Звіти з Тернопільщини 2015

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Лисовин

Ось ві типовий моральний урод який неможе нажертись! Що лізе в ночі з ліхтарем нищити зайця. А потім звинувачує владу єгерів і весь світ що йому живеться погано! Колеги Тернополяни Ви там ближче до нього скиньтесь тому голодающому на їжу бо напевно воно з голоду вмирає раз лізе нищити зайця в ночі!
Фото спеціально не стираю нехай висить як ганьба для нього.

П.С. Прошу Вибачення в колег форумчан за різкі висловлювання! Але по інакшому виразитись неможу НАКИПІЛО!!!
 

shevchuk

Мисливець
Товариш Лисовин напевно не мисливець,а справжній браконєр,таких насправді потрібно жорстко присікати,а взнати би де він живе..........,мясом можна і нагодувати!!!!
 

bekas07

Новачок
Та його вичисляти не потрібно. Гляньте фото на першій сторінці. Він там в КАПЕЛЮСІ. Змалював по рушниці. Через дозвільників взнаємо хто він такий. Тоді нагодуємо!!!
 

Копатыч

Зброяр
Та його вичисляти не потрібно. Гляньте фото на першій сторінці. Він там в КАПЕЛЮСІ. Змалював по рушниці.
Как по мне, то это ДВА "разных" !!!!! ружья .......
Да и человек, в такой шляпе:rolleyes: и в "возрасте" ( фото № 2 ) вряд ли нацепит фонарь .....
DSC02210.JPG
Фото-0014.jpg
 

Mykola STARyy

Снайпер
Хлопці, не плутайте! Чоловік в капелюсі зі звіту Шевчука. Будьте уважні.
Дані на лисовина уже є в головного мисливствознавця області. Думаю що реакція буде.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму

лисовин

Новачок
та шо ви тут роздмухали тему,не знаючи суті питання. Я того зайця від обіда носив на спині,коли вже повертався додому,то спугнув лисицю яка зразу понорилася,подумавши що десь 17.00-18.00 годині вона повина вийти, рішив постояти недалеко від нори,тоді і вчіпив фонарик,якого я беру тільки на лисицю коли приходиться почекати її виходу з нори. вже на той час настают сумерки, вистоявшт 1год.40хв. добре змерз поняв шо вона певно вийде пізніше,я пішов додому ,по дорозі згадавши шо треба зробити фото з зайцем,вот і не знімаючи фонарик повісив зайця і рушницю.я взагалі спеціалізуюсь по лисиці,набагато цікавіша охота ніж на зайця,зайців того сезону взяв 3шт,зато лисиць 9шт.тамтими сезонами було і 8шт.і 12шт. лисиць,такщо мяса мені не потрібно як дехто пише.так як кажуть, від случая к случаю. а на лисиць заставити мисливців полювати зараз не дуже хочуть, рідко, всім подавай зайця. хтось вище написав що на стволі аж вороніння злізло від фонаря.))))) знову шо бачуть те й пишуть, подивітся уважніше яка ширина витертого, насправді там кріпився металевим хомутом удлінітель магазина,якого я зняв як непотрібну річ на охоті.
І ще хочу запитати, так чому мисливські магазини торгують цими фонарями для чого вони призначені,для пикніку чи для туристів, і навіть наше едине видання про охоту газета,,Полювання і Риболовля,, їх рекламуе в кожному номері. якщо капкани, сільця, сітки в мисливскому магазині нема бо по закону заборонено ними торгувати,то я не розумію де заборона на фонарі. я розумію що по закону про полювання полювати з ними заборонено,але заборонено в полуавтомат заряжати більше трьох патронів,інтересно чи всі так заражають...
 

Копатыч

Зброяр
та шо ви тут роздмухали тему,не знаючи суті питання.
Ну, ну ......
коли вже повертався додому,то спугнув лисицю яка зразу понорилася,подумавши що десь 17.00-18.00 годині вона повина вийти, рішив постояти недалеко від нори,тоді і вчіпив фонарик,якого я беру тільки на лисицю коли приходиться почекати її виходу з нори.
Вы что, бредите .....

4) полювання із застосуванням або використанням заборонених
знарядь та забороненими способами, а саме:
323-19 ) від 09.04.2015 }
отруйних та анестезуючих принад;
живих сліпих чи знівечених тварин як принади;
звуковідтворювальних приладів та пристроїв;
електричного обладнання для добування тварин;
штучних світлових джерел, приладів та пристроїв для
підсвічування мішеней,
у тому числі приладів нічного бачення;

я розумію що по закону про полювання полювати з ними заборонено
Вы опять себя "топите", по полной программе .....
І ще хочу запитати, так чому мисливські магазини торгують цими фонарями для чого вони призначені,
Так "торговать", - НЕ ЗАПРЕЩЕНО, применять , на охоте - ЗАПРЕЩЕНО ....
але заборонено в полуавтомат заряжати більше трьох патронів,інтересно чи всі так заражають...
У меня - три, а за "остальных", я не ответчик, у них своя голова, на плечах .....
 

лисовин

Новачок
але капканами і сітями торгувати заборонено і полювати. а фонарями виходить торгувати можно а шо далі з ними робити. значить закони не повністю удосконалені коли так.
 

Копатыч

Зброяр
а фонарями виходить торгувати можно а шо далі з ними робити.
Подсвечивать дорогу, когда на улице, нет света, что бы не заблудиться .....
Водку, в магазине, продают свободно, но вот "распивать" на улице, нельзя ....., так что, не продавать ее?
 
Зверху