Звіти від "Дикої природи"

Статус
Закрита.

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Да, есть разница. Я хожу гулять с собакой метров за 200-300 от дома, каждый день утром и вечером. Еще метров 200 - и я фактически в охотничьих угодиях. :) Обычно я так далеко хожу с собакой гулять в марте-апреле (до периода покоя). Там уже не сложно найти куропатку, фазана, а также встретить лису и зайца. Самая дальняя точка в районе куда возможно поехать на охоту - до 25 км (это самый-самый "дальний" кордон") :)
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Да, есть разница. Я хожу гулять с собакой метров за 200-300 от дома, каждый день утром и вечером. Еще метров 200 - и я фактически в охотничьих угодиях. :) Обычно я так далеко хожу с собакой гулять в марте-апреле (до периода покоя). Там уже не сложно найти куропатку, фазана, а также встретить лису и зайца. Самая дальняя точка в районе куда возможно поехать на охоту - до 25 км (это самый-самый "дальний" кордон") :)
Ну вот ,а нам что бы зайца потоптать 40 км
Я то тоже живу на окраине города,по этому по перу с собакой хожу пешком 30 мин не быстрой ходьбы и я в угодиях
 

WildWest

Мисливець
На рахунок техніки безпеки я не заперечую! Я не правий!!!
На рахунок відео з куропатками: ніякої інформації я нікому не буду надавати! Відео видалено!
Это типа видео удалил и перестал быть браконьером?
Зайца от напарника зажал, чуть его (напарника) не подстрелив - молодость. Нет, это не молодость.
Моя бабка говорила :
"Якщо зранку розума не було, то після обіду не появиться.." наверное она что то знала...



Хотя.. Правильно выше писали, что виновата бригада, так как в правильной бригаде научили бы как вести себя с оружием, с трофеем и тд
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Як можна не радіти на полюванні, особливо коли добув трофей??? Я чекаю полювання найбільш за все, для мене це як свято!!! А ви кажете не радіти)
Дійсно: чого не зрадіти - живу звірушку життя позбавив, ай, молодець! Радується так, наче нарешті шматок м'яса надибав, не ївши, мабуть, з місяць!..
 

охотник70

Мисливець
Ну Ви вже так не перегинайте!Всі мисливці рано чи пізно позбавляють як Ви пишете,,живу звірушку життя,, на то воно і полювання!А трофею радіють дуже багато емоційно,і не тільки молоді мисливці.Питання в тому як був добутий трофей.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Але не всі так висловлюють свої емоції з цього приводу. Зазвичай, мисливці віддають шану тварині, яку вони змогли добути.
 

охотник70

Мисливець
Темперамент у всіх різний!А відноситись до трофея з повагою,а не як до куска м'яса, тут я з Вами згоден.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Темперамент у всіх різний!а відноситись до трофея з повагою,А не як до куска м'яса, тут я з Вами згоден.
Ну, коллега, Вы уже тоже взрослый мужчина, знаете, что эмоции нужно сдерживать, особенно - человеку с ружжом!
Да и традиции охотников своего народа и народов других развитых стран надо уважать, ценить и учитывать. А не показывать, что до цивилизованности мы еще того... не совсем...
Кстати, с этим не так сложно совладать, не правда ли?..
ПыСы. Насчет темперамента. Поверьте, в молодости он был у меня еще какой! Первая жена раз со мной в угодья напросилась, больше, потом сказала, что ходить не будет!
Однако, добытую зверюшку я уважал. Ее и так жизни лишили...
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не буду сюди вставляти відео фото! Але подивіться відео з полювань в Європі як відносяться до добутої дичини. Дають послідню гілку ялини в зуби сурмлять в ріг! Був колись у нас активний форумчанин БОГУН Олександр він розповість про традиції і порядки!

Також рекомендую переглянути фільм "Щасливі люди"як промисловики мисливці в сибіру відносяться до звірини як до рівного собі!

А у нас? побачив БАХ і скаче як папуас з тою дичиною і прикрикує ууууу єєєє! Потім обовязково стати ногою сісти на добутого звіра щоб зробити фото і обовязково шоб бухати паралельно! Ось і вся культура!
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Не буду сюди вставляти відео фото! Але подивіться відео з полювань в Європі як відносяться до добутої дичини. Дають послідню гілку ялини в зуби сурмлять в ріг! Був колись у нас активний форумчанин БОГУН Олександр він розповість про традиції і порядки!

Також рекомендую переглянути фільм "Щасливі люди"як промисловики мисливці в сибіру відносяться до звірини як до рівного собі!

А у нас? побачив БАХ і скаче як папуас з тою дичиною і прикрикує ууууу єєєє! Потім обовязково стати ногою сісти на добутого звіра щоб зробити фото і обовязково шоб бухати паралельно! Ось і вся культура!
А чого був?
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я його вже активним у нас на форумі давно небачив! Олександр зараз має свої дві групи в ФБ в основному туди ділиться своїми полюваннями!
Ось польща від мене 67км. Дивлюсь як в них полювання проходить і таке враження що ми не те що в різних світах а ми в паралельних всесвітах!
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Я його вже активним у нас на форумі давно небачив! Олександр зараз має свої дві групи в ФБ в основному туди ділиться своїми полюваннями!
Ось вроді польща від мене 67км. Дивлюсь як в них полювання проходить і таке враження що ми не те що в різних світах а ми в паралельних всесвітах!
25 грудня був
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Думаю,що тема вже втратила свою актуальність,так як пройшла повний ценз з виявленням як позитиву так і негативу!!!Думаю,що вже досить топікстартера "клеймити позором" і дозволити йому самому зробити висновки з даних зауважень,а ми будемо слідкувати за його виправленням і радуватись якщо вони будуть в позитиві!!!Надалі буду рекомендувати топікстартеру виставляти свої нові відео в новоствореному розділі http://uoor.com.ua/forum/index.php#vlasni-video-forumchan.172 (власні відео форумчан)!!
 
Статус
Закрита.
Зверху