Збройовка, чезета, ZH 324

Koda

Новачок
Рідкий екземпляр. Верхній нарізний 7/57R, нижній 16-й гладкий. Ствол магнум. Була пристріляна на 150м у цеглину з оптикою. Стволи дзеркальні. Стоїть без діла.
Додаткові фото в вайбер, подробиці - по телефону. 1300$. Тел. 0639209988. Документи в порядку. Реєстрація в Ніжині. Подивитись можна в Ніжині в магазині "Зброя та полювання". В комплект додаю кріплення для прицілу і чохол. Розгляну ваші варіанти ціни поки я в Україні.
 

Вкладення

Алекс49

Мисливець
Рідкий екземпляр. Верхній нарізний 7/57R, нижній 16-й гладкий. Ствол магнум. Була пристріляна на 150м у цеглину з оптикою. Стволи дзеркальні. Стоїть без діла.
Додаткові фото в вайбер, подробиці - по телефону. 1300$. Тел. 0639209988. Документи в порядку. Реєстрація в Ніжині. Подивитись можна в Ніжині в магазині "Зброя та полювання". В комплект додаю кріплення для прицілу і чохол. Розгляну ваші варіанти ціни поки я в Україні.
Кріплення під які кільця і за скільки продасте окремо?...
З пов.
 

Алекс49

Мисливець
Куплю саме кріплення.
Та я вже також писав йому запитання про це і тут в темі і в приватні повідомлення, але він чомусь ігнорує запитання...
(хоча, зараз глянув у профіль, він сюди і не заходив від тоді як розмістив оголошення і я задавав йому запитання, останній раз був тут 29 листопада.....)
 

Koda

Новачок
Кому цікава дана модель чи є питання - телефонуйте 063 920 99 88. Сюди заходжу рідко
 
Зверху