З Новим роком !!! 2023

Trigal

Снайпер
С Новым Годом, друзья. Будьте здоровы Вы и все близкие Вам люди. А остальное - в наших руках. Мы вытащим нашу страну в светлое будущее, оттуда, где она сейчас находится. Я в это верю.
С наступающим Вас 2022 годом! Удачи, любви, процветания. Пусть дети радуют своими достижениями, в семьях царит мир и взаимопонимание, а каждый новый день преподносит только приятные сюрпризы.
С Новым Годом!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
З Новим роком шановні форумчани!!!
 

Tourist+

Мисливець
Поздравляю Форумчан с наступившим Новым годом! Желаю, чтобы все невзгоды и заботы остались в уходящем году. Пусть Новый год войдет в нашу жизнь бурей положительных эмоций, радости и исполнившихся желаний. Желаю всем здоровья, любви, достатка и невероятных впечатлений от каждого грядущего дня!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю всіх з настанням Нового року.
Нехай пухнаста тигра зажене в глибоку нору всілякі калякі-малякі і принесе на своїх вухах в кожен дім купу оленячої впевненості, заячого оптимізму, тигрячої муркотнявості і всіляких гараздів, від яких була б несила відбитися.
І ТОЗ-БМ всім під ялинку :D
 

kozak_1975

Слідопит
Дорога мисливська сім’я! Мій тост зате, щоб у Новому 2022 році всі були веселі та добрі, багаті та мудрі, здорові та щасливі! Нехай успіх супроводжує вас у всіх починаннях, а незгоди обходять стороною. Зі святом вас. З Новим роком!
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Від усієї душі, усіх шановних користувачів нашого вельмишановного форуму, вітаю З Новим роком!
Бажаю усього самого найкращого вам, та вашим родинам!
З повагою до усієї мисливської спільноти!
GIF-52876426f181089304bb605ccb600c0b.gif
 
Зверху