Зеленского просят восстановить весеннюю охоту на гусей в Украине.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вже складується таке відчуття, ніби Ви всього-навсього провокуєте......
то називається троль. тому в Команді Форуму розгляньте питання щодо бану до Паски для особливо активних поціновувачів весняного полювання.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Поговорити) не більше. На браконьєство нікого не підштовхую.
Вже давно все обговорено та сказано, а Ви - "а я ХО". Вже зрозуміло, що Ви хочете, але навіщо це постійно нагадувати.....?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Не буду спонукати і не спонукаю, стосовно полювання весною в Україні. Скажу так, колись років десь так 10 тому, мені колеги по роботі та колеги мисливці подарували/запросили на полювання(Селезень і Гусак) в Білорусію. І що хочу сказати, так весна, полювання, краса, квіти.... Але, коли там полювали, там така дисципліна була, я на строковій службі в армії себе вільніше почував - ось про що я, і на жаль з нашими деякими людьми такого НЕ БУДЕ, бо в нас так - ВОНО взяло сезонку, і ВОНО думає що це в нього з серпня і аж до кінця зими можно лупити все в ряд......, ще раз на жаль.
Порядок, совість і дисципліна має бути в таких питаннях...!!!!!!
Фото(хотів ще фото показати з Білорусії, десь є, але не знайшов).
 

Вкладення

old hunter

Снайпер
бо в нас так - ВОНО взяло сезонку, і ВОНО думає що це в нього з серпня і аж до кінця зими можно лупити все в ряд.
Так проблема в ВОНО, чи в тому хто це ВОНО повинен контролювати?
На дорогах таких ВОНО вдосталь, але ж дорожній рух не заборонюють.
А в нас як контролювати не можемо (чі не хочемо), давай забороняти.
 

kef

Зброяр
Для багатьох дозвіл на зброю був 'помилково' виданий. І ніякі норми права у законодавстві нічого не вирішать. Поки самі не будемо вимагати цього від себе та колег мисливців. А не надіятись .що 'хтось' це зробить за нас.
 

old hunter

Снайпер
Для багатьох дозвіл на зброю був 'помилково' виданий. І ніякі норми права у законодавстві нічого не вирішать. Поки самі не будемо вимагати цього від себе та колег мисливців. А не надіятись .що 'хтось' це зробить за нас.
Навіщо тоді всі державні органи?
Як на мене природа людини приблизно однакова, що в нас що наприклад в білорусів або поляків, але там нема бардаку в мисливстві та рибальстві.
Там "хтось" це зробив за них, і цей "хтось" державні органи, органи охорони довкілля та правоохорронні.
Подівіться як жаліються наші земляки що віїхали на ПМЖ до Штатів чи Канади, "не можна зайвої рибки взяти, або ні того розміру".
Бо бояться, зразу покарання.
 

kef

Зброяр
Навіщо тоді всі державні органи?
Як на мене природа людини приблизно однакова, що в нас що наприклад в білорусів або поляків, але там нема бардаку в мисливстві та рибальстві.
Там "хтось" це зробив за них, і цей "хтось" державні органи, органи охорони довкілля та правоохорронні.
Подівіться як жаліються наші земляки що віїхали на ПМЖ до Штатів чи Канади, "не можна зайвої рибки взяти, або ні того розміру".
Бо бояться, зразу покарання.
Ви особисто готові 'заявити' відповідним органам на сусіда правопорушника чи колегу мисливця який весною 'брачить' ? А там це норма життя/ Закон один для всіх.
 

СерыйП

Слідопит
Тут кілька сторінок назад обговорювали Борейко і його діяльність по забороні полювання. А от останні новини -
Борейко програв

Печерський райсуд Києва НЕ ВИЯВИВ порушень з боку редакції "Лісового і мисливського журналу", а статтю "Амбітні наміри", що була опублікована у цьому журналі (автор Роман Новіков) - визнано ПРАВДИВОЮ.
Отже тепер навіть суд підтвердив, що висловлювання мисливствознавця Володимира Нижника і доктора наук, професора Валерія Лисенка, що містяться у статті "Амбітні наміри" є ПРАВДОЮ.
Зокрема:
-...«Борейко» – це не людина, це явище! Не було б його, було б інше явище. Це називається – паразитування на екологічних проблемах…
-…пани «борейки» будуть робити все, щоб закрити полювання в Україні, а разом з цим і знищити мисливську галузь.
-...все, що він робить (Борейко), не тільки непрофесійна діяльність, а ще й антидержавна. Необхідно звернутися до відповідних органів щодо з'ясування мети діяльності цієї організації.
І ГОЛОВНЕ:
-…спеціальної освіти В. Борейко не має. ».
 

old hunter

Снайпер
-…спеціальної освіти В. Борейко не має. ».
А это сейчас только в ПЛЮС, вы видели хоть одного состоятельного кандидата наук?
Бал правят троечники и проходимцы, он посмотрите на колю кАклету, хлопчик в шоколаде.
А спросите его за теорему Пифагора или закон Бернули, в обморок упадет от взрыва мозга ( тех 30 грамм, шо есть в черепушке). :D
 

Корнилов

Снайпер
А это сейчас только в ПЛЮС, вы видели хоть одного состоятельного кандидата наук?
Бал правят троечники и проходимцы, он посмотрите на колю кАклету, хлопчик в шоколаде.
А спросите его за теорему Пифагора или закон Бернули, в обморок упадет от взрыва мозга ( тех 30 грамм, шо есть в черепушке). :D
Видели))) А про Киву забыли)?
 

LEART

Мисливець
Зеленского просят восстановить весеннюю охоту на гуся... Хах... А он спросит "А шо такое гусь ???"
Снова за рыбу гроши )))
Какой смысл толочь воду в ступе ???!!!
Залетая после в бан... через время вылетая из ОНОго...
 

василь довжик

Слідопит
Бал правят троечники и проходимцы, он посмотрите на колю кАклету, хлопчик в шоколаде.
А спросите его за теорему Пифагора или закон Бернули, в обморок упадет от взрыва мозга ( тех 30 грамм, шо есть в черепушке). :D
А,що вам те,що ви знаєте теорему Піфагора чи закон Бернули дав?
 
Зверху