Зовнішньо куркова модель Зауер - 1 " Чапля ".

Серж Іванович

Мисливець
По возможності зважу свою бмку з буквою У і скажу вагу. Баланс в неї канешно нетакий буде як у Французькому чи бельгійці. Там і дерево неахті але при бажанні їого можна зробити
 

kef

Зброяр
По возможності зважу свою бмку з буквою У і скажу вагу. Баланс в неї канешно нетакий буде як у Французькому чи бельгійці. Там і дерево неахті але при бажанні їого можна зробити
Для зовнішньо куркових тозів буде буква Х перед номером. А для 34 того У. Я помилився коли писав текст.
 

Hunter 79

Слідопит
Знайти тоза моделі А чи Б кінця виконання 20 х .30 х.років буде нелегко.
Курківки для мeнe - цe ,,стан душі мисливця ,, ! Св,ято !
А відкриття полювання - цe й є свято !
Тeж відкриватиму полювання з курківочкою !
У міжсeзонні ,,пeрeодягнув,, іі під своі антропомeтричні дані .
 

Вкладення

HOWA

Слідопит
Колись П. М. Губенко сказав ..." Безкурковка — це все одно, що без вуха жінка. Дивишся на неї — і жінка, як жінка, а чогось нема. Так і безкуркове ружжо. Держиш його, гладиш його, а зачепитися ні за віщо. Летить качка, а ти не знаєш, чи зведені в тебе курки, чи ні, чи пересунув ти того предохранителя, чи не пересунув. Сіпаєш сіпаєш за собачку, а качка вже от он де. А як перед тобою курки, так тобі видно, чи вони зведені, чи вони в тебе не зведені… клац-клац! Сіп-сіп! Бах-бах! І хоч качка й летить-таки, так зате ти вистрілив і вистрілив вчасно. Ні, безкурковка ні до чого. Тільки з курками. "... (с ) "Ружжо", О.Вишня (Павло Михайлович Губенко).
 

Hunter 79

Слідопит
Ми в чужій тeмі розвeли ....... .
Пропоную всім пeрeйти в тeму -
Владельцы "курковок", Ваше слово.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Серж Іванович

Мисливець
Молодці вам новшества душу гріє . А я новшества невоспрінімаю. Спортінгом незаймаюсь тому мені подобається на полюванні ретро стиль.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Серж Іванович

Мисливець
Та ні сілюмін і пластів якось неподуші. Комусь і нраветься а мені ні. Є унікуми в якого вже 43 з шатом і підкрюк вирізані з жистяної кришки поломка щоб шата меньше було і між колодкою і стволами зазор немалий. І він бере в руки вольфа який закривається легенько з характерним щелчком. І він каже яка разніца я просто без слов сказав та ні ніякої.
 

СерыйП

Слідопит
Знайти тоза моделі А чи Б кінця виконання 20 х .30 х.років буде нелегко.
Не тільки тоз А чи Б, а і ТОЗ-БМ в стані "як з магазину" вже знайти не реально.
Шукаю, хочу купити куркову іномарку в гарному стані - проблема.
 
  • Like
Reactions: kef

"ROMAN"@

Новачок
Тоже когда-то мне было предложение купить цаплю но состояние стволов было ужасное. Пришлось отказаться, хотя очень хотел старую курковку. Купил тоз63, поменял дерево, но не то.
 

LEART

Мисливець
Это, просто "курковка", если нормальные стволы,колодка нетпрогогевшая , БЕРИТЕ. А кто сказал-что 16-й это не "феньшуйно(неделю назад узнал ,от владельца п-ав "турка". Мне-бы его возраст:confused:. С ув.
То все от лукавого... Возраст ни при чем :) :D
 

LEART

Мисливець
Курковки це уже як дінозаври чим далі тим менше.
Просто не все понимают данный вид ружей. Сам начинал с таких. Первое БМка 16 кл. Классика. Второе 12кл. Но сужения цилиндр и чок.
Хорошие ружики. И бой знатный. Хоть магазинными патронами хоть самозаряд.
 
Зверху