З Днем народження Вік71

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Відважного і сміливого мисливця, мужнього і справжнього чоловіка вітаю з днем народження. Бажаю бути вірним захисником сім’ї і надійною опорою, бажаю міцного здоров’я і великої удачі, бажаю незмінного удачі і хорошої здобичі, бажаю щастя і стабільного благополуччя.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вітя, вітаю з ювілеєм! Бажаю завжди прекрасного і видобутливого полювання у відмінній компанії друзів, приголомшливих моментів і незабутніх вражень! Міцного здоров’я, удачі і надійних друзів, гарного настрою та нових відкриттів! Щастя і всіх благ!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Вітю, від усієї душі вітаю З Днем народження! Від щирого серця, бажаю міцного здоров'я, благополуччя, надійного сімейного тилу і Божої благодаті! Хай щастить друже не тільки на полюванні...
З повагою до тебе! Drinks or Beer
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вітя, поздоровляю з днем народження!
Міцного здоров'я, великої дружньої сім'ї, поваги та любові близьких, теплого родинного затишку. Хай мріється та збувається, примножується та радує.
Незабутніх трофеїв та приємних полювань із друзями та однодумцями по захопленню!
Шипастої гуми (в ліжку теж можна :p ) та максимум зчеплення! ;)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вітюха з Днюхою!!!Всього найкращого,удачі,а голвне здоров'я.Щасти Тобі у всьому!!
 
Зверху