Звіти з риболовлі 2017 рік

Статус
Закрита.

Mykola STARyy

Снайпер
На рыбалку выехали за 70 километров от города,
Рыбалка на карася, ДНЮХА, отдых на природе - жарим шашлык, овощи на гриле - Выбрали озеро не далеко от города
Пане Новосьолов, я знаю що мова про Луцьк, але ж таких тут небагато, вкажіть у профілі місце проживання.
п.с. І на Тернопільському форумі якщо не важко, пишіть у розділі "Звіти з інших областей України". Не завдавайте модераторам лишньої роботи.
п.п.с. Звіти гарні у вас.
 

drive4x4

Слідопит
главное процесс
красиво
 

Mykola STARyy

Снайпер
А чим Вам не подобаються норми??? Ви же не знаєте де і з ким я риболовив.
Мені не цікаво "з ким"
Оприлюдніть, де такі норми.
За законом не більше 5 кг, вам відомо?
Давайте тоді у всіх питати про норми і відразу важити що головне.
Давайте. І міряти. Так і має бути.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Мені не цікаво "з ким"
Оприлюдніть, де такі норми.
За законом не більше 5 кг, вам відомо?

Давайте. І міряти. Так і має бути.
То давайте у всіх запитувати
Чи мені брати ваги та рулетку із собою
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
То давайте у всіх запитувати
Чи мені брати ваги та рулетку із собою
Обов'язково! У разі перевірки працівників рибінспекції або держінспекторів з охорони навколишнього природного середовища, вони не тільки мають право, але й зобов'язані перевірити виловлену рибу за видовим складом (чи всі дозволені до вилову та не перебувають, наприклад, у Червоній книзі України), а також розмір риби за довжиною (чи не менше ніж дозволено законом, наприклад, судак не менше 42 см, щука - 35 см). А також повинні зважити загальну масу виловленої риби, відкинувши одну саму велику. Якщо більше встановленої норми вилову - складається протокол про адміністративне правопорушення.
До речі, я, наприклад, маю електронного кантера, а щоб не возити ще й рулетку, зробив маркером на спінінгу дві відмітки: щука та судак, бо зазвичай ловлю саме їх та окуня (який у розмірі не обмежений).
ПіСі. За три останні роки судаків упіймав штук 150, взяв лише трьох, які були більше 42 см. Інших "пістолетів", "градусників" і "стеклярусів" відпущено підростати...
ПіПіСі. Ось у темі у venator_ у руці, думаю, замаленький, а ті, що на березі - всі не менше норми, хоча лише її досягли.
ПіПіПіСі. Ще додам (може не всі знають): рибу треба виміряти від початку морди до кінця луски (а не до закінчення хвоста, який не включають до розміру).
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху