Звіти з полювання на парнокопитних 2015 -2021 (+ конкурс)

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Ну, лось же по Европе не петляет :)
Еще и как!
Мы своего "выдавили" в БР. Боится он стать колбасой в частных мини-цехах и попасть в меню сотен придорожных ресторанов охотничьей кухни по "Киев-Чоп". Ну мы же Европа? Это же факт?
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

kef

Зброяр

ATIS

Снайпер
Відкрились ми сьогодні по копиту. Скажу так, кабана нуль.... Навіть сліду не видно....
Коза є і багато. Трохи мазали, трохи щось і добули. Влісі багато вальшнепа, бачили не одного рябка, єгер запевнив що є глухарі, отже охорона угідь своє робить. От тільки шкода що кабана чума знищила.... Без нього копито не те.....
Мені вдалося сьогодні добути не велику козочку, товаришу також. Три загони і на базу їсти юшку під чарочку "єгера"!!! Свято вдалося!!!
IMG_20211023_084156.jpg
IMG-fcc5e535f3be36b9ace366b5350e4972-V.jpg
IMG-664093982969e36ee118928d531c929b-V.jpg

IMG_20211023_221030.jpg
 

Panters

Снайпер
Відкрились ми сьогодні по копиту. Скажу так, кабана нуль.... Навіть сліду не видно....
Коза є і багато. Трохи мазали, трохи щось і добули. Влісі багато вальшнепа, бачили не одного рябка, єгер запевнив що є глухарі, отже охорона угідь своє робить. От тільки шкода що кабана чума знищила.... Без нього копито не те.....
Мені вдалося сьогодні добути не велику козочку, товаришу також. Три загони і на базу їсти юшку під чарочку "єгера"!!! Свято вдалося!!! Переглянути вкладення 715826 Переглянути вкладення 715827 Переглянути вкладення 715825
Переглянути вкладення 715828
Полювання не скрізь одинакові це зрозуміло, але
ми 'маму' не стріляєм, але й полюєм ми в своїх
угіддях, і бережемо поголів'я самок, бо інакше
ніяк, це я просто так, до теми. З полем!
 

ATIS

Снайпер
Полювання не скрізь одинакові це зрозуміло, але
ми 'маму' не стріляєм, але й полюєм ми в своїх
угіддях, і бережемо поголів'я самок, бо інакше
ніяк, це я просто так, до теми. З полем!
І ми полюємо в своїх. Самок також стараємось не чипати, стару козу видно, а на махах не завжди і розбереш. Та і численість дозволяє... ;) і козлики гарні теж потрібні, без них ніяк. А так, звами погоджуюсь. Дякую.
 

kef

Зброяр
Відкрились ми сьогодні по копиту. Скажу так, кабана нуль.... Навіть сліду не видно....
Коза є і багато. Трохи мазали, трохи щось і добули. Влісі багато вальшнепа, бачили не одного рябка, єгер запевнив що є глухарі, отже охорона угідь своє робить. От тільки шкода що кабана чума знищила.... Без нього копито не те.....
Мені вдалося сьогодні добути не велику козочку, товаришу також. Три загони і на базу їсти юшку під чарочку "єгера"!!! Свято вдалося!!! Переглянути вкладення 715826 Переглянути вкладення 715827 Переглянути вкладення 715825
Переглянути вкладення 715828
Поліські пейзажі...пісок...сосни...мох та лишайники... ;)
Немає кабанів дійсно. Навіть проходящиш.
 

Panters

Снайпер
Поліські пейзажі...пісок...сосни...мох та лишайники... ;)
Немає кабанів дійсно. Навіть проходящиш.
У нас по зовнішніх ознаках кабана вдосталь,
а по факту що буде на полюванні побачим,
плануєм відкриватись на слідуючих вихідних.
 

kef

Зброяр
У нас по зовнішніх ознаках кабана вдосталь,
а по факту що буде на полюванні побачим,
плануєм відкриватись на слідуючих вихідних.
Я не приймаю участь в полюванні на копитного вже років з 15 ть . А Вам удачі !
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Вкрай не люблю "номенклатурні" полювання, то ж три дні грав на баяні... Перед жодною тваринкою не завинив...
 

Вкладення

Аникей

Мисливець
Завтра у мене відкриття полювання на копитних. Приймаю привітання,заздрість,побажання і т.д.:p:p:p:p
 
Зверху