Заяц в дождь и заяц в лежке

Удаётся ли мне на охоте на зайца увидеть его в лежке до подъёма??

  • 1. Да, я часто замечаю зайца в лежке.

  • 2. Я вижу зайца в лежке, но очень редко.

  • 3. Я фактически никогда не могу увидеть зайца в лежке.


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

Салган

Мисливець
Да уж... Конструктива ноль.
Жаль мой дед умер. Тот бы разложил внятно что к чему. А так.... Разговаривают, разговаривают.... Контрреволюция одна.
 

кей

Мисливець
Раніше зайця на лежке бачив дуже часто ( 80 роки). Практично в одних і тих самих місцях. Що цікаво - якщо брав зайця, то через деякий час на тому місці з"являвся інший. Потім прочитав, що таких місць( для відпочинку) не так вже й багато. Потім пішов пресс - мисливців збільшилось. Стали чесать бригада за бригадою одні і ті самі місця. + аграрії свое додали ( широкозахватні машини , сівозміна:кукурудза,соняшник і т.д.). Років 10 на зайця не хожу. Чисельності зайця нема, а вибивати те, що залишилось нема бажання.
 

kef

Зброяр
Да уж... Конструктива ноль.
Жаль мой дед умер. Тот бы разложил внятно что к чему. А так.... Разговаривают, разговаривают.... Контрреволюция одна.
Що Ви хочете почути ? Про магію заячого погляду ? Так він буде таким самим як і у нас. На межі сприйняття смерті. Жаху. Ви бачили як заєць заклякає на місці так що не взмозі піднятися. Лише так би мовити у прямому сенсі слова копняком ноги йоги виганяєш.
Я взагалі не розумію .що Ви маєте на увазі. Гіпноз.магію.... Ну лежить той заєць в 'льжці' . Побачили його...і що з того ?
По перше.щоб його побачити то треба щоб щільність залягання була так би мовити максимальна. А якщо йогр немає то можна ходити з ранку до вечора хоть по ріллі а хоч по травах. Якщо його там немає.то його там і неможе бути. Це не пр свіжих слідах при нічному снігу .який перестав падати до ранку.
 

kef

Зброяр
Цікаво про що думає заєць при попаданні в нього дробу номер штири нулі на відстані 55 кроків угонний..
І обовязково при стрільбі з іж 54.
А якщо чесно то поведінка дичини через надлишковий пресинг зі сторони ярих 'топтунів' уже не та що була колись.
 
Статус
Закрита.
Зверху