік стають на номери. Потім ще кілька виходів зайці були майже в кожного з 7- 10 чол., але вже грудні ця ж команда в тих же угіддях піднімала вже 3, рідко 5 зайців, часто забирали все, що підняли.. Минулої неділі взагалі - нічого.Полюють до темряви, все намагаються " виконати" норму. І до чого тут фарщики та ін. душевні геї з явними ознаками розкладу?
 

VS1975

Снайпер
История конечно печальная..... Но в области ведь присутствует,а у Вас что-то совсем плохо.
Так, у області є. Але якось нерівномірно, локально. У нас усі фактори, які впливають на поголів'я зайця присутні : широкозахватні агрегати, хімія, хижаки, нічні браконьєри .... Боротьба з хижаками ведеться силами місцевого колективу ( 8 чоловік ) . Інші фактори проходять безкарно.
 

Trigal

Снайпер
В нас також команда з 15 стрільців на відкриття добувала 15 шт., топтали щільно, з собаками, кілька чоловік стають на номери.
И мечтаем, что бы заяц был, не давая ему никаких шансов))
А разве такая охота на зайца не запрещена?
Насколько помню, были ограничения на количество людей в «подкове» - 5 человек, а загонные охоты вообще приравниваются к браконьерству.
 

Trigal

Снайпер
У вас ещё посадки остались, не так всё плохо ещё.
Это уже скорее не посадки, а заросшие молодой порослью места, где были посадки. Деревья повыпиливали очень сильно, причём забирают стволы и крупные ветки, остальное всё прорастает кустарниками и порослью - в итоге получаются такие заросли, что там пройти почти нереально. А увидеть зайца и тем более выстрелить - и подавно. Это практически единственные места, где в нашей степи заяц может спрятаться от «фарщиков» и охотников. Ну а от собачек скрыться не получается.
 

ivan47

Мисливець
А если и снега даже нету? :)
Понимаю, что сейчас полетят «табуретки», но с целью сохранения поголовья зайцев, не мешало бы запретить на них охоту с собаками. Там, где охотник пройдёт в 10 метрах от зайца и тот не поднимется под выстрел - собаки поднимут всё и всех.
Только не надо о подранках рассказывать))
І в придачу рушницю дома залишити
 

Trigal

Снайпер
І в придачу рушницю дома залишити
:)
Почему бы и нет? Взять, например, фотоаппарат ;) Не за мясом же ходим))
Утрирую, конечно, как и Вы.
Но с целью сохранения зайчиков было бы логично разрешить охоту с собакой только в одиночку. Точнее вдвоём: охотник и собака. Добыли зайчика, получили удовольствие, пообщались с природой, воздухом подышали - и домой. Красота.
А когда собирается компания в 15 и более человек, да несколько собак, да несколько человек в засаду - это уже не охота, а геноцид зайцев. Тотальное истребление на участке проведения охоты.
 

Корнилов

Снайпер
:)
Почему бы и нет? Взять, например, фотоаппарат ;) Не за мясом же ходим))
Утрирую, конечно, как и Вы.
Но с целью сохранения зайчиков было бы логично разрешить охоту с собакой только в одиночку. Точнее вдвоём: охотник и собака. Добыли зайчика, получили удовольствие, пообщались с природой, воздухом подышали - и домой. Красота.
А когда собирается компания в 15 и более человек, да несколько собак, да несколько человек в засаду - это уже не охота, а геноцид зайцев. Тотальное истребление на участке проведения охоты.
А у меня две!)))) Но я один)))
 

Mechanik

Снайпер
А ходить одиночкой и делать выводы по количеству ушатого в угодьях это " петушьи ножки в смятку" .
Ви хоча б запитали чому я полюю в "одиночку" як Ви кажете, а то починаєте мені розповідати про ніжки півника.
Ну що ж, тоді я Вам відповім.
Давно це було. Одного року я приїхав на відкриття сезону по перу, на один із місцевих ставів.
Всі вали ставу, з самого ранку, були обвішані аркушами паперу через кожні 10 метрів - НЕ ЗАЙМАТИ !!!
Хоча полювання мало починатись о 18.00
Але ж пани місцеві, вирішили встановити свої правила полювання і помітити як вовки, свої "власні" території.
Я чекав відкриття полювання цілий день, сидячи під вербою, розглядаючи крижачків у блакитньому небі.
І ось, за годину до відкриття полювання, приїзджають природоохоронні органи, разом з міліцією (поліції ще не було на той час) перевірити дозвільні документи у мисливців.
Перевіривши мої документи, вся бригада перевіряючих подались до головного валу, де простим смертним - ВХІД ЗАБОРОНЕНО.
І тут, почався кіпіш. Всі хто був на валу, почали тікати в різні боки, з рушницями та рюкзаками за плечима.
Хто куди. Я прозрів. Це як, так ? Такі царьки і стали на лижі.
Вал став пустим, як і нікого не було, начебто по ньому.пройшов вихорь, забравши їх з собою.
Ну що ж, за деякий час, я перейшов на вал і став на номер з самого краю вала.
Перевірка почала їх шукати по очеретам, та виловлювати.
Згодом все затихло, перевірка поїхала своєю дорогою, і вовки на двух нагах, почали сходитись на свої місця, по здобич.
Без привітань, без "Добрий день" я почув в свій адрес наступне:
- Мандуй звідки ти приїхав, тут не має для тебе полювання. Тут ми будем полювати, тут все зайнято, це наші місця.
Арава їхня була, чоловік 10 а може, й більше. Всі двухногі шакали цієї компашки ,чекали звільнення зайнятої території.
Я готовий був втопити того шакала в ставкові, але мій розум керував мною, інакше.
З тих пір, я полюю один, але без зграї, смугастих шакалів.
І назад, я не повернусь. Так і буде.
 
Останнє редагування:

иж 18

Слідопит
Ви хоча б запитали чому я полюю в "одиночку" як Ви кажете, а то починаєте мені розповідати про ніжки когута.
Ну що ж, тоді я Вам відповім.
Давно це було. Одного року я приїхав на відкриття сезону по перу, на один із місцевих ставів.
Всі вали ставу, з самого ранку, були обвішані аркушами паперу через кожні 10 метрів - НЕ ЗАЙМАТИ !!!
Хоча полювання мало починатись о 18.00
Але ж пани місцеві, вирішили встановити свої правила полювання і помітити як вовки, свої "власні" території.
Я чекав відкриття полювання цілий день, сидячи під вербою, розглядаючи крижачків у блакитньому небі.
І ось, за годину до відкриття полювання, приїзджають природоохоронні органи, разом з міліцією (поліції ще не було на той час) перевірити дозвільні документи у мисливців.
Перевіривши мої документи, вся бригада перевіряючих подались до головного валу, де простим смертним - ВХІД ЗАБОРОНЕНО.
І тут, почався кіпіш. Всі хто був на валу, почали тікати в різні боки, з рушницями та рюкзаками за плечима.
Хто куди. Я прозрів. Це як, так ? Такі царьки і стали на лижі.
Вал став пустим, як і нікого не було, начебто по ньому.пройшов вихорь, забравши їх з собою.
Ну що ж, за деякий час, я перейшов на вал і став на номер з самого краю вала.
Перевірка почала їх шукати по очеретам, та виловлювати.
Згодом все затихло, перевірка поїхала своєю дорогою, і вовки на двух нагах, сходитись на свої місця, по здобич.
Без привітань, без "Добрий день" я почув в свій адрес наступне:
- Мандуй звідки ти приїхав, тут не має для тебе полювання. Тут ми будем полювати, тут все зайнято, це наші місця.
Арава їхня була, чоловік 10 а може, й більше. Всі двухногі шакали цієї компашки ,чекали звільнення зайнятої території.
Я готовий був втопити того шакала в ставкові, але мій розум керував мною, інакше.
З тих пір, я полюю один, але без зграї, смугастих шакалів.
Если вы были с компанией, не один, так не быковали бы, могли побояться, а так один охотник как говориться в поле не воин против толпы.
 

Виталя

Снайпер
Если вы были с компанией, не один, так не быковали бы, могли побояться, а так один охотник как говориться в поле не воин против толпы.
Та нет это были не охотники,а быдло. Настоящий охотники так не поступили бы.
 
Ви хоча б запитали чому я полюю в "одиночку" як Ви кажете, а то починаєте мені розповідати про ніжки півника.
Ну що ж, тоді я Вам відповім.
Давно це було. Одного року я приїхав на відкриття сезону по перу, на один із місцевих ставів.
Всі вали ставу, з самого ранку, були обвішані аркушами паперу через кожні 10 метрів - НЕ ЗАЙМАТИ !!!
Хоча полювання мало починатись о 18.00
Але ж пани місцеві, вирішили встановити свої правила полювання і помітити як вовки, свої "власні" території.
Я чекав відкриття полювання цілий день, сидячи під вербою, розглядаючи крижачків у блакитньому небі.
І ось, за годину до відкриття полювання, приїзджають природоохоронні органи, разом з міліцією (поліції ще не було на той час) перевірити дозвільні документи у мисливців.
Перевіривши мої документи, вся бригада перевіряючих подались до головного валу, де простим смертним - ВХІД ЗАБОРОНЕНО.
І тут, почався кіпіш. Всі хто був на валу, почали тікати в різні боки, з рушницями та рюкзаками за плечима.
Хто куди. Я прозрів. Це як, так ? Такі царьки і стали на лижі.
Вал став пустим, як і нікого не було, начебто по ньому.пройшов вихорь, забравши їх з собою.
Ну що ж, за деякий час, я перейшов на вал і став на номер з самого краю вала.
Перевірка почала їх шукати по очеретам, та виловлювати.
Згодом все затихло, перевірка поїхала своєю дорогою, і вовки на двух нагах, почали сходитись на свої місця, по здобич.
Без привітань, без "Добрий день" я почув в свій адрес наступне:
- Мандуй звідки ти приїхав, тут не має для тебе полювання. Тут ми будем полювати, тут все зайнято, це наші місця.
Арава їхня була, чоловік 10 а може, й більше. Всі двухногі шакали цієї компашки ,чекали звільнення зайнятої території.
Я готовий був втопити того шакала в ставкові, але мій розум керував мною, інакше.
З тих пір, я полюю один, але без зграї, смугастих шакалів.
І назад, я не повернусь. Так і буде.
Спасибо , художественная форма Вашего творчества мне понравилась и собственно к самому стилю изложения у меня вопросов нет. Однако, я надеюсь Вы понимаете , что Ваш рассказ к действительности организации ведения охотничьего хозяйства отношения не имеет.
 

old hunter

Снайпер
Та нет это были не охотники,а быдло. Настоящий охотники так не поступили бы.
Именно так все местные и поступают.
Таблички с мая месяца стоят.
А городские по их мнению должны открываться на площади возле центрального универмага. :)
 

Виталя

Снайпер
Именно так все местные и поступают.
Таблички с мая месяца стоят.
А городские по их мнению должны открываться на площади возле центрального универмага. :)
Не знаю не знаю, вообще первый раз об таких маневрах слышу. Я сам с города,и в таких передрягах не был.
Да у нас даже с иногородними охотниками,таких приколов нет. Дичи всем хватит.
 
Зверху