Заяць і його популяція в Україні .

Виталий 2.

Слідопит
Сейчас бегло пробежался по интернет- магазинам. Цены на тепловизоры начинаются с трояка, середнячки петрофан, на гривни 140 косарей. Плюс заряженный карабин, патроны, еще как минимум двушка, и того вся сбруя под двести тыщь гривен выходит. Сколько интересно стоить один заяц и в каком количестве должен добываться, чтобы все это Так сказать"мероприятие":mad:, было бы экономически выгодным?
Ну и естественно вопрос- где столько зайца найти?
 

kef

Зброяр
Так оно по-моему всё так и есть. Гости охотятся по разовым карточкам,а местные по сезонным,но или кто как хочет.
Ця вже тема по сто раз перемивалася. Все залежить від керівництва УТМР .та ПМК. Бо виникає.що року маса суперечок та конфліктів. Ніхто не з ким нічого не узгоджує .І на один день декілька десятків мисливців приїзджає у одні угіддя території ПМК. Де і так є вже приблизно 20...30 місцевих мисливців. От і ганяють одні на перед одного. Що і породжує "бардак". Бо усі заплатили та усі наче і праві згідно положення про УТМР. Тільки є одне но.Одні роблять усе щоб збільшити кількість дичини. А інші лиш користуються цим. Мотивуючи словами про сплату внесків та відстрілок.
А щоб був порядок то має бути узгоджено кількість мисливців які можуть полювати в тих чи інших угіддях .Взалежності від так званої пропускної здатності угіддь. А на ділі кількості дичини певного виду. А не з піднебесної канцелярії.
 

Respekto

Мисливець
Ви в це вірите? Чи захищаєте...? Без образ...
З тепловізором можна зробити, голе поле.....
Я б за продаж і використання тепликів ввів кримінальну....
Не захищаю, не може купити собі пересічний мисливець теплика, жипа, карабіна з ночніком - то дорого.
 

Respekto

Мисливець
А От під час збору урожаю та дискування комплексами шансів у молодняка нуль. Зі слів трактористів чи комбайнерів заєць лежить до останнього. І не завжди втікає від руху по прямій. Це лиш ті яких бачать.А скільки на фарш зайченят йде під час цих робіт ніхто і не знає.
да, все йде в фарш. виживаэ тільки "сільський заєць"
 

Respekto

Мисливець
Разова має бути для "гостей". А для місцевих сезонна. Бо вони і так майже усю роботу роблять на місцях за усіх .
Окей, а як бути з київською конгломерацією? 5 000 000 жителів з пригородом і супутниками, і половина мисливців країни? їм в парках полювати? :) :) :) Тобто у дяді Колі з с Слобода більше прав ніж у мене? Я гроші не такі в казну оплачую чи податків менше?

Ну я думаю шо всі 20-30 мисливців осередка уоор кількох сіл в рік не оплачують і половина тієї сумми податку, шо я (він/хтось) Києва, і мені (йому) їхати в Польшу полювати, чи шо?

Хто де гость? Хто визначає хто гость? А потім говорите шо побільшало нічників і так далі.
 

kef

Зброяр
Сейчас бегло пробежался по интернет- магазинам. Цены на тепловизоры начинаются с трояка, середнячки петрофан, на гривни 140 косарей. Плюс заряженный карабин, патроны, еще как минимум двушка, и того вся сбруя под двести тыщь гривен выходит. Сколько интересно стоить один заяц и в каком количестве должен добываться, чтобы все это Так сказать"мероприятие":mad:, было бы экономически выгодным?
Було десь на днях затримали браків на Ниві.Яка обладнана для стрільби через люк та кріслом " вертушка" .якщо не помиляюсь. Це десь між Івано Франківською та Львівською областями.
Карабін. Глушник.і напевно нічник чи тепловізор. І браківський трофей - 4 зайці. А потрапили б кози.кабани.чи лосі. Так і вони б стали товаром для наживи.
Це цілі групи по усій Україні діють під заказ . Є попит на продукцію.От і валять.
І їм ті адмін.покарання до одного місця. Бо незавдано істотної шкоди тваринному світі.
 

kef

Зброяр
Окей, а як бути з такою київською конгломерацією? 5 000 000 жителів з пригородом і супутниками, і половина мисливців країни? їм в паркаї полювати? :) :) :) Тобто у дяді колі більше прав ніж у мене? Я гроші не такі в казну оплачую чи податків менше?
А я про це мову і веду. Поїдьте усі в одне місце . То напевно і до вітру не буде вільного місця щоб сходити.
 

Respekto

Мисливець
Було десь на днях затримали браків на Ниві.Яка обладнана для стрільби через люк та кріслом " вертушка" .якщо не помиляюсь. Це десь між Івано Франківською та Львівською областями.
Карабін. Глушник.і напевно нічник чи тепловізор. І браківський трофей - 4 зайці. А потрапили б кози.кабани.чи лосі. Так і вони б стали товаром для наживи.

Це цілі групи по усій Україні діють під заказ . Є попит на продукцію.От і валять.
І їм ті адмін.покарання до одного місця. Бо незавдано істотної шкоди тваринному світі.
Все вірно, кілька груп гастролюють по всій країні, мясо здають на заказ на ковбаси. Все обладнання мають. Я би сказав шо то профі. Там і мінти підвязані і єгеря. І багато людей туташніх в курсі того діла. А тут мудрі дядьки пишуть по разові відстрілки та пропускну угідь з високих диванів кабінету. А мудрі сільчани про гостьові і проїзні :), бо та посадка ближча до його села.
 

Respekto

Мисливець
А я про це мову і веду. Поїдьте усі в одне місце . То напевно і до вітру не буде вільного місця щоб сходити.
Окей, та як бути? Я вище писав, але то байки до наступного року, і потім нова тема - чому нема зайця, давайте забороним, давайте гостьові, і мудрий дядько обоснує.
 

Виталий 2.

Слідопит
Було десь на днях затримали браків на Ниві.Яка обладнана для стрільби через люк та кріслом " вертушка" .якщо не помиляюсь. Це десь між Івано Франківською та Львівською областями.
Карабін. Глушник.і напевно нічник чи тепловізор. І браківський трофей - 4 зайці. А потрапили б кози.кабани.чи лосі. Так і вони б стали товаром для наживи.
Це цілі групи по усій Україні діють під заказ . Є попит на продукцію.От і валять.
І їм ті адмін.покарання до одного місця. Бо незавдано істотної шкоди тваринному світі.
То что Вы описали, не есть админ.нарушение , это ст. 248 ККУ. 4 зайца по 8 тысяч = 32 тысячи, ни чего существенного :mad:.
"істотна шкода" считается такая , которая в 250 раз превышает не облогаемый минимум. 17*250=4250.
Ни чего существенного! Отмажутся голодные ублюдки.
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: kef

Panters

Снайпер
Сейчас бегло пробежался по интернет- магазинам. Цены на тепловизоры начинаются с трояка, середнячки петрофан, на гривни 140 косарей. Плюс заряженный карабин, патроны, еще как минимум двушка, и того вся сбруя под двести тыщь гривен выходит. Сколько интересно стоить один заяц и в каком количестве должен добываться, чтобы все это Так сказать"мероприятие":mad:, было бы экономически выгодным?
Вигода тут нідочого, в кого водяться грошенята то для них це розвага,
хоббі, постріляти та азартно провести час, заєць косуля чи кабан то вже
як вийде, головне сам процес.
 

VS1975

Снайпер
Вигода тут нідочого, в кого водяться грошенята то для них це розвага,
хоббі, постріляти та азартно провести час, заєць косуля чи кабан то вже
як вийде, головне сам процес.
Вони не рахують скільки треба на все це грошей. Головне понти.
 

Ричард

Новачок
Не захищаю, не може купити собі пересічний мисливець теплика, жипа, карабіна з ночніком - то дорого

Може.Заехал Ниву подшаманить перед охотой в прошлом году к карбюраторщику.Смотрю вибротумблер в мастерской с гильзами.Коллега.
Разговорились.И поведал он мне,что угодья у них забрали власть предержащие себе на радость,а они там солонцы ставили,кабанов кормили,поили только что не грудью и очень справедливо с его стороны хреначить там ночью все,что шевелится.И прицел у него класный за трешку баксов.
У карбюраторщика...
За трешку...
Ну обьяснил,что в ЛГБТ без него обрыдались,уехал.
Через недельку к ходовику.Приезжаю,жена выходит - спит мол.
Какого хрена?Белый день на дворе.
Оказывается с охоты утром приехал.Отдыхает.Из разговора понял,что охотится с нарезным.
А в городе под два миллиона жителей.
И сколько таких ,,охотников,, нетрадиционной ориентации?
 
Зверху