Зімсон 76 Е 16 калібру з клеймами 12 калібру. Чи варто купувати таку рушницю?

Статус
Закрита.

Aleks_0879

Новачок
Всім доброго дня. Шановні форумчани, допоможіть визначитися с покупкою даної рушниці. Рушниця займає доволі високе місце в ряду моделей Зімсона, нона дуже красива і т.д... А ле питання стоїть інше, коли в німецької рушниці такого класу є такий ляпсус невідповідності - клейма вказані 12/70 а насправді калібр 16, про що свідчать навідь поверхневі заміри... Виникає думка, якщо таку помилку допущено, то може там й зі стволами, самою сверловкою і іншими параметрами зброї щось не так, я не єксперт і при огляді багато чого не побачу окрім візуального просмотру. Да річ красива, й кажуть легендарна....Але чи варто купувати таку рушницю? Й чи зможу я її продати потім? Ви б купили таку зброю?
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Покупка это вопрос цены.
А так, в те времена могло быть все.
 

Вкладення

Aleks_0879

Новачок
потрібна зрозуміло що на полювання, та стрільби по тарілочкам... алe одним оглядом хіба у всьому розбeрeшся, тут потрібно провeсти нe один дeсяток полювань, відстрілів, та підбору патронів під них... Я думаю мало кому хочeться купити за далeко нe малі гроші рушницю з якимись дeфeктами...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Що тут багато говорити.Кожен купуючи річ думає водночас і про її подальшу долю в екстренних випадках,про продаж!!!Власне про продаж без особливих втрат.Це правильний хід і розумний.І не треба лукавити по цьому питанню,бо про нього думають всі.А під час покупки зброї б/в це питання обов'язкове,так як і питання детального очного огляду і перевірки зброї спеціалістом з використанння відповідного знаряддя,а не в письмовій формі і по вивченню фотографій.
 
Останнє редагування:

Dima

ветеран форуму
надійна команда
если цена устраивает, технически без вопросов, я бы брал не смотря на то что клейма вказані 12/70 а насправді калібр 16
 

POMAH-Lviv

Мисливець
если цена устраивает, технически без вопросов, я бы брал не смотря на то что клейма вказані 12/70 а насправді калібр 16
Так питання в тому "а як так могло статись"? Там же стоять випробовувальні клейма, теоретично хтось би мав з випробувальників виявити цей недолік. Як можна робити відстріл посиленими зарядами нітропороху і не побачити що це не той калібр? Бо тоді можна зробити висновок що на цій зброї ставили клейма "від ліхтаря"? І як тоді поставили клейма чокових звужень? Може там циліндри а не чоки? То може і на інших двохстволках аналогічно клейма ставили - аби стояло, без реальних замірів чи випробувань?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
І як тоді поставили клейма чокових звужень? Може там циліндри а не чоки? То може і на інших двохстволках аналогічно клейма ставили - аби стояло, без реальних замірів чи випробувань?
Фантазер. Учите мат часть
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
А яке клеймо на колодці ? Можливо було дві пари стволів ,16 та 12 калібрів .
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Сергій пиши без помилок , оті твої букви великі та малі ні до чого ,
Я мав на увазі клейма на колодкі а не на подушках
Извеняюсь, капс лок сработал. На колодке далеко не вседа указан калибр. Скорее всего обычное расгельдяйство.
 

Aleks_0879

Новачок
на колодке калибр не указан, ружье по внешнему виду практичечки без потертостей на стволах (не считая нескольких сантиметров возле дульного среза), номера на колодке, цевью и стволах совпадают . Царапин на дереве практически нет, прогаров возле бойков нет, стволы без раковин и сыпи, есть еле заметные и совсем небольшие потемнения возле патронников. Пока только непонятен размер чоков на дульном срезе, ... у человека нету штангеля, а линейкой как видите чепуха получается... потому надо мерять у мастера....ну и вот этот загадочный вопрос по клеймам 12-го калибра на подушках 16-го...
 

Aleks_0879

Новачок
ну я уже в принципе определился, рискну, когда поеду смотреть сфоткаю на хорошую камеру, фотки потом выложу, а то у хозяина камера на телефоне совсем не очень, да и освещение надо дневное довольно яркое, с хорошей фиксацией камеры... а не ночная лампочка в замыленой матовой люстре... по типу одной рукой держу второй снимаю...
 
Статус
Закрита.
Зверху