Заяць і його популяція в Україні .

Виталя

Снайпер
Вона ка-ак...
Оказывается у вас нужно быть борзым владельцем.. и тогда ни один егерь не сможет воспрепятствовать в одиночку потропить зайку..
Нет, зачем быть борзым... Нужно быть человеком,а не фуфлометом.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Гармошка на охоте, после вечерней зорьки, под раскидистыми ракитами, да в хорошей компании единомышленников-это праздник, это - пестня! А как эхо, от песен, разносится над водой, стелясь по притихшим, укрытым вечерним туманом, лугах!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
За 6 виходів-1 заєць в трофей, ще одного бачив і в трофей 1 лисиця!!
 

Rapshits

Слідопит
За сезон добув 0 зайців хоча вже не стриляю 3 роки, бачив за сезон одного зайця метрів 10 від мене сидів сфотографувати не встиг білого кольору тільки трішки спина була сірого відтінку перший раз такого бачив, цікаво що то за альбінос?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

kef

Зброяр

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я думаю,що тут добавляти лишнього немає сенсу!!Це не державна реєстрація,а наша,форумна.Тому хто добув в цьому сезоні трофей(зайця,лисицю)-той пише,а хто не добув-читає і приймає участь в загальному спілкуванні!!
 

kef

Зброяр
Я думаю,що тут добавляти лишнього немає сенсу!!Це не державна реєстрація,а наша,форумна.Тому хто добув в цьому сезоні трофей(зайця,лисицю)-той пише,а хто не добув-читає і приймає участь в загальному спілкуванні!!
Основна цифра буде за східно-південними областями.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Основна цифра буде за східно-південними областями.
По звітах бачу що таки так!!За ними весь сезон полювання по пуху!!А головне,що ця тенденція тримається вже другий рік поспіль!!
 
  • Like
Reactions: kef
Зверху