Зеленского просят восстановить весеннюю охоту на гусей в Украине.

Аникей

Мисливець
Вот Видите люди будут охотиться,а мы только наблюдать в Ютубе. А гусек идёт каждый день, не высоко. Да и Утки у нас много, можно было бы,на зеленаголовова поохотиться!!!
А внас все через одне місце. Газ теж іде через Україну.
 

юрок hunter

Мисливець
В нас УТМР звик просто заробляти копійки на відстрілках, членських внесках і на ліцензіях по копитному.
 

Зверобой 60

Мисливець
Вчера ездил за весенней плотвой на Десну.Четыре раза наблюдал пролет гусинных стай, а утки разных видов так целый день носились вдоль реки.В затопленных лозняках неподалеку слышали жваканье селезня ухаживающего за своей подружкой;).
 
Здоров'я всім! Як там гуси летять по областям? Бо у нас на Чернігівщині щось слабувато... певно через приморозки але є надія ще побачити.
Більше всього, що він вже пролетів, облетів, Чернігівщину. В білорусів вже полюють повним ходом.
 

Виталя

Снайпер
Здоров'я всім! Як там гуси летять по областям? Бо у нас на Чернігівщині щось слабувато... певно через приморозки але є надія ще побачити.
У нас летел неплохо,но крайние 5-7дней, вообще нет. Наверное пролетел,к нашим соседям!!!
 

ТАР

Снайпер
Більше всього, що він вже пролетів, облетів, Чернігівщину. В білорусів вже полюють повним ходом.
Сьогодні вранці нарахував три табунчики пролітали в 200 метрах мовчки точно не білолобий. Думаю сірий або гуменник, не знаю...
 
Сьогодні вранці нарахував три табунчики пролітали в 200 метрах мовчки точно не білолобий. Думаю сірий або гуменник, не знаю...
Більше неділі зовсім не летять, за винятком позавчоряшніх 4шт, білолобий.
 
Зверху