Звіти з Тернопільщини 2015

bekas64

Новачок
Доброго дня колеги мисливці. Другий тиждень реєструюсь на цьому сайті, нарешті здійснилось. Напевно легше зайти на сайт Пентагону... Тепер про полювання. Відкрились 15.11.2015р. 6 мисливців і драт. Місце полювання Теребовлянський район (Кутузів, Гвардійське...) 8.15 перший зайчик на зораному городі, самка, до речі була в охоті (петля розова). Дріб 3 відстань 15м. Дальше 40см. від ноги товариша вискакує другий, звісно промах. Третій піднявся в 10 метрах від іншого мисливця (рушниця на плечі, форма натовська, з карманами, лямками, ремінь зачепився і т.д. і т. п.) 2 постріли і зайчик спокійнісінько чекає слідуючих вихідних. Потім був 4 і 5, всі залишились неушкодженими. Потім серед поля закинуте подвіря, яке заросло чагарником, бузиною. Окружили, один з собакою в середину. Результат: було 3 лисички, 2 залишились лежати на виході з кущів. 11.00, полювання закінчилось. Не було бажання топтати дальше. Всі задоволенні, всі стріляли. Вибачаюсь за відсутність фото. Забув фотік.
 

Mykola STARyy

Снайпер
А ми навіть не виїжджали.:confused:
Я ниву звечера загнав в гараж, щоби зранку скла не обдирати. Так і стоїть чистенька сухенька.:(
 

oliver

Слідопит
А ми доїхали до місця полювання. Шумський р-н. Не зрадили традиції. Відкрилися. Пройшли малим кругом. правда з виїздом до дому були проблеми, відкопались і все ок.
 

KFoR

Зброяр
Ну закрили 8-го так замість цього виходу є 22-ге, а так закрились би 14-го. Коли платив внески на 2017-й народу в УТМР було багато і всіх влаштовував такий розпорядок. На скільки я пам'ятаю то в нас завжди було 9-ть виходів по пушному. Цього року також. А пяницям і особливого поводу не треба, завжди знайдуть причину.
 

Taras-toz34

Мисливець
Ну закрили 8-го так замість цього виходу є 22-ге, а так закрились би 14-го. Коли платив внески на 2017-й народу в УТМР було багато і всіх влаштовував такий розпорядок. На скільки я пам'ятаю то в нас завжди було 9-ть виходів по пушному. Цього року також. А пяницям і особливого поводу не треба, завжди знайдуть причину.
Завжди було 10 виходів (7 до Нового Року і 3 після).
Марія- охота...
прямо відчуваю звязок!
Марії шість разів в рік, це якийсь скажений календар іменин...я вам скажу так, от цих іменин мужики в дворі не просихають! Що не день то стакан , а повід? , іменини
А те, що з 8 перенесли на 22. так це добре, як на мене.
 

Taras-toz34

Мисливець
Нюанс - зайці вже гуляють о цій порі. тому стрельнувши 1 - записуй в картку сміливо 3
Про цей нюанс, я щось не подумав... І гон у зайців буде тільки починатися в кінці січня.
 

toxa280387

Новачок
Як на мене гін вже почався.Сьогодні бачив кілька пар зайців,бігпють вже парами навіть стріляти шкода!22 вже не піду
 

web2r

Мисливець
От і закрили ми цей сезон, 6 чоловік, добули 3 зайчика і лиса, бачили ще 5 зайців і одного лиса. Сліду море, значить звіра є багато, що не може не радувати :)
На фото тільки частина трофеїв ;)
image-0-02-05-2ee8c2a9bf83139993621ef73ee908183d38ab71e94391a82a39191cbd791bcf-V.jpg
image-0-02-05-5297974ed2f8d1fddf580e121919c44b6d07fbe58b47e9f29205791acb86aa30-V.jpg
 

hnat

Мисливець
Гостювли у неділю на Зборівщині. Заєць підіймався на межі видимості і навіть не довелося стріляти. Тішить, що достатньо звіра залишається для розмноження.
 
Зверху