З Днем Перемоги!

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Всіх форумчан поздоровляю з великим святом-Днем Перемоги!!Велике спасибі тим хто здобув цю Перемогу ціною власного життя.Вічна пам‘ять Героям!!
 

Копатыч

Зброяр


С Днем Победы !!!!!
Вечная Память павшим и живим !!!!!
( прошу "нравится" - НЕ нажимать, лишнее это, в этой теме ..... )
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А что сепарский атрибут делает на Украинском сайте ? Или уже можно ?
Извиняюсь, что все пристали к той ленте? Лично мне на нее - ровно. Политизировали некие цвета и все. Думаю не стоит из-за этого ссорится.
Посмотрите к примеру медаль "Захинику Вітчизни Україна"....
Ще раз всіх зі святом!!! З Повагою!
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Різницю "улавливаю". Я сам вже 17 років на військовій службі, маю 14 медалей з планками різних кольорів. Також медаль "Захиснику Вітчизни" маю (при Кучмі не служив), отримав її на прикінці 2014 року. Ні до яких кольорів питань не маю, колір людину не робить......... Та сама ситуація стосовно того, що зірки відмінили в українській армії. Вибачте, що це мало змінити? До чого це веду, наші прадіди та діди мали зірки ГЕРОЯ або ордена червоної зірки, а тепер не можемо в темі про 9 Травня символічно згадати там про якийсь колір чи ту зірку.............
Брату Вашому вічна память, честь......................
З ПОВ.


Пропоную тему продовжити стосовно 9-го Травня.
 

sergo 771

Снайпер
Різницю "улавливаю". Я сам вже 17 років на військовій службі, маю 14 медалей з планками різних кольорів. Також медаль "Захиснику Вітчизни" маю (при Кучмі не служив), отримав її на прикінці 2014 року. Ні до яких кольорів питань не маю, колір людину не робить......... Та сама ситуація стосовно того, що зірки відмінили в українській армії. Вибачте, що це мало змінити? До чого це веду, наші прадіди та діди мали зірки ГЕРОЯ або ордена червоної зірки, а тепер не можемо в темі про 9 Травня символічно згадати там про якийсь колір чи ту зірку.............
Брату Вашому вічна память, честь......................
З ПОВ.


Пропоную тему продовжити стосовно 9-го Травня.
Дякую за порозуміння !!!Але для мене назавжди ганчірка ,начебто гєоргієвской лєнти "( хоча до цієй термінології вона немає ніякого значення ) буде символом путінської агресії і сіянням смертей українців !Бойова нагорода у Другій світовій з Зірками - то святе ....все інше ....Московити перетворили символ цих кольорів на ненависне відношення...Ще раз дякую за розуміння !З пов.
 

sergo 771

Снайпер
20190509_211330.jpg

Не втримався ....дістав з рамки ....маю неаби яку гордість і повагу до цих нагород ....Маю ненависть до російської гидоти яка ці кольори перепаскудила на свій лад....
 

kef

Зброяр
Переглянути вкладення 476460
Не втримався ....дістав з рамки ....маю неаби яку гордість і повагу до цих нагород ....Маю ненависть до російської гидоти яка ці кольори перепаскудила на свій лад....
Друже Ви знаєте ,що уся моя рідня чоловічого роду назавжди залишилась у тих сорокових роках...дещо є в темі "стара Україна "але не все. ...Бойові нагороди і досі зберігаю...Багато моїх земляків лежать масово в братських могилах в районах Вітебська. Після так званої операції "БАГРАТІОН" .усі призвані в 1944 році.без військового вишколу там і загинули.Багато їх рахувалось як без звістки зниклі. Це щоб не платити батькам пенсії.тих три рублі.за кожну загинувшу душу.Повідомлення з в/ч тому є підтвердженням." що досі зберігається . Про місце захоронення стало відомо від мінських пошуківців .які надали інформацію про загиблих моїх земляків серед яких і мій дядько. А два діди і досі рахуються без звістки зниклі....Хоть дещо і відшукав ...Але та правда нікому вже не потрібна....

Царство небесне усім загиблим за нашу з вами землю .за Україну.
 
Зверху