Заяць і його популяція в Україні .

Арго

S-Moderator
Команда форуму
У меня в этом году десять выходов по косому, реализация 100%. Десять из десяти! Зайца по наблюдениям, на порядок больше от прошлого года. Плюс одна рыжая. Лисы в этом сезоне, на удивление мизер.
Респект!!Оце я рахую залікові полювання!Наявність такої кількості звіра говоре багато про що!
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Респект!!Оце я рахую залікові полювання!Наявність такої кількості звіра говоре багато про що!
+ еще о том, что человек просто умеет стрелять.
П.С. Было бы интересно услышать информацию, сколько было промахов у каждого охотника за сезон.
Наличие зайцев в угодьях, это, отнюдь, не залог успешной охоты. Это-шанс. Зайцы у многих есть, но часто охотник с охоты возвращается "попом".
К слову, я, как и говорил, на закрытие не поехал. А мой напарник вчера банально промазал 2-х 100% зайцев. Правда, поднял тоже только двух. Даже курцхаар не помог.
 

роман!!!

Слідопит
Привіт! Козаки, підскажіть чи можливо десь в Україні купити зайця для подальшого розведення в угіддях? Дякую!
 

Volanat

Мисливець
Наявність такої кількості звіра говоре багато про що,а власне про те,що звіру таки треба давати перепочинок.Це якраз і є прямим роздумом для керівництваІ
Это мероприятие слишком уж сложное, а полезное только разве для заячьего поголовья.
6 лет длился запрет на охоту в наших краях, это первый сезон с начала печальных событий в нашей стране.
 

igor21

Слідопит
... добре що там не всі снайпери...
Із 20,6 тис. населення Веселівського району (ВСЬОГО!!!)
І цифри з їхньго відкриття:
- 1год40хв. полювання
- 100га
- 25 мисливців
- 21 добуто, 40 "відпущено"
Так яка там "щільність" популяціі зайця???
 

kef

Зброяр
Ось таке полювання вийшло з камерою на м.т. По дорозі через луг в сільській "супер-маркет". Вперше за останні роки почала набиратися вода в старому руслі річки. В куниці "гон" йде повним ходом. У минулі роки в цю пору були натоптані заячі стежки майже скрізь. А зараз лиш поодинокі сліди. Для диких качок місцевих.що залишились зимувати їжі є достатньо. "ряска" ковром зеленим по під берегом міліоративного рівчака воду вкрила. Та і зелені різної теж є достатньо.
IMG_20210128_122450~2.jpg
IMG_20210128_122501~2.jpg
IMG_20210128_122605~2.jpg
IMG_20210128_154343~2.jpg
IMG_20210128_155703~2.jpg
IMG_20210128_155749~2.jpg
IMG_20210128_155731~2.jpg
IMG_20210128_155714~2.jpg
IMG_20210128_155455~2.jpg
IMG_20210128_122253~2.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В мисливському господарстві наших друзів - замовників!

ИМХО, Хай Бог простить і сохранить мене від такого "полювання". Промострел какой-то, а где же здесь- ОХОТА?!!
Где романтика, где опыт, где душа, в конце-концов? Где те вещи, которые не дают нам уснуть по ночам перед охотой? Или все банально сводится лишь к автомобилях, рациях да стрельбе, словно на стенде?
У меня лично, после просмотра, тяжелый осадок на душе. ИМХО-это не охота.
 
Останнє редагування:
Із 20,6 тис. населення Веселівського району (ВСЬОГО!!!)
І цифри з їхньго відкриття:
- 1год40хв. полювання
- 100га
- 25 мисливців
- 21 добуто, 40 "відпущено"
Так яка там "щільність" популяціі зайця???
Веселівському ТМР УТМР надано у користування мисливські угіддя загальною площею 99149,6312 га.
Площа придатних угідь для зайця 99062,6312га. Середній клас бонітету 2,6. Оптимальна щільність, голів на 1000 га угідь 46 голів.
Оптимальна чисельність, 4556 голів зайця. Фактична середньорічна близько 6000 голів. Добування на рівні 800-900 голів.
 
А скільки підранків зробили, такі стрілки. На стенд усих спочатку, потім на зайця.
Практично без підранків...Колективи кількістю 20-40 чоловік, плюс мисливські собаки. Якби було багато підранків, то не було б такої чисельності...
Пи.си. Мороз до мінус 20, наст...заєць піднімався далеко, от і стрільба "храмає"...
 
ИМХО, Хай Бог простить і сохранить мене від такого "полювання". Промострел какой-то, а где же здесь- ОХОТА?!!
Где романтика, где опыт, где душа, в конце-концов? Где те вещи, которые не дают нам уснуть по ночам перед охотой? Или все банально сводится лишь к автомобилях, рациях да стрельбе, словно на стенде?
У меня лично, после просмотра, тяжелый осадок на душе. ИМХО-это не охота.
Вадим! Охота на юге Украины на зайца-русака в основном коллективная...и вот такая...Охрана угодий РЕАЛЬНАЯ!! И наличие дичи не виртуальное...Просто "северянам" это сложно понять... ;)
В силу природных условий, охраны и биотехнии на юге Украины заяц есть и будет, а на севере увы...
 

Корнилов

Снайпер
Честно Вам сказать я не против Украинского языка,я его понимаю,но я некогда на нём не разговаривал. Я бывает на русском пищу с ошибкой,а тут меня учетиля вообще съедят. Так что давайте будем общаться как и общались!!!
Вадим! Охота на юге Украины на зайца-русака в основном коллективная...и вот такая...Охрана угодий РЕАЛЬНАЯ!! И наличие дичи не виртуальное...Просто "северянам" это сложно понять... ;)
В силу природных условий, охраны и биотехнии на юге Украины заяц есть и будет, а на севере увы...
Це заздрість)))
 

Panters

Снайпер
Ось таке полювання вийшло з камерою на м.т. По дорозі через луг в сільській "супер-маркет". Вперше за останні роки почала набиратися вода в старому руслі річки. В куниці "гон" йде повним ходом. У минулі роки в цю пору були натоптані заячі стежки майже скрізь. А зараз лиш поодинокі сліди. Для диких качок місцевих.що залишились зимувати їжі є достатньо. "ряска" ковром зеленим по під берегом міліоративного рівчака воду вкрила. Та і зелені різної теж є достатньо. Переглянути вкладення 639828 Переглянути вкладення 639829 Переглянути вкладення 639830 Переглянути вкладення 639831 Переглянути вкладення 639832 Переглянути вкладення 639833 Переглянути вкладення 639834 Переглянути вкладення 639835 Переглянути вкладення 639836 Переглянути вкладення 639837
Який гон, він був ще влітку, в куниці латентна стадія вагітності,
як і в косулі, першу половину вагітності плід знаходиться в
стадії ембріону.
 

kef

Зброяр
Який гон, він був ще влітку, в куниці латентна стадія вагітності,
як і в косулі, першу половину вагітності плід знаходиться в
стадії ембріону.
Дякую за "поправку". Значить просто ганяють ,затіваючи ігрища . ;)
 

Panters

Снайпер
А скільки підранків зробили, такі стрілки.
Та й мінус майже 20...Заєць піднімався далекувато...Я сам в той день вистріляв більше набоїв, чим за весь сезон на хутрового)))
Підранки полюбому були, якщо далеко навіщо
стріляти, по останньому зайцю на відео
видно як широко дріб лягла, відстань явно
була завелика.
 
Зверху